Android'i Symbian dan Kontrol Etme Yazılımı Var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Android'i Symbian dan Kontrol Etme Yazılımı Var mı?
Arkadaşlar Android cihazları Nokia 603 ümden kontrol edebilir miyim?
Remote Android On Symbian uygulaması var mı sizin bildiğiniz?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Yoktur.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
İmkansız. İkisi de birbirinden tamamen farklı dillerde yazılmış işletim sistemleri.

Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Ortak remote control uygulaması yok mu acaba

Cadillac34

Üye
Bunun gibi mi yoksa?

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Sen bluestacks gibi birşey istiyorsun. Olması imkansız çünkü Symbian da androidi çalıştırabilecek güçte telefon yok denecek kadar az. Ancak birileri android emülatörü yazacak Symbian için ancak öyle. Kimse de bu kadar eski bir işletim sistemi için emülatör yazmak için uğraşmaz.

Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Sen bluestacks gibi birşey istiyorsun. Olması imkansız çünkü Symbian da androidi çalıştırabilecek güçte telefon yok denecek kadar az. Ancak birileri android emülatörü yazacak Symbian için ancak öyle. Kimse de bu kadar eski bir işletim sistemi için emülatör yazmak için uğraşmaz.
Ben bluestack gibi bir şey istemiyorum ben Symbian telefonumdan mesela işyerimdeki Android cihazı kontrol etmek istiyorum.Yani evdeki Symbian cihazdan işyerimdeki Android cihaza şarkı çaldırtmak istiyorum,Android cihazın menüsünü görmek istiyorum

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ben bluestack gibi bir şey istemiyorum ben Symbian telefonumdan mesela işyerimdeki Android cihazı kontrol etmek istiyorum.Yani evdeki Symbian cihazdan işyerimdeki Android cihaza şarkı çaldırtmak istiyorum,Android cihazın menüsünü görmek istiyorum
Hemen hemen aynı şey işte. Olmaz yani.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Zor be abi .

Üst Alt