Symbian için hala çalışan, Fring Benzeri Uygulama Var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Eren Değerli

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Facebook için bir anlık mesajlaşma uygulaması yok mu?
S^3 için aslında o kadar da sorun olmamalı bu, neticede HTTPS sitelerden veri alışverişi yapa biliyor.
Bu arada, Skype çalışıyor. Skype bir dönem bilerek kapatıldı, Microsoft-un Nokia Symbian-ı yok etmesi için atılan başka bi adımdı, ama sonradan çalışmaya başladı tekrar. Kesinlikle çalışıyor.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Cadillac34

Üye
Facebook için bir anlık mesajlaşma uygulaması yok mu?
S^3 için aslında o kadar da sorun olmamalı bu, neticede HTTPS sitelerden veri alışverişi yapa biliyor.
Bu arada, Skype çalışıyor. Skype bir dönem bilerek kapatıldı, Microsoft-un Nokia Symbian-ı yok etmesi için atılan başka bi adımdı, ama sonradan çalışmaya başladı tekrar. Kesinlikle çalışıyor.
Facebook Messenger diyorsan o yok zaten. Uygulaması var ama korumalı olduğu için uygulama ne kuruluyor ne de çalıştırılabiliyor. Sadece tarayıcıdaki adres satırına yazıp giriş yaparak kullanabilirsin. Skype çalışıyor mu çalışmıyor mu onu hiç bilmiyorum. Zaten 2.1.23 sürümden sonrası Symbian için yok.

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Facebook Messenger diyorsan o yok zaten. Uygulaması var ama korumalı olduğu için uygulama ne kuruluyor ne de çalıştırılabiliyor. Sadece tarayıcıdaki adres satırına yazıp giriş yaparak kullanabilirsin. Skype çalışıyor mu çalışmıyor mu onu hiç bilmiyorum. Zaten 2.1.23 sürümden sonrası Symbian için yok.
Skype çalışıyor.

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Teşekkürler yükledim.
Bilgileri girdim giriş yapmak icin. Signing in... Diyip kalıyor. Çizelge biraz ilerleyip duruyor. Acaba ayarlarda mı bir sıkıntı var?
Nokia N8 de denediğimde biraz bekleyince açılıyordu. E6 için desteği kesmiş olabilirler.

Üst Alt