Haber Microsoft "Bir Android veya İOS'a geçin" diyor !

Sponsorlu Bağlantılar

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
  • Beğen
Tepkiler: maydinmaydin, Murat Alper ve MAERKEK

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Senin 950'de de yavaşlama ve batarya sorunu oluşmuşmuydu?
aynen, batarya normal bir kullanımda 6 saati bile zor görüyordu diyebilirim. yavaşlama da batarya %50-55in altına düştüğü an baş gösteriyor zaten, telefon birden kağnı oluyor. sattığım adama da batarya günü kurtarmıyor bilgin olsun dedim, olsun dedi :P

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
supragt

supragt

Üye
Konuyu hortlatacağım için kusura bakmayın yazacaklarım ile konunun ilgisi olduğu için farklı konu açmak istemedim. Lumia 950 XL gibi cihazlar bilindiği üzere donanım olarak üst seviyede telefonlar. Bu cihazlara en azından Android Lollipop veya Marshmallow yüklenme olasılığı yok mudur ? 1 ay önce yedekte duran Lumia 640 Xl telefonumu satmıştım ama 950 XL cihazları bazen ilanlarda görüyorum bazı satıcılar indirim de yapıyorlar uygulamalar desteği kestiği için acaba alıp yüklenemez mi Android ?

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Konuyu hortlatacağım için kusura bakmayın yazacaklarım ile konunun ilgisi olduğu için farklı konu açmak istemedim. Lumia 950 XL gibi cihazlar bilindiği üzere donanım olarak üst seviyede telefonlar. Bu cihazlara en azından Android Lollipop veya Marshmallow yüklenme olasılığı yok mudur ? 1 ay önce yedekte duran Lumia 640 Xl telefonumu satmıştım ama 950 XL cihazları bazen ilanlarda görüyorum bazı satıcılar indirim de yapıyorlar uygulamalar desteği kestiği için acaba alıp yüklenemez mi Android ?
Yanlış hatırlamıyorsam Lumia 520 için yapılmıştı . Xda develepors forumundan bir geliştirici idi . Lumia 520 ye yapıldıysa 950 XL içinde yapılabilir . Xda forumda bu konu olarak paylaşırsanız daha iyi olacaktır . Bu adamlar nereden öğreniyorlar androidin yazılımını kurcalamayı hep merak etmişimdir .

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993, arslan3332 ve supragt
arslan3332

arslan3332

Üye
Takip edeceğin konunun linkini aşağıya bırakıyorum android çıkarsa ilk orada duyururlar

• Beğen
Tepkiler: supragt ve MAERKEK
Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
Batırdılar :ah >:<

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Sıfırdan başka bir donanıma sahip bir cihaza sistem yazmak kolay değildir. Özellikle bu cihaz Microsoft un ise. iPhone a android kurulduğunu görmüştüm zamanında ama Lumia cihazlarda zor. Çok iyi yazılım ve donanım bilgisi gerektiren bir iş. Öyle forumlarda takılan 2-3 kişinin yapacağı işler değil.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Üst Alt