C6-01 Ekranı parçalandı

Sponsorlu Bağlantılar

Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
    Konu Sahibi
C6-01 Ekranı parçalandı
Şimdi gidip yeni telefon alayım mı diye düşünüyorum. Ama ekran kırıldı diye öylece yeni telefon alamam :D Kaç TL alırlar orijinal ekrana ? Şu an annemin telefonundan yazıyorum.

asigsasi

asigsasi

Üye
Ankara da yan sanayi 50 :tl: orjinal 90 :tl:

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Yan sanayi işini görür pazarlık felan 30 belki ama 40a alırsın

salock

salock

Üye
ne güzel işte symbian dan kurtulmak için güzel bir sebep :D

MaxipmaN

Üye
ikinci elinden pahalıdır at çöpe :D

Hasand.

Hasand.

Üye
Duzce 40orj yan sanayı 25 tl ben olsam bit pazarindan 5tl calışan durumda tel alırdım

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Merhaba arkadaşlar bugün bir X3-02 dokunmatik değişimi gerçekleştirdim. Bitirdim birisinde ekranı parçalanmış C6-01 varmış bakar mısın dedi . Baktım ekran bitik fakat dokunmatiği konusunda şüpheliyim .
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekran ve dokunmatiği bir arada değiştireyim mi ? Yoksa sadece ekran yeterli mi olur ? @sinan yüksel

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Merhaba arkadaşlar bugün bir X3-02 dokunmatik değişimi gerçekleştirdim. Bitirdim birisinde ekranı parçalanmış C6-01 varmış bakar mısın dedi . Baktım ekran bitik fakat dokunmatiği konusunda şüpheliyim .

Ekran ve dokunmatiği bir arada değiştireyim mi ? Yoksa sadece ekran yeterli mi olur ? @sinan yüksel
Ne desem yalan olur c6 yı sökmedim ekran kırık olsada dokunmatik çalışır diye düşünüyorum masraf çok çıkmasın...

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Ne desem yalan olur c6 yı sökmedim ekran kırık olsada dokunmatik çalışır diye düşünüyorum masraf çok çıkmasın...
Çok çeşitli fiyatlar var . Ekran çalışıyor olsa dokunmatik hakkında bir yorum yapabilirdim fakat durum malum çin malı ekran takmışlar o da patlamış. Bir ekran değiştirelim şimdilik sonrasında dokunmatik lazım olur mu görürüz

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Çok çeşitli fiyatlar var . Ekran çalışıyor olsa dokunmatik hakkında bir yorum yapabilirdim fakat durum malum çin malı ekran takmışlar o da patlamış. Bir ekran değiştirelim şimdilik sonrasında dokunmatik lazım olur mu görürüz
Ekran derken dokunmatik ekran panelinide dokunmatik ekranıda değiştirin(kırıksa tabi) montajı kolay bir cihaz değil, kolay gelsin...
Telefonu hiç mi açamıyorsunuz ? Alttaki yesil kırmızı tuşlar açılışta yanarsa ve ekrana görüntü gelmez ise hem dokumatik ekranı hemde paneli değiştirmek gerekir

@MAERKEK Görselleri inceledimde komple değiştirin hasar fazla gibi...

Son düzenleme:
  • Beğen

Cadillac34

Üye
Benim de C6-01'in ortasından cama taş atılmış gibi ekranı kırık ve yaptırmaya 120 tl istemişlerdi.

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Benim de C6-01'in ortasından cama taş atılmış gibi ekranı kırık ve yaptırmaya 120 tl istemişlerdi.
Parçaları 55 liraya buldum . Elimden geliyor iyi ki işçilikten kurtarıyoruz telefon sahibi parça fiyatını beğenirse sipariş geçeceğim.

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34 ve PALA.

Cadillac34

Üye
Parçaları 55 liraya buldum . Elimden geliyor iyi ki işçilikten kurtarıyoruz telefon sahibi parça fiyatını beğenirse sipariş geçeceğim.
55 lira yine iyi 120 lira arasında 65 lira fark var.

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Evet arkadaşlar , işçiliğini kendim yaparak c6-01 ekranı ve dokunmatiği 55 lira maliyetle değiştirdim. Bir Nokia daha hayata döndü.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993, PALA., Eren Değerli ve 2 diğerleri

Üst Alt