Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri
Uzun yıllardır ülkemizde çalışmalarını sürdüren en büyük iletişim firmalarından biri olan Türk Telekom bildiğiniz üzere geçtiğimiz yıllarda Avea şirketinin tamamını satın almış ve kendi bünyesine katmıştı.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

On milyonlarca GSM abonesini tek çatı altında birleştiren şirket çok sayıda farklı tarife ve paket ile kullanıcıları memnun etmeye devam ediyor. Bu yazıda sizlere şuanda güncel olan ve birçok farklı tarife veya pakette geçerli olan Türk Telekom hediye internet paketleri nelerdir onları göstereceğim. Sizde hemen aşağıda yer alan hediye paketlerden herhangi birini alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Daha fazla Türk Telekom ücretsiz pakete göz atmak için hazırladığımız detaylı konuya göz atabilirsiniz. BURAYA tıklayarak detaylı yazıya ulaşabilirsiniz.

Selfy'den Bol İnternetli Geceler Hediyesi
Türk Telekom Selfy tarifeleri veya paketlerinden herhangi birini kullanıyorsanız GECENET yazıp 4545'e kısa mesaj atarak 00:00 ile sabah 06:00 arasında geçerli 3 GB internet hediyenizi hemen alabilirsiniz. Şuan için sadece faturalı Selfy müşterileri bu kampanyadan yararlanabilmektedir.

E-fatura Hediye 1GB Hediyesi
Ağaçları korumak isteyenler ve kağıt fatura ile uğraşmak istemeyenler için Türk Telekom, hediye internet vermektedir. Hemen telefonunuzdan 1GB yazıp bir boşluk bırakıp mail adresinizi 3008'e kısa mesaj atarak hediye internetinizi alabilirsiniz. Örnek verecek olursam 1GB [email protected] yazarak 3008'e mesaj atmanız yeterli olacaktır.

MMS Atana 500 MB İnternet Hediyesi
Tanesi 1.25 TL fiyata sahip olan MMS'lerden üç tane attığınız zaman Türk Telekom size anında 500 MB bir gün için geçerli hediye internet verecektir. Hediyeniz hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

4.5G X2 İnternet Hediyesi
Yeni 4.5G uyumlu sim kart alan müşterilere mevcut paketlerinin iki katı internet hediye edilmektedir. Sizde halen Türk Telekom 4.5G dünyasına geçiş yapmadıysanız en yakın bayiye giderek yeni sim kartınız ile hediyenizi alabilirsiniz. Sim kartı aldıktan ve taktıktan sonra 2KAT yazarak 5555'e kısa mesaj atmanız yeterlidir.

ArayanıBil Plus Hediye 1 GB İnternet Hediyesi
Sizi arayan numaraların kimler olduğunu öğrenebileceğiniz ücretli ArayanıBil Plus servisine abone olduğunuz zaman 1 GB internet hediyesi verilmektedir. Aylık abonelik aldıktan sonra PLUS yazıp 7065'e kısa mesaj atarak bir hafta boyunca geçerli 1 GB internet hediyenizi alabilirsiniz. Bu servise 6 aylık abone olduktan sonra da PLUS yazıp 7066'ya kısa mesaj atarak 1 ay boyunca geçerli 1 GB internet hediyesini alabilirsiniz.

Sil Süpür Hediyesi
Şirketin belkide en kolay şekilde verdiği Türk Telekom bedava internet paketlerinden bir tanesi olan sil süpür sayesinde Türk Telekom uygulaması üzerinden sadece ekranı silerek sürpriz hediyenizi alabilirsiniz.

Öğretmenler Günü Hediyesi
Türk Telekom öğretmenler günü hediyesi sayesinde Milli Eğitim Bakanlığı, Eğitimciler, Pekiyi ve Yıldızlı Pekiyi, Eğitimciler 3GB ve Eğitimciler 6GB tarifelerinden herhangi birini kullanan müşterilere her yıl 24 Kasım'da 1 GB internet hediyesi verilmektedir. Bu müşterilere ayrıca Türk Telekom aboneleri ile bir hafta boyunca sınırsız konuşma hakkı da verilmektedir. Hediyeler 24 Kasım'da otomatik olarak aktif edilmektedir.

Prime Cepte Yaz Hediyesi
Ev internetini Türk Telekom'dan alan müşteriler evde değilken veya tatile çıktıklarında hediye internet kazanabiliyorlar. Bunun için Prime’la 10 GB, 15 GB ve 20 GB tarifelerinden herhangi birini kullanıyor olmanız gerekmektedir. CEPTE YAZ boşluk bırak T.C.K.Numarasını yazıp 5555'e kısa mesaj atmanız yeterlidir. Bu sayede 3 ay boyunca geçerli 10 GB hediye internet kazanacaksınız. Faturalı müşteriler için geçerli bir kampanyadır.

Siri ile Lira Paylaş’an Herkese 500 MB Hediye
iPhone üzerinden Siri yardımı ile sevdiklerinize Lira gönderme emri vererek sizde bir gün boyunca geçerli 500 MB hediye internet kazanabilirsiniz. Lira Paylaş servis ücreti; 1-9 TL arası gönderim için 1,39 TL, 10-20 TL arası gönderim 1,99 TL olarak belirtilmiştir.

TivibuGo Hediye
Tivibu Go Aile Paketi, Tivibu Go Sinema Paketi veya Tivibu Go Süper paketlerini kullanan müşteriler için farklı internet hediyeleri verilmektedir. Cep telefonunuza gönderilen 12 haneli kampanya kodunu TIVIBUGO XXXXXXXXXXXX olacak şekilde yazarak 5555’e kısa mesaj atmanız yeterlidir. Sırasıyla 1 GB, 3 GB ve 5 GB hediye internet kazanabilirsiniz.

Dönüşüm Festivali Dönüştür Hediyesi
Türk Telekom Dönüşen 2GB, Dönüşen 4GB, Dönüşen 6GB, Dönüşen 8GB veya Dönüşen 10GB tarifelerini kullanan müşteriler için sunulan bu kampanyaya DONUSTUR yazıp 5555'e kısa mesaj atarak katılabilir ve SMS haklarınızı internet hakkına çevirebilirsiniz. Örneğin 1000 SMS hakkınız varsa bu kampanya sayesinde bunu 1 GB cepten internet hakkına dönüştürebilirsiniz.

Türk Telekom Ramazan Hediyesi
Türk Telekom Ramazan ayı hediyesi kapsamında SAHUR yazıp 5555'e kısa mesaj atan bütün abonelere 10 GB internet hediyesi verilmektedir. Hediyeler 1 ay boyunca geçerlidir.

Sosyal Medya Hediyesi
Faturasız hattına tek seferde 30 TL veya daha üzeri yükleme yapan Türk Telekom müşterileri için Whatsapp 1 GB Facebook 1 GB ve Twitter 1 GB hediyeleri verilmektedir. Yani bu uygulamaları sahip olduğunuz hediye internet üzerinden kullanabilirsiniz. Yükleme yaptıktan sonra telefonunuzdan SOSYAL PAKET yazıp 5555'e mesaj atmanız gerekmektedir.

Paketime Göre Hediyesi
Eğer sizde Büyük Fırsat 1 GB, Büyük Fırsat 2 GB, Selfy Süper Fırsat, Selfy Süper Fırsat 2 GB, Selfy Süpersonik, Kolay 2 GB, Yeni Yıl 2 GB, Yeni Yıl 4 GB, Hesaplı 300, Dolu 1 GB, Dolu 2 GB, Bol ve Hızlı 2 GB, Bahar Fırsatı 3 GB paketlerinden bir tanesini kullanıyorsanız hattınıza yükleme yaptıktan sonra PAKETIMEGORE yazıp 5555'e kısa mesaj atarak Türk Telekom hediye internet kazanabilirsiniz.

Selfy Mor Hediye 1GB
Faturasız Selfy Mor tarifesi kullananlar için tek seferde 30 TL veya daha üzeri yüklemelere cepten hediye 1 GB internet hediyesi verilmektedir. Hediyenizi alabilmek için yükleme yaptıktan sonra 1 GB MOR HEDIYE yazıp 4545 'e mesaj atmanız gerekmektedir.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı, bveo1990, MAERKEK ve 4 diğerleri

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Türk Telekom çok bonkör bu konuda. :)

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Türk Telekom çok bonkör bu konuda. :)
Dolar kurundan sonra diğer operatörler gibi Türk Telekom'da fiyatlarını arttırdı ama şükür sözleşme bittikten sonra uygun fiyata uzatarak kurtardım kendimi :D Bu tarz bedava internet paketleri bir hayli işimizi görüyor.

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.

Misafir - 571430

Bu paketlerin hemen hepsi müşteri alımına kapandı. Lütfen güncelleyin.

• Üzüldüm
  • Beğen
Tepkiler: fatihmenteş ve sinankoca60
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
yeni geçtim telekoma bedava internet filan varmı

bilisimler

bilisimler

Üye
Bildiğim kadarıyla şuan için sadece tl yüklemelerden bedava internet paketi geliyor.

• Beğen
Tepkiler: ibrahim 42
bilisimler

bilisimler

Üye
yeni geçiş yaptım TL yükledim şuan için herhangi bir hediye filan yok
Yeni geçtiğin için biraz zaman alabilir Türk telekom online işlemleri uygulamasında zaman içerisinde size teklifler geleceğini umuyorum. 50 tl yüklemeye haftalık 10 gb hediye gibi ...
Mesaj birleştirildi:

Ve Türk telekom haftalık sil süpürden bazen dakika bazen internet hediye çıkıyor her hafta .

Son düzenleme:
  • Beğen
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Yeni geçtiğin için biraz zaman alabilir Türk telekom online işlemleri uygulamasında zaman içerisinde size teklifler geleceğini umuyorum. 50 tl yüklemeye haftalık 10 gb hediye gibi ...
Mesaj birleştirildi:

Ve Türk telekom haftalık sil süpürden bazen dakika bazen internet hediye çıkıyor her hafta .
teşekkür ederim arkadaşım sağol bilgilendirme için

• Beğen
Tepkiler: bilisimler
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
5 GB hediye internet geldi bir hafta oldu hep normal internet kotasindandan gidiyor neden bu hediye İnterneti kullanmıyor

• Şaşırdım
Tepkiler: fatihmenteş
Erkin_Cankut

Erkin_Cankut

Üye
Arada hediye gelir...kullanmaya bak..

• Beğen
Tepkiler: ibrahim 42 ve fatihmenteş
yeumyang

yeumyang

Moderator
  • Beğen
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Bir hafta oldu mesaj geldi telekomdan evet yazdım gönderdim 5g geldi bir ay boyunca kullanabilirmişim buraya yazdıktan sonra müşteri hizmetlerini aradım normal paketinizin bitim tarihi 29 nisan hediye 5gb bitiş tarihi 9 mayıs onun için önce kendi kotanızdan kullanır dedi

yeumyang

yeumyang

Moderator
Evet aylık paketlerde önce kullanım süresi erken biten paket kullanilir

• Beğen
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Teşekkür ederim arkadaşım sağol

Emirs54182

Üye
Bakin benden tavsiye 5 senelik Turkcell kullanicisiyim ve GNÇ kullanıyorum 10GB int. Her ay 50Tl veriyorum artık Türk telekoma geçtim sizede tavsiye ederim 15GB int 35 TL ödüyorum maşallah cekiyorda onlar artık eskide kaldı çekmiyor felan daha fazla kazık yemek istemeyenler Türk telekoma gecebilir.

phasan

phasan

Üye
Cekim sorunu kalmadı ankarada vodafone den güzel

rock323232

Üye
Eskiden faturasız hatlarda tamamen bedava sınırsız internet yapılıyordu onu bir türlü bulamıyorum nasıl yaparız.

Son düzenleme:
yeumyang

yeumyang

Moderator
Eskiden faturasız hatlarda tamamen bedava sınırsız internet yapılıyordu, onu bir türlü bulamıyorum nasıl yaparız.
O gibi durumlar yasal olmadığı için sistem açığı olunca yapılıyor operatörler sistem açığını kapatıyor

Üst Alt