Instagram'a giremiyorum aynı sorun sizde de var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
    Konu Sahibi
Instagram'a giremiyorum aynı sorun sizde de var mı?
Arkadaşlar dün akşamdan beri instagram uygulaması hata veriyor. Uygulama üzerinden instagrama girilemiyor. "Bir sorun oluştu bunun üzerinde çalışıyoruz" şeklinde bir uyarı veriyor. Facebook hesabından girince bu oluyor instagram kullanıcı adıyla girerken de aynı sorun oluyor mu bilmiyorum.Facebook hesabıyla browser üzerinden instagrama girebiliyorum ama uygulama üzerinden giremiyorum. Aynı sorun sizde de var mı?
Olumlu ya da olumsuz cevap verecek kimse yok mu Wp kullanıcılarından?
Facebook ile Instagram arasındaki bir sorun sanırım. Giris için telefon numarası üzerinden bir şifre aldım şimdi uygulamaya girebiliyorum. Konu kaldırılabilir.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Instagram benim de sorunlu. Açılışta direk kameradan başlıyordu. Geçen telefonu şu pil sorunu yüzünden formatladığımdan beri de kamerasına girilmiyor. Microfon izni istiyor. İzin için tıkladığımda da düğme işlev görmüyor. Tıkanmıyor. Ben de onun kamerasını kullanmıyorum. Zaten kasıyor kamerası. Whatsapp kamerası bile kasıyor düşünün. Hem de Lumia 950 gibi donanımı sağlam bir telefonda. Ne kadar kötü bir optimizasyona sahip bir işletim sisteminde yaşıyoruz düşünün. Lanet olası Microsoft yüzünden oldukça güçlü olan donanım heba oluyor.

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
    Konu Sahibi
Instagram benim de sorunlu. Açılışta direk kameradan başlıyordu. Geçen telefonu şu pil sorunu yüzünden formatladığımdan beri de kamerasına girilmiyor. Microfon izni istiyor. İzin için tıkladığımda da düğme işlev görmüyor. Tıkanmıyor. Ben de onun kamerasını kullanmıyorum. Zaten kasıyor kamerası. Whatsapp kamerası bile kasıyor düşünün. Hem de Lumia 950 gibi donanımı sağlam bir telefonda. Ne kadar kötü bir optimizasyona sahip bir işletim sisteminde yaşıyoruz düşünün. Lanet olası Microsoft yüzünden oldukça güçlü olan donanım heba oluyor.

Aynen hocam. Whatsappta görüntülü konuşma 2G gibi yeminlen. Hem gelen görüntü hem giden görüntü bulanık. Son Whatsapp düzenlemesinden sonra düzelmişmidir bilmiyorum. Instagramda mikrofon iznini uygulama üzerinden değil de telefon ayarlarından mikrofona girip oradan yapılabilir sanırım. Şu telefonu artık sadece kamerası için tutuyorum elimde. Uygulama azlığı ve olan uygulamalardaki kısıtlanmış özelliklere rağmen telefonu severek kullanıyordum. Ama şimdi hem uygulamalar düzgün çalışmıyor hemde ciddi bir şarj tutmama sorunumuz var. Bu gidişle ben bunu daha fazla dayanamayacağım gibi.

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Aynen hocam. Whatsappta görüntülü konuşma 2G gibi yeminlen. Hem gelen görüntü hem giden görüntü bulanık. Son Whatsapp düzenlemesinden sonra düzelmişmidir bilmiyorum. Instagramda mikrofon iznini uygulama üzerinden değil de telefon ayarlarından mikrofona girip oradan yapılabilir sanırım. Şu telefonu artık sadece kamerası için tutuyorum elimde. Uygulama azlığı ve olan uygulamalardaki kısıtlanmış özelliklere rağmen telefonu severek kullanıyordum. Ama şimdi hem uygulamalar düzgün çalışmıyor hemde ciddi bir şarj tutmama sorunumuz var. Bu gidişle ben bunu daha fazla dayanamayacağım gibi.
Aynen. Bende dayanamıyorum ama bu ay eşimin telefonunu kırıktı yeniledik. Arabanın ciddi masrafları oldu. Ev ve çocuklar derken daha fazla ek masrafa durumum yok. Ben mecburen bekleyeceğim. USB kablom ve yedek pil sürekli yanımda.
Evet mikrofon konusunu ben de ayarlardan çözdüm.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
    Konu Sahibi
Aynen. Bende dayanamıyorum ama bu ay eşimin telefonunu kırıktı yeniledik. Arabanın ciddi masrafları oldu. Ev ve çocuklar derken daha fazla ek masrafa durumum yok. Ben mecburen bekleyeceğim. USB kablom ve yedek pil sürekli yanımda.
Evet mikrofon konusunu ben de ayarlardan çözdüm.

Recovery Tool ile yeniden yüklemeyi denemeyecek misin peki? Bir de yeni cihaz alırsan ne almayı düşünüyorsun?

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Yok ben İş yerinde telefonumu gerek WhatsApp, gerek Office gerek OneNote çok aşırı yoğun kullanıyorum. Bu yüzden recovery tool ile geri dönüş riskine giremem.
Şu aralar yeni telefon da alamam. Zaten daha yeni eşime telefon aldım. Eşime aldığım telefon, orta segment için donanım ve fiyat olarak ciddi iyi bir fiyat/performans telefonu. Xiaomi Mi A1 aldık. Youtube incelemeleri çok iyi yönde.

• Beğen
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
    Konu Sahibi
Hocam Whatsapp ile görüntülü konuşmada görüntü nasıl sende de bulanık mı sürekli? Viber'de de görüntülü konuşma randımanlı değil. Denemediğim Line kaldı bir de onu deneyeceğim. Sende nasıl bu durum?

Sekonet

Sekonet

Üye
Turkcell operatör ve iPhone 6s Plus cihaz ile sorunsuz bağlantım var..

• Beğen
sefaseff

sefaseff

Üye
LG G3 ile sorunsuz bağlanıyorum.

• Beğen
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
    Konu Sahibi