Web Tarayıcı UC Browser v13.2.5.1300 Build 50127 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

reflex

reflex

Üye
Bu kadar iyi olucağını düşünmezdim açıkçası zamanında samsung gio varken kullanırdım. Teşekkürler dostum.

• Beğen
Tepkiler: Teks@s ve wrongroad

Anitrif

Üye
Güzel olmuş emeğinize sağlık.

veliahht01

Üye
Güçlü indirme özellikli, hızlı, kendinden video player destekli, izlenilen videoları indirebilen ve daha bir çok özelliğe sahip Uc Browser'ın modlanarak Türkçe dil eklenmiş versiyonudur.

Uygulama TÜRKÇE gelmez ise TÜRKÇE olarak kullanmak için ayarlardan Browser Language ye girip Türkçe'yi seçiniz.
İlk açılışta donabilir. Uygulamadan çıkarak durmaya zorlayın ve tekrar girin.

UC Browser v12.9.3.1144 Mod
-
Kilitler açıldı.
- Youtube'den indirme açık.
- Reklam izinleri kaldırıldı.
- Tarayıcı kimliği Chrome/69.0.3497.100'e güncellendi.

UC Browser v12.5.5.1111 (16 Mayıs Güncellemesi) Modu ile Gelen Özellikler:
- Türkçe
dil eklendi. (Kendiliğinden Türkçe gelecektir.)
- Tarayıcı kimliği değiştirildi. (Chrome/66.0.3359.158) Tarayıcınızı güncelleyin diyen sitelerde artık sorun olmayacaktır.
- Youtube'den video indirme özelliği açıldı. ( Yüksek kalite indirmek için HD butonuna dokunun)
- Menülerden reklamları kaldırmak için reklam yaması uygulandı.

Türkçe Dil Ekleme Haricinde UC Browser v11.4.8.1012 Mod 1'de Yapılan Değişikler:
-
Sınırsız sekme açma özelliği eklendi.
- Eksik yerlerdeki çeviriler tamamlandı.
- Ana ekrandaki siteler ve haberlerin türkçe gelmesi sağlandı.
- Uygulama içi reklamlar kaldırıldı.
- Fast download butonu kaldırıldı.
- Youtube gibi sitelerden video indirme aktif edildi.
- İmza doğrulama özelliği kapatıldı. Yani apk içinde değişiklik yapabilirsiniz ve orjinal değil uyarısı almazsınız.

Ana Ekranda gereksiz linkleri kaldırmak için en altta kartları yönet deyip bütün katagorileri kapatın.

UC Browser v11.4.8.1012 Mod 2 ile Gelen Özellikler:
-
Tarayıcı kimliği değiştirildi. (Chrome/66.0.3359.158, Cihaz: Android 8.0.0; SM-G965F) Böylece bazı sitelerde görünen tarayıcı güncelleyin uyarısı kaldırıldı.
- Dil dosyası güncellendi.

Görüşlerinizi ve önerilerinizi yorum olarak yazarsanız elimden geldiğince yardımcı olurum. Umarım beğenirsiniz.

UC BROWSER v12.9.3.1144 MOD

UC BROWSER v12.8.0.1120 MOD

UC BROWSER v12.5.5.1111 MOD

UC BROWSER v11.4.8.1012 MOD 1

UC BROWSER v11.4.8.1012 MOD 2

Hocam Kolay gelsin bi pdf dosyası indirip aç dediğimde açamıyorum bu sorunun çözümünü bulabilirsiniz acaba

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi
Hocam Kolay gelsin bi pdf dosyası indirip aç dediğimde açamıyorum bu sorunun çözümünü bulabilirsiniz acaba

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bazen açıyor bazen açmıyor. Ben başka uygulama kullanıyorum pdf açarken.

• Beğen
Tepkiler: veliahht01

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi
Konu güncellendi.

• Beğen
Tepkiler: endel ve Teks@s
Teks@s

Teks@s

Üye
Teşekkür Ederim

• Beğen
Tepkiler: wrongroad
Sussqun67

Sussqun67

Üye
Ellerine sağlık tesekkürler

• Beğen
kolombo28

kolombo28

Üye
Teşekkürler üstad . Ama YouTube acilmiyor video oynatma sorunlu indirme yapılmıyor simgede yok lütfen kontrol ediniz.bu mod sağlıklı değil.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: DinçHan ve wrongroad

endel

Üye
eline emeğine sağlık

• Beğen
mmfx

mmfx

Üye
Play Store dan indirdiğim uc browser senkronizasyon yapıyor sizin Türkçeye çevirdiniz uc browser senkronizasyon hatası diyor düzeltir misiniz lütfen teşekürler

• Beğen
Tek Geçerim

Tek Geçerim

Üye
Teşekkürler üstad . Ama YouTube acilmiyor video oynatma sorunlu indirme yapılmıyor simgede yok lütfen kontrol ediniz.bu mod sağlıklı değil.
Arkadaş doğru söylüyor mobil youtube açılmıyor,tarayıçıdaki youtuba atıyor ordada açılmıyor indirmede yapmıyor lütfen bir çözüm benim kendi fikrim doğrumudur bilmem mesala v 11 de sorun yok diğerleri ve Türkçe uygulamalardakilerde aynı hepsini denedim aynı ben diyorumki acaba oreo yla android 8 lemi ilgili veya arm8 tabanıylamı benim tel oreo arm8 tabanlı tabi siz daha iyi bilirsiniz yardım lutfen

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi
Tarayıcı güncellendi.
Play Store dan indirdiğim uc browser senkronizasyon yapıyor sizin Türkçeye çevirdiniz uc browser senkronizasyon hatası diyor düzeltir misiniz lütfen teşekürler
Senkronize çalışıyormu hala bilmiyorum. Tarayıcı kimliği değişti diye çalışmayabilir.

Arkadaş doğru söylüyor mobil youtube açılmıyor,tarayıçıdaki youtuba atıyor ordada açılmıyor indirmede yapmıyor lütfen bir çözüm benim kendi fikrim doğrumudur bilmem mesala v 11 de sorun yok diğerleri ve Türkçe uygulamalardakilerde aynı hepsini denedim aynı ben diyorumki acaba oreo yla android 8 lemi ilgili veya arm8 tabanıylamı benim tel oreo arm8 tabanlı tabi siz daha iyi bilirsiniz yardım lutfen

Youtube düzeldi. Ama indirme yapılmıyor youtubeden. Son güncelleme ile de video player değişmiş.

• Beğen
Tepkiler: DinçHan
Tek Geçerim

Tek Geçerim

Üye
Tarayıcı güncellendi.

Senkronize çalışıyormu hala bilmiyorum. Tarayıcı kimliği değişti diye çalışmayabilir.

Youtube düzeldi. Ama indirme yapılmıyor youtubeden. Son güncelleme ile de video player değişmiş.
Sorunu bulmuşsunuz bir çaresi yokmu yeni bir güncelleme gibi. Teşekkürler

Tek Geçerim

Tek Geçerim

Üye
Evet tarayıcı güncellenmiş. Youtube düzelmiş Fakat indirme yapmıyor. Video player değişmiş diyorsunuz. Düzeltme imkanı yokmu Benim için Türkçe olmasının yanında. Youtubeden indirme yapmasıda önemliydi. Teşekkürler. :(

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Teks@s
Teks@s

Teks@s

Üye
Orjinal kimlik bazı sitelerde sıkıntı çıkarıyor. O yüzden değiştireceğim hep. Kusura bakmayın
Ne kusuru, kusur sizin değilki uygulama hatası olabilir, arkadaşların anlayışlı olmasını dilerim. Emeğe saygı duyulmalı. Bekliyoruz. Teşekkür Ederim...

• Beğen
Tepkiler: veliahht01 ve wrongroad
umuti1975

umuti1975

Üye
Paylaşımınız için teşekkürler.Bazen sorun çıkabiliyor.Youtube indirme özelliği gitmiş.Yeni modlu sürümü sabırsızlıkla bekliyoruz.Emeğiniz için sağolun.Kolaylıklar dilerim.

• Beğen
Tepkiler: Tek Geçerim, wrongroad ve Teks@s
bveo1990

bveo1990

Üye
Eline sağlık kardeşim benim elimde 10.4.1 ucbrowser var buna bir dil dosyası yapıp atarmısın bana mümkünse tabiki yaptığın modlar için çok çok teşekkür ederim şuanda senin yaptığın 12.0.0.828 en hızlısı bu bunu kullanıyorum

Üst Alt