Web Tarayıcı UC Browser v13.2.5.1300 Build 50127 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

nuri1990

Üye
wrongroad hocam öncelikle emeğinize sağlık, ben Tarayıcı da İnternet alışverişi VS çok kullandığım için mod lu apk kullanmıyorum, ama uc Browseride çok beğeniyorum, apk editör ile reklamları kaldırıp imzalama yapılınca apk kurduğumda orijinal değil uyarısı alıyorum sadece öğrenmek istediğim bu orijinal değil uyarısını nasıl silerim veya iptal ederim, apk editör pro kullanıyorum bunu yapsam bana yeterli olacaktır cevap bekliyorum teşekkürler.

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi
Eline sağlık kardeşim benim elimde 10.4.1 ucbrowser var buna bir dil dosyası yapıp atarmısın bana mümkünse tabiki yaptığın modlar için çok çok teşekkür ederim şuanda senin yaptığın 12.0.0.828 en hızlısı bu bunu kullanıyorum
Dil dosyası istediğin sürümü at bir bakayım.
wrongroad hocam öncelikle emeğinize sağlık, ben Tarayıcı da İnternet alışverişi VS çok kullandığım için mod lu apk kullanmıyorum, ama uc Browseride çok beğeniyorum, apk editör ile reklamları kaldırıp imzalama yapılınca apk kurduğumda orijinal değil uyarısı alıyorum sadece öğrenmek istediğim bu orijinal değil uyarısını nasıl silerim veya iptal ederim, apk editör pro kullanıyorum bunu yapsam bana yeterli olacaktır cevap bekliyorum teşekkürler.
İşteyim boş bir zamanda anlatırım.

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi
Konu güncellenmiştir.

UC Browser v12.10.0.1163 Türkçe Mod ile gelen özellikler:
- Türkçe dil eklenmiştir.
- Youtube'den video indirme aktif edilmiştir.
- Sınırsız sekme açma özelliği eklenmiştir.
- Reklam kaldırma yaması uygulanmıştır.
- Türkçe harici diller silinmiş ve onlarla alakalı dosyalar temizlenmiştir.
- Tarayıcı kimliği Chrome v72.0.3626.76 olarak ayarlanmıştır.
- Telefon Samsung J8 olarak ayarlanmıştır.
- Uc News devre dışı bırakılmıştır.

• Beğen
Tepkiler: HsnCnKly ve Tek Geçerim
kolombo28

kolombo28

Üye
Teşekkürler emeğine sağlık kardeş. Google direk masa üstü surumde açılıyor hızlı mod aktif değil ayarlarda girince boş şeffaf ekran çıkıyor. Kayıtlı bazı sayfalarda girince aynı boş ekran çıkıyor gm5 7.1.1android cihaz. Eski sürüme döndüm bende. Bir dahaki güncelleme ye artık.

Son düzenleme:
Tek Geçerim

Tek Geçerim

Üye
Üstadım bu sürüm bence final gibi olmuş Emeğine sağlık Mükemmel,şahane. Teşekkür Ederim

• Beğen
Tepkiler: wrongroad

nuri1990

Üye
@wrongroad hocam müsait zamanda sertifika kontrolünü devre dışı bırakmayı bekliyorum teşekkürler

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi
@wrongroad hocam müsait zamanda sertifika kontrolünü devre dışı bırakmayı bekliyorum teşekkürler
classes.dex içerisinde getUCMSignatureMD5 diye aratın. Gelen sonuçlar içerisinde systemhelper a girin

.method public static getUCMSignatureMD5()Ljava/lang/String;
.registers 3

.prologue
.line 1567
const-string v0, ""

.line 1568
invoke-static {}, Lcom/uc/base/system/SystemHelper;->getUCMSignature()Ljava/lang/String;

move-result-object v1

.line 1569
invoke-static {v1}, Lcom/uc/c/b/m/b;->AN(Ljava/lang/String;)Z

move-result v2

if-nez v2, :cond_14

.line 1570
invoke-virtual {v1}, Ljava/lang/String;->getBytes()[B

move-result-object v0

invoke-static {v0}, Lcom/uc/base/util/d/a;->r([B)Ljava/lang/String;

move-result-object v0

.line 1572
:cond_14
return-object v0

Yazan yeri

.method public static getUCMSignatureMD5()Ljava/lang/String;
.registers 3

const-string v0, "CBEA392BB88DCA3718F771C4B0A1C238"

return-object v0

ile değiştirin.
Teşekkürler emeğine sağlık kardeş. Keşke hızlı mod kaldirmasaydin kardeş Google direk masa üstü surumde açılıyor birde watsapp wep kisa yolu var ekli ama wep WhatsApp da sayfa açılmıyor denedim . Bir önceki sürüm daha kullanışlı geldi bana .Birde bu dosyalara falan giriyor ve orada yazılar Türkçe değil yani .

Denediğim herkeste mobil geliyor. Hızlı modda masaüstü yaparsan masaüstü geliyor. Türkçe grlmeyen yerler dil dosyasının içerisinde yok. Bulursam başka yerde değiştiririm.
Üstadım bu sürüm bence final gibi olmuş Emeğine sağlık Mükemmel,şahane. Teşekkür Ederim
Güle güle kullanın. Çeviri hatalarını bildirin bana

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Tek Geçerim

nuri1990

Üye
@wrongroad hocam sertifika kontrolünü devre dışı birakabildim çok teşekkürler sağol

• Beğen
Tepkiler: wrongroad

MuZiKoMaNiA

Üye
İsim düzeltme işlemi yapıp içeriği indirdikten sonra, içerik adının yanında (1) ibaresi çıkıyor! Bu neden oluyor? Yada nasıl engel olunur?

dark3434

Üye
Merhaba son versiyon 1163 arka plan da çalışıyormu açıklama da göremedim

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi

katinka

Üye
Usta eline sağlık güzel olmuş yanlız bende bu arka planda çalışması olmuyor
Usta bu sesli arama özelliği mevcut mu

kolombo28

kolombo28

Üye
Güncelleme gelecek mi acaba ?

Tek Geçerim

Tek Geçerim

Üye
Arkadaşım uygulamaya lafım yok Süper eline koluna sağlık emeğe saygı tekrar Teşekkür ederim. Şunun tarayıcısını bir güncelleyebilirmisiniz bazı siteler sorun veriyor o kadar iyiakşamlar.

• Beğen
Tepkiler: katinka ve kolombo28

katinka

Üye
Aynen uygulama çok güzel yalnız tarayıcı yavaş kalıyor

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi
Yakında güncellemeye çalışacağım. Google reklamlar için çözüm arıyordum buldum.
Usta eline sağlık güzel olmuş yanlız bende bu arka planda çalışması olmuyor
Usta bu sesli arama özelliği mevcut mu
Sesli arama özelliği bnm telefonumda aktif değil o yüzden test edemiyoeum ve bilmiyoeum
Aynen uygulama çok güzel yalnız tarayıcı yavaş kalıyor
Uc Mini'yi deneyebilirsiniz siteye güncel ve Türkçe versiyonu ekledim.

• Beğen
Tepkiler: kolombo28
Tek Geçerim

Tek Geçerim

Üye
Bekliyoruz sabırsızlıkla yeni güncellemeyialışkanlıkoldu :)

Sussqun67

Sussqun67

Üye
Türkçesini sabırsızlıkla bekliyoruz

mkrts

mkrts

Üye
güncelleme çıkmayacak mı üstad

Üst Alt