Resident Evil 2 Remake v1.0 Mod Android Apk

Sponsorlu Bağlantılar

Tek Geçerim

Tek Geçerim

Üye
    Konu Sahibi
Resident Evil 2 Remake v1.0 Mod Android Apk
1998'de çıkış yapan Resident Evil 2'nin, 21 yıl sonra gelen ve Remake oyun tanımına yeni bir boyut getiren yeni nesil oyunu Efsane Resident Evil 2 şimdi de Android cihazlarınız için geldi. Bildiğiniz gibi Resident Evil serisi, heyecan verici ve şaşırtıcı hikaye anlatımı ile ünlüdür. Bu heyecanı Unreal Engine 4 ile geliştirilen Resident Evil 2 Remake Mobil’de üstelik modlanmış haliyle yaşayacaksınız. Oyunun grafikleri oldukça kaliteli güzel görünüyor. Oyun Kurulumu linkten dosyayı indirin, rardan , zipten çıkarın, apk'yı cihazınıza kurun, obb dosyasınıda cihazınızın android obb klasörüne taşıyın. Oyunu açın. İyi eğlenceler. Link

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Buğra

Tek Geçerim

Tek Geçerim

Üye
    Konu Sahibi
Maxicep gibi bir sitede form düşüklüğü var. Sadece benim konularda değil. Diğer konularda da. Ne bakan var, ne indiren. Yazzık oldu sana Maxicep

• Beğen
Tepkiler: ferit.61

Ali_KRKY

Üye
Dosya silinmiş

vedat1966

vedat1966

Üye
Maxicep gibi bir sitede form düşüklüğü var. Sadece benim konularda değil. Diğer konularda da. Ne bakan var, ne indiren. Yazzık oldu sana Maxicep
Bu sabah baktım 205 okunmamış konu var. (Her gün düzenli giriş yaparım.) Daha ne olsun.

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

vedat1966

vedat1966

Üye
İşte bende onu diyorum konu var yok demiyorum bende kendinizde soyluyorsunuz ama okunmuyor bakan yok

Link yenilendi arkadaşım
"Okunmamış" derken. Bugün itibari ile "205 konuya yeni mesaj yazılmış" demek istedim.

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tek Geçerim

Tek Geçerim

Üye
    Konu Sahibi