Vodafone İnterneti bol Tarife

Sponsorlu Bağlantılar

van_helsing7677

van_helsing7677

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone İnterneti bol Tarife
Hattımı vodafone taşıyorum ama tarifelere baktım cidden pahalı olmuş. Turktelekom da 25 TL ye 750 dk 5GB internet 5000 sms veriyordu. Bu Fiyatta Vodafone da varmı acaba bir bilgisi olan yada daha iyi bir tarife tavsiye eden olursa sevinirim

aaaaaylmz

aaaaaylmz

Üye
Konuştuğunda internet süper tarifesi var 23₺ ye 3+1 GB=4GB internet 750 dk konuşma 1000 sms ayrıca hafta içi ne kadar konuşursan hafta sonu o kadar dakika internet hediye
KISUPER YAZ 7000 yolla sadece numara taşımaya bu kampanya

• Beğen
Tepkiler: van_helsing7677
van_helsing7677

van_helsing7677

Üye
    Konu Sahibi
O Tarife Sadece mevcut Vodafone lulara Varmış Hocam.Ben Yeni Geçeceğim,Sanırım 2 Güne Geçer Hattım

aaaaaylmz

aaaaaylmz

Üye
Yok hocam mevcutlara olmuyor yeni geçenlere oluyor bayi göremez sen hattını taşıdıktan sonra Msj yaz

• Beğen
van_helsing7677

van_helsing7677

Üye
    Konu Sahibi
Çok sağolun geçiş yapar yapmaz mesaj atacağım inşallah . Peki bu Paket TL olması Halinde Her Ay Kendini Yeniliyor mu ? ve 3+1 GB Nasıl Veriyor ?

aaaaaylmz

aaaaaylmz

Üye
Paket 3 GB paketi aldıktan sonra HEDİYE 1GB yaz 12 ay boyunca aylık 1GB hediye geliyor

• Beğen
van_helsing7677

van_helsing7677

Üye
    Konu Sahibi
Tamam Teşekkür ederim.Paketde 12 Ay boyunca Yenileniyor değil mi ? İnşallah geçiş yapar yapmaz deniyeceğim. Durumu buraya yazarım

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Ben "Gani Tarife" Kullanıyorum. Bir Göz At İstersen

van_helsing7677

van_helsing7677

Üye
    Konu Sahibi
O Tarifenin linki varmı internet filan ne kadar veriyor hocam ?

aaaaaylmz

aaaaaylmz

Üye
Ben "Gani Tarife" Kullanıyorum. Bir Göz At İstersen

Ben de diğer hattımda sadece film indirmek için 20₺ ye gani20 paketi kullanıyorum 30gb kotası var ama ana hattında geçen ay Gani denedim memnun değişim sörfte çok süre gidiyor

prens1988

prens1988

Üye
Hattımı vodafone taşıyorum ama tarifelere baktım cidden pahalı olmuş. Turktelekom da 25 TL ye 750 dk 5GB internet 5000 sms veriyordu. Bu Fiyatta Vodafone da varmı acaba bir bilgisi olan yada daha iyi bir tarife tavsiye eden olursa sevinirim
Sana vodafonun ESNEK8 tarifesini öneririm öncelikle fereezoneye üye ol sonrasında FESNEK8 yaz 7000 yolla
Esnek8 tarifesinde
4 gb aksam 9 dan sabah 9 arasi gecerli olmak uzere
Toplam 8 gb
750 dk Her yöne dk
5000 sms her yöne 29 tl

van_helsing7677

van_helsing7677

Üye
    Konu Sahibi
Sana vodafonun ESNEK8 tarifesini öneririm öncelikle fereezoneye üye ol sonrasında FESNEK8 yaz 7000 yolla
Esnek8 tarifesinde
4 gb aksam 9 dan sabah 9 arasi gecerli olmak uzere
Toplam 8 gb
750 dk Her yöne dk
5000 sms her yöne 29 tl
link verirseniz kontrol edeyim.sanırım yenilerde öyle bir tarife yok

Üst Alt