Püf Noktası İnternetsiz Whatsapp Kullanma Yöntemi

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
İnternetsiz Whatsapp Kullanma Yöntemi
Dünya üzerinde bir milyardan fazla kişi tarafından aktif olarak kullanılan en popüler ücretsiz mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp anlatacağımız yöntem sayesinde internetsiz bir şekilde kullanılabiliyor. İnternetsiz Whatsapp kullanabilmek için öncelikle bir Android cihaza sahip olmanız gerekiyor. Anlatacağımız yöntemde yer alan APN ayarları şuan için Android cihazlarda çalıştığından dolayı iOS işletim sistemine sahip Apple cihazlarında internetsiz Whatsapp kullanamıyorsunuz.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

İnternetsiz Whatsapp Kullanma Yöntemi
Öncelikle Android cihazınızın ayarlar menüsü üzerinden mobil veri ayarlar menüsüne girin ve ardından erişim noktası veya APN ayarlarına girin. Sağ üstte yer alan + butonuna basarak yeni bir APN ayarı ekleyin. APN ayarlarını aşağıdaki görselde yer aldığı gibi ayarlamanız ve ardından kayıt ederek bu APN ayarını seçmeniz gerekiyor.

Ad=> Whatsapp
APN=> internet
Proxy=> 127.0.0.01
Bağlantı Noktası=> 8080

Bu ayarları yaptıktan sonra mevcut APN ayarınızı Whatsapp yazanı seçin. Bu sayede internet olmadan Whatsapp kullanmaya başlayabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda iOS cihazlar içinde benzer bir yöntem yayınlandığı zaman sizlerle paylaşacağız.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK, teknolojibaronu ve yeumyang

Misafir - 395807

Teşekkürler çok yardımcı oldunuz.

• Beğen
Tepkiler: Buğra
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Pekala whatsapp apnaseçtikten sonra deaktif biraktigimiz avea internet görevini nasıl yerine getiriyor? Baktim getirmiyormuş.

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Pekala whatsapp apnaseçtikten sonra deaktif biraktigimiz avea internet görevini nasıl yerine getiriyor? Baktim getirmiyormuş.
Evet mecbur tekrar kendi apn ayarını seçmeniz gerekiyor mobil veriyi normal kullanabilmek için.

• Beğen
Tepkiler: teknolojibaronu
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Evet mecbur tekrar kendi apn ayarını seçmeniz gerekiyor mobil veriyi normal kullanabilmek için.
Ana ekrana apn ayar kısmının kisayolunu ekleyemez miyiz öyle bir alternatifimiz var mı bildiğiniz?

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Ana ekrana apn ayar kısmının kisayolunu ekleyemez miyiz öyle bir alternatifimiz var mı bildiğiniz?

şöyle bir uygulama var işinizi görür mü bilmiyorum :hmmm

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye

şöyle bir uygulama var işinizi görür mü bilmiyorum :hmmm
Widget için ücret istiyor, neyse bende bir araştırayım teşekkürler yardım için.

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Sağolun güzel paylaşım

lenovo

lenovo

Üye
Bende olmadı neden acaba, turkcel kullanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
cimbom04

cimbom04

Üye
bendede olmadi vodafone

Üst Alt