iGO Başarsoft v9 (2022.07Harita) Tek Dosya

Sponsorlu Bağlantılar

snrkrmz

snrkrmz

Üye
Programda hiç bir hata yok. Hatta internette bulabileceğiniz en stabil ve en güncel yazılım bu. hata vermesinin nedeni indirdiğiniz sıkıştırılmış dosyayı çıkarttığınızda dosyalar klasör içinde klasör oluşturularak sıkıştırıldığı için. siz kurulumu yapıp programı açtığınızda program da cihazın içinde igo klasörü oluşturuyor. Siz sadece indirmiş olduğunuz klasörün içindeki tüm dosyaları kopyalayıp programın oluşturduğu klasöre yapıştıracaksınız. Umarım anlatabilmişimdir.

• Beğen
Tepkiler: Prof1211, varoliraz ve kovboy8

murat3702

murat3702

Üye
Mükemmel çalışıyor hata falan yok.

SM-C9000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: varoliraz
umuti1975

umuti1975

Üye
Herşey düzgün çalışıyordu bir haftadır çevrimiçi trafik çalışmıyor yerel aramada bir sıkıntı yok.çözüm önerisi olan varsa önemli benim için.Trafik çalışan bir sys.txt paylaşabilen olursa memnun olurum.Diğer arkadaşlarada faydalı olabilir.Teşekkürler.İgo primo 9.6.29.595985 sürümünü kullanıyorum nextgen değil.iyi çalışmalar.

Son düzenleme:
karadag_66

karadag_66

Üye
selam harita egilmiyor sys den de bir kac kod yaz dim olmadi cözümü nedir ?

NECO1919

Üye
Teşekkürler

ankabol

Üye
merhabalar acaba 2018.10 başarsoft haritasını nereden bulabilirim.

aozaslan66

Üye
merhaba arkadaşlar.aracımda android navimex multimedya var geçenlerde navigasyonu kullanmam gerekti harita normal olarak açılıp çalışıyor ancak sesli yönlendirme çalışmadı.ses açık olup ses ayarlarından örnek (Zeynep)seçiyorum ama konuşma olmuyor.bunu nasıl tekrar ayarlayabilirim.tşk.

Misafir - 480879

Merhabalar paylaşımlar için teşekkürler. Ben arabamdaki android multimedia cihazımı güncelledim. Herşey tamam ama rota belirledikten sonra varış zamanı 1 saat fazla hesaplıyor. Saati kontrol ettim cihazım ve igonun zaten navigasyon cihazın saatini alıyor. Varış tahmini süresi doğru ama saate ekleyip tahmini varış süresinde bir saat fazla gösteriyor. Ör. Saat .14.00 da yola çıkacağım rotada 2saat yolculuk süresi gösteriyor toplamda saat 16.00 varis zamani yazmasi gerekirken 17.00 gosteriyor . simdiden tesekkurler .
yeni harita mı bu yoksa 2011 uzerine yerler mi ekli çünkü bagızı yollar yapıldı

Erdinç33

Üye
Merhabalar paylaşımlar için teşekkürler. Ben arabamdaki android multimedia cihazımı güncelledim. Herşey tamam ama rota belirledikten sonra varış zamanı 1 saat fazla hesaplıyor. Saati kontrol ettim cihazım ve igonun zaten navigasyon cihazın saatini alıyor. Varış tahmini süresi doğru ama saate ekleyip tahmini varış süresinde bir saat fazla gösteriyor. Ör. Saat .14.00 da yola çıkacağım rotada 2saat yolculuk süresi gösteriyor toplamda saat 16.00 varis zamani yazmasi gerekirken 17.00 gosteriyor . simdiden tesekkurler .
Mevcut olan üzerine güncellemeyi kurdum. Haritalar bilgiler vs guncellendi ama dediğim gibi hesaplamada 1 saat fazla hesapliyor varis zamanini .

Son düzenleme:

scm

Üye
Bu haritalar Q3 degil Q1

Son düzenleme:

Misafir - 747481

Teşekkürler

Yönetici tarafından düzenlendi:
middleboy76

middleboy76

Üye
uygulamayı kapatıp açtığım zaman eski ayarlarıma dönmüyor. bu neden olabilir.

mkrts

mkrts

Üye
    Konu Sahibi
uygulamayı kapatıp açtığım zaman eski ayarlarıma dönmüyor. bu neden olabilir.
biraz araştırdım uygulamayı dahili hafızaya kurunca sorun çıkmıyor diyorlar
yani igobasar klasörünü dahili hafızaya açacaksın
sanırım android in sd kart a yazma erişimi ile alakalı bir sorun
Bu haritalar Q3 degil Q1
Q3 yazmadım ustam 2018.03 yazdım yani mart ayı yani Q1

kısaca neyse onu yazdım
Haritayı 2018.10a güncelledim
Upload ediyorum şu an
ettim konuyu güncelledim

Son düzenleme:
middleboy76

middleboy76

Üye
mkrts

mkrts

Üye
    Konu Sahibi
tamamdır üstadım. Cihazın kendi hafızasına alınca o sorun ortadan kalktı.çok teşekkür ediyorum..
2018.10 u indirdiniz mi? Yeni haritalar için kimse yorum yapmamış

Toplamda 4 download almış

• Beğen
Tepkiler: endel
murat3702

murat3702

Üye
Ben indirdim ancak henuz kullanmadim o yuzden yazamıyorum bir yorum. Eski hatitayi sildim bunu kopyaladim sorun yasamadim calisiyor gayet duzgun.

SM-C9000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mkrts

mkrts

Üye
    Konu Sahibi

valla ustam an itibari ile 2018 Ekim de çıkan harita var.

semmy35

Üye
kardeşim paylaşımın için teşekkür ederim.İgo severek kullamndığım bir navigasyon ben dosyayı komple dahili hafızaya attım programı tel yöneticiden kurdum navigasyon açılıyor fakat adres girmek istediğimde siyah bir ekran çıkıyor ve adresi giremiyorum. gps bağlanıyor fakat yeni adres kesinlikle girilmiyor ve ilk defa başıma igo da böyle bir şey geldi nedir ki sebebi kardeşim.

mkrts

mkrts

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim paylaşımın için teşekkür ederim.İgo severek kullamndığım bir navigasyon ben dosyayı komple dahili hafızaya attım programı tel yöneticiden kurdum navigasyon açılıyor fakat adres girmek istediğimde siyah bir ekran çıkıyor ve adresi giremiyorum. gps bağlanıyor fakat yeni adres kesinlikle girilmiyor ve ilk defa başıma igo da böyle bir şey geldi nedir ki sebebi kardeşim.

ilk defa duydum değişik bir apk dene bence

• Beğen
Tepkiler: semmy35

semmy35

Üye
sağol kardeşim 2 denemede hallettim sağol

• Beğen
Tepkiler: alpina11

Üst Alt