Telefon Tavsiyesi Telefon Tavsiyesi 2019

Sponsorlu Bağlantılar

utt2

utt2

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Tavsiyesi 2019
Telefon tavsiyesi isteyen arkadaşlara yardımcı olmak için konuyu açtım.ister tavsiye isteyin istersenizde sizler tavsiyelerde bulunun tartışalım.Zamanla konuya fiyat segmentlerine göre tavsiyede bulunduğum cihazları yazacağım.
2000-2500 tl arası
1.Meizu 16
2.Xiaomi Mi8 se
3.Pocophone f1

Bu fiyat segmentinde bana göre en iyisi Meizu 16.çünkü snapdragon 710 işlemcisi.metal kasası.ekrandan parmak izi okuması ve amoled ekranıyla ve fiyatına yakışır kamerasıyla beni benden aldı.pili yetersiz görünebilir ama snapdragon 710 gibi enerji verimliliği yüksek bir işlemci sayesinde 1.5 gün rahat gider diye düşünüyorum.
1500-2000 tl Arası
1.meizu x8
2.Mate 20 lite
3.Xiaomi Mi 8 Lite
1000-1500 tl Arası
1.honor 9 lite
2.honor 7c

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Buğra

Buğra

Buğra

Admin
Şuan için Poco F1 ve Meizu 16 benim 2000-2500 TL arasındaki tercih edeceğim iki cihaz olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: utt2
utt2

utt2

Üye
    Konu Sahibi
pocophone f1 eklesemmi eklemesemmi karasız kaldım.Plastik kasası ve işlemcinin termal kısmaya (işlemcinin ısındığı zaman daha fazla ısınmamak için ghz düşürmesi örn: pocophone f1 2.8ghz de 3dakika çalıştıktan sonra 2.32ghz ye düşüyor buradan görebilirsin )girmesiyle sanki meizu 16 bir tık öne geçmiş.

Son düzenleme:
  • Beğen

Coolwhisper

Üye
Telefon tavsiyesi isteyen arkadaşlara yardımcı olmak için konuyu açtım.ister tavsiye isteyin istersenizde sizler tavsiyelerde bulunun tartışalım.Zamanla konuya fiyat segmentlerine göre tavsiyede bulunduğum cihazları yazacağım.
2000-2500 tl arası
1.meizu 16
Bu fiyat segmentinde bana göre en iyisi meizu 16.çünkü smapdragon 710 işlemcisi.metal kasası.ekrandan parmak izi okuması ve amoled ekranıyla ve fiyatına yakışır kamerasıyla beni benden aldı.pili yetersiz görünebilir ama snapdragon 710 gibi enerji verimliliği yüksek bir işlemci sayesinde 1.5 gün rahat gider diye düşünüyorum.
2.
1500-2000 tl arası
1.meizu x8 amiral gemisi performansı verebiliyor.
2.Mate 20 lite
1000-1500 tl arası
1.honor 9 lite
2.honor 7c
ACİL İHTİYACI olmayanların haricindekiler beklesinler derim, yıl sonu gibi 5G destekli telefonlarda artış olur ve fiyatları düşer, bu eski teknoloji ürünlere boşuna para harcamayın......!

• Beğen
arslan3332

arslan3332

Üye
Mi 8 se ve mi 8 lite neden listeye girmedi merak ettim ayrıca şahsi düşüncem genel olarak bütün markaların satış politikası artık bıktırdı sürekli model üretiyorlar piyasa telefon çöplüğüne döndü birde neredeyse hiçbir telefonu bütün ihtiyaçları karşılayacak şekilde yapmıyorlar kamerayı iyi yapsalar batarya düşürüyorlar başka özelliği koysalar diğerini düşürüyorlar fiyatlar zaten uçmuş piyasa gerçekten enteresan

• Beğen
Tepkiler: utt2 ve Buğra
utt2

utt2

Üye
    Konu Sahibi
ACİL İHTİYACI olmayanların haricindekiler beklesinler derim, yıl sonu gibi 5G destekli telefonlarda artış olur ve fiyatları düşer, bu eski teknoloji ürünlere boşuna para harcamayın......!
Aynen öyle ben bir iki yıl sonra almayı düşünüyorum.zaten orta segment telefonlar 8nm işlemciler olacak çoğuda 10 nanometre işlemci kullanır.
Mi 8 se ve mi 8 lite neden listeye girmedi merak ettim ayrıca şahsi düşüncem genel olarak bütün markaların satış politikası artık bıktırdı sürekli model üretiyorlar piyasa telefon çöplüğüne döndü birde neredeyse hiçbir telefonu bütün ihtiyaçları karşılayacak şekilde yapmıyorlar kamerayı iyi yapsalar batarya düşürüyorlar başka özelliği koysalar diğerini düşürüyorlar fiyatlar zaten uçmuş piyasa gerçekten enteresan
Doğrü dedin mi 8 se 2900 liraydi o fiyata değmezdi şimdi 2500 tl olmuş ekliyorum.mi 8 lite pek bir avantajı yok gibi ama ekleyelim birçok telefondan daha iyi.

• Beğen
Tepkiler: Coolwhisper, arslan3332 ve Buğra

Üst Alt