Türkçe Uygulama Çeviri İstekleri - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

55EnGizli

Üye
Yaparsan çok memnun olurum baya güzel pogram ben mt ile ceviremedim belki türkçe karakterlerle ilgilidir

kotku

kotku

Üye
Yaparsan çok memnun olurum baya güzel pogram ben mt ile ceviremedim belki türkçe karakterlerle ilgilidir
Kaynak dosyalarına baktım. Çevirilecek kelimeler resources dosyasına kaydedilmemiş, classes dosyasına kaydedilmiş. Bu dosyada da çevrilmemesi gereken yüzlerce kelime var o yüzden zor, kusura bakma.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin

55EnGizli

Üye
Play store linki olmazmı zaten ücretsiz

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2626675

55EnGizli

Üye
Çeviri yaparken türkçe karakter kullanmamalımıyım

esescan

esescan

Üye
Ava Lock Screen v1,20 Pro
Play Store :
Pro Sürüm :
Floatify Lock Screen uygulaması kullanıyordum maalesef oreo da bu uygulama kullanılmıoyr. onun yerıne linklerni eklediğim Ava Lock Screen uygulaması var. adından anlasıldıgı gıbı ekran kılıdı uygulaması. lakın komple ıngılızce. sıze zahmet turkcelestırmek mumkunse yardımcı olursanız sevınırım. Iste yaparken hata yaptıysam affola. Sımdıden tesekkurler

• Beğen
Tepkiler: ASİ DADAŞ
kotku

kotku

Üye
Ava Lock Screen v1,20 Pro
Play Store :
Pro Sürüm :
Floatify Lock Screen uygulaması kullanıyordum maalesef oreo da bu uygulama kullanılmıoyr. onun yerıne linklerni eklediğim Ava Lock Screen uygulaması var. adından anlasıldıgı gıbı ekran kılıdı uygulaması. lakın komple ıngılızce. sıze zahmet turkcelestırmek mumkunse yardımcı olursanız sevınırım. Iste yaparken hata yaptıysam affola. Sımdıden tesekkurler
Bakayım

kotku

kotku

Üye
Öncelikle pro sürümünü benim telefonda paket ayrıştırma hatası veriyor, senin telefonda açıyor mu bilemem

ASİ DADAŞ

ASİ DADAŞ

Üye
Uygulamayı indirdim sorunsuz olarak yükledi indirme sırasında problem oluşmuş olabilir tekrar indirip deneyebilir misiniz?

enerjim111

Üye
teşekkürler bilgi için

kotku

kotku

Üye
Uygulamayı indirdim sorunsuz olarak yükledi indirme sırasında problem oluşmuş olabilir tekrar indirip deneyebilir misiniz?
2 sefer indirdim gene aynı hatayı verdi

esescan

esescan

Üye
problemsiz şekilde kullanıyorum. uygulamayı baska sekılde sıze nasıl ulastırırım pro surumunu.

kotku

kotku

Üye
problemsiz şekilde kullanıyorum. uygulamayı baska sekılde sıze nasıl ulastırırım pro surumunu.
Başka upload sitesine yükle, google drive, yandex disk gibi

esescan

esescan

Üye

siz zahmet denermısınız tekrar

kotku

kotku

Üye

siz zahmet denermısınız tekrar
Denedim. Olmadı, benim telefonda da problem olabilir, 7.0 sürüme sahip ama bilemedim

esescan

esescan

Üye
Denedim. Olmadı, benim telefonda da problem olabilir, 7.0 sürüme sahip ama bilemedim

surumden kaynaklı olabılır. neyse o zaman tesekkur ederım ılgınız ıcın

sizoperez

sizoperez

Üye
1.Our groceries
2.
3. Sürüm 3.1.4
4. Alışveriş listesi yapmak için uygulama
Türkçe çevirisi ile ilgilenecek bir arkadaş varsa çok makbule geçer

• Beğen
Tepkiler: Eren Değerli ve rear2011