Windows 10 Mobile Güncellemesi Başladı (10.0.15254.603)[14/01/2020]

Sponsorlu Bağlantılar

ubeyd

Üye
güncelleme var arkadaşlar.... word ve powerpoint dosyalarını güncellemişler ikisi de canavar gibi çalışıyor.DİKKATİNİZE...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: maydinmaydin, teknognc ve Sensation

serinaga

serinaga

Üye
Eveeett Arkadaşlar,
Güncellemeyi yaptık, aynen söylenildiği gibi Office dosyalarının hiçbiri açılmadı. Bugüne kadar sorun olmamıştı ama ben artık bilgisayarları bir kenara koyup tüm işimi buradan hallediyordum ve çokta memnundum. Ama Microsoft sağolsun beni de can evimden vurdu. Ehh artık yolun sonuna zaten gelmiştikte, uzatmaları oynuyordum açıkçası. L820 ile başlayan Lumia maceramı L1520 ile bugün aniden aldığım bir karar ile noktalamaya karar verdim. Hoş yine de arada bir kurcalarım duramam ama artık Microsoft son güncellemeler ile temel araçları da bozmayı becerdi (Pil performans kötüleşti, bazı önemli uygulamalar veda etti ve etmeye devam ediyor, konuşma esnasında ses problemleri çıkmaya başladı, Bluetooth yerlerde sürünüyor, eşleştirmek için 40 dereden su getiriyorum, bazen resetlemeler başladı vs.vs.) Açıkçası daha iyi bir performans beklemek yerine daha kötüye giden bir performans var. Bugün soluğu yeni bir telefon almak için kendimi teknomarketlerde buldum ve Xiaomi mi mix 2 ile yoluma devam etmeye karar verdim. İlk başta biraz tereddütte kaldım ancak Microsoft offfice'in android tarafında daha da gelişmiş olduğunu gördüm ve sorunsuz kullanmaya başladım, Onedrive ile senkronizasyon tamam, hatta mi mix uçuyor adeta, uzun lafın kısası Cihaz bozulana kadar demiştim ama sağolsun Microsoft yazılımla içine etti cihazın. Halen kıyamıyorum Nokia'nın son ürettiği cihazlardan olan koca amiral gemisi L1520'ye. Ama günlük kullanımdan çıktı artık, ikinci telefon olarak kullanmaya devam edeceğim ama birinci telefon artık bu olmayacak. Arada bir buralara da takılırım, ama benden bu kadar, kalın sağlıcakla ...

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı, maydinmaydin, n000k ve 1 kişi daha
rainman3545

rainman3545

Üye
Hayırlısı olsun güle güle kullan. Evet Microsoft uygulamalarının hepsi android işletim sisteminde harika çalışıyor. Bunun yanında Xiaomi nin hızını da eklediğinizde sorun yok

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı, serinaga ve merkel02

ubeyd

Üye
Sürüm Tarihi:
11 Eylül 2018

Sürüm:
OS Build 15254.530

• Beğen
Tepkiler: teknognc, serinaga, suyunsesi ve 4 diğerleri

Harunn73

Üye
10.0.15254.530 yukledim 640 xl bi farklılık goremedim

ubeyd

Üye

Sürüm Tarihi:
10 Ekim 2018

Sürüm:
OS Build 15254.538

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: serinaga, suyunsesi ve maydinmaydin
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
bu son güncellemeden sonra benim gibi kilit ekranında saatin görünmeme sorununu yaşayan var mı?

serinaga

serinaga

Üye
Sıkıntı yok bende, L1520 ...

ubeyd

Üye
[/IMG]
Sürüm Tarihi:
13 KASIM 2018

Sürüm:
OS Build 15254.541

• Beğen
Tepkiler: Sensation, suyunsesi, Murat Alper ve 1 kişi daha
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
ay hadi inş kilit ekranındaki saat sorunum çözülür bu güncelleme ile

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, serinaga, maydinmaydin ve 1 kişi daha
serinaga

serinaga

Üye
Eeee sonuç ne oldu ? Düzeldi mi bari ?

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
  • Beğen
Tepkiler: suyunsesi, serinaga ve maydinmaydin

ubeyd

Üye

Windows 10 Mobile Feature 2: build 15254.544 kullanılabilir 11 Aralık 2018

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, serinaga, Sensation ve 1 kişi daha
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Hadi bakalım inşAllah batarya sorunu düzelmiştir.

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye

ubeyd

Üye
Windows 10 Mobile Build 15254.547 08/01/2019