İstedigin numaradan mesaj yazma (ezsms)

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Çalişiyormu Mübarekler

asigsasi

asigsasi

Üye
konu :locked:

okanbaran

Üye
Bu progra
Bu Konuyu Yeni Başlıkta Açmak istedim Çünkü Program süperr....indiripte pişman olan çıkarsa ben bu foruma bidaha gelmiyecem....

Açıklama:
Mükemmel bir program. Bu program ile telefonunuzda bulunan bütün gelen,giden mesajların içeriğini değiştirebilirsiniz. Yani gelen,giden mesajlara müdahale edebiliyorsunuz. Mesajın içeriğini, gelen numara veya kişiyi, geliş tarihini aklınıza gelebilecek her türlü bilgiyi değiştirebiliyorsunuz. Ayrıca zaman ayarlı özelliği sayesinde telefonunuza istediğiniz bir saatte, istediğiniz bir numaradan fake (sahte) mesaj gelmesini sağlayabilirsiniz. Buna bluetooth da dahil. Bir diğer özelliği de okunmuş olan mesajlarınızı okunmamış gibi gösterebilme özelliği. Ve gelen kutusundaki mesajları gönderilen mesajlara taşıyıp sanki siz göndermişsiniz gibi de gösterebiliyorsunuz. Bir başka özelliği de kodlanmış olarak SMS atabilmesi. Yazdığınız mesajı kodlar ve karşı kişiye gönderir. Karşıdaki de program sayesinde kodlu olan mesajı açıp okuyabilir. Her telefonda olması gereken bir program. Şiddetle tavsiye ediyorum.

alıntıdır.
Bu program bilgisayara mi telefona mi kuruluyor
Bu progra
Bu Konuyu Yeni Başlıkta Açmak istedim Çünkü Program süperr....indiripte pişman olan çıkarsa ben bu foruma bidaha gelmiyecem....

Açıklama:
Mükemmel bir program. Bu program ile telefonunuzda bulunan bütün gelen,giden mesajların içeriğini değiştirebilirsiniz. Yani gelen,giden mesajlara müdahale edebiliyorsunuz. Mesajın içeriğini, gelen numara veya kişiyi, geliş tarihini aklınıza gelebilecek her türlü bilgiyi değiştirebiliyorsunuz. Ayrıca zaman ayarlı özelliği sayesinde telefonunuza istediğiniz bir saatte, istediğiniz bir numaradan fake (sahte) mesaj gelmesini sağlayabilirsiniz. Buna bluetooth da dahil. Bir diğer özelliği de okunmuş olan mesajlarınızı okunmamış gibi gösterebilme özelliği. Ve gelen kutusundaki mesajları gönderilen mesajlara taşıyıp sanki siz göndermişsiniz gibi de gösterebiliyorsunuz. Bir başka özelliği de kodlanmış olarak SMS atabilmesi. Yazdığınız mesajı kodlar ve karşı kişiye gönderir. Karşıdaki de program sayesinde kodlu olan mesajı açıp okuyabilir. Her telefonda olması gereken bir program. Şiddetle tavsiye ediyorum.

alıntıdır.
Bu program bilgisayara mi telefona mi kuruluyor

Skımmer111

Üye
İndirme linkini bulamadım yardım

RoGue34

RoGue34

Üye
en son versıon 4.0 kardesım benım kullandıgım ama englısh
sıs fıle not supported hatası aldım ama ondan once tmquarantıne hata verdı fıle quarantıed dedı programı n ozellıklerını kapattım dısable yaptım dosyayı yenıden ındırdım ve hata almadım ama sıs fıle not supported hatası verdı yukleyıcı :(
yanlış konuya yazdım en son versıyon be kullanıyom felan o yanlış dı ben bunu ındıremedım bıle ben ılk mesajımı gmaps e yazacaktım buga gırdım neyse artık bana cevap verın de yararlanalım yahu ındıremedım

Cadillac34

Üye
Sorun nedir? Neyi indiremedin?

Da®kness

Da®kness

Üye
Konu 2006 yılında açılmış, hala symbian kullanan var mı ya, bu uygulama n70, 6600 gibi telefonlar için... Kullanan varsa memnun oldum :alkis Benim N70 bir köşede emeklilğini yaşıyo...

Cadillac34

Üye
Konu 2006 yılında açılmış, hala symbian kullanan var mı ya, bu uygulama n70, 6600 gibi telefonlar için... Kullanan varsa memnun oldum :alkis Benim N70 bir köşede emeklilğini yaşıyo...
Evet, kullanıyorum ama hatsız. :kıskıs: Şuan C6-01 kullanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: Da®kness
RoGue34

RoGue34

Üye
dosya ekını ındırdım .sıs ı ama kurmadı telefon konuya yazdım bıraz yukarıda
sıs fıle not supported hatası aldım ama ondan
once tmquarantıne hata verdı fıle quarantıed
dedı programı n ozellıklerını kapattım dısable
yaptım dosyayı yenıden ındırdım ve hata
almadım ama sıs fıle not supported hatası verdı yukleyıcı

Cadillac34

Üye
dosya ekını ındırdım .sıs ı ama kurmadı telefon konuya yazdım bıraz yukarıda
sıs fıle not supported hatası aldım ama ondan
once tmquarantıne hata verdı fıle quarantıed
dedı programı n ozellıklerını kapattım dısable
yaptım dosyayı yenıden ındırdım ve hata
almadım ama sıs fıle not supported hatası verdı yukleyıcı
İndirdiğin uygulama senin telefonuna uyumlu değil. Bu uygulama S60v1 ve S60v2 sisteminde olan telefonlara uyumlu. Sen S60v3 OS9.3 olan bölüme bakacaksın.

• Beğen
Tepkiler: Da®kness
RoGue34

RoGue34

Üye
bundan s60v3 ü varmı

RoGue34

RoGue34

Üye
tm

Blue023

Üye
gözlerim doldu

Misafir - 137251

Merhaba, bahsedilen program şu an bebim için çok önemli böyle bir program var mı 2019 ya da 2018 olarak kullanabileceğim...

abdullahylmz34

Üye
usta programı telefona indiremiyorum çözümü nedir veya programın ismi nedir acil yardımcı olurmusun

Üst Alt