Çoklu Paylaşım Symbian Belle Fp2 HD Oyun Arşivi [94 Adet] 2.50 GB [26 Mart 2016]

Sponsorlu Bağlantılar

1981210

Üye
hepsinde sertifika sorunu veriyo sıkıntı bendemi oyunlardamı ????????????

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61

caner_1616

caner_1616

Üye
5 rar dan sonra sınır tanıyor yarına kaldı c6-01 desteklese iyidir ancak bende de sertifika hatası veriyordu çoğu proğramlarda hacklemeyedim gitti :(

yinede oyunların için teşekkürler, telefona yükleyemesemde, proğram arşivinide indirip dvd yapmalı :)

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
5 rar dan sonra sınır tanıyor yarına kaldı c6-01 desteklese iyidir ancak bende de sertifika hatası veriyordu çoğu proğramlarda hacklemeyedim gitti :(

yinede oyunların için teşekkürler, telefona yükleyemesemde, proğram arşivinide indirip dvd yapmalı :)
Bende Yedekleri 3 4 Yerde Var.CFWde Yükleyebilirsin Olmazsa İlla Hackleyemedim Dersen.Tüm Oyunvsleri Bu Sayede Kurarsin

caner_1616

caner_1616

Üye
6. rar ve uygulama programlarını indirdim üşenmemiş hepsini albüm yapıp birer örnek fotoğraf eklemişsin harbi emeğine sağlık hackleme işini çözene kadar yeni telefon almazsam hepsini telefon çökene kadar yüklerim :D :D

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
6. rar ve uygulama programlarını indirdim üşenmemiş hepsini albüm yapıp birer örnek fotoğraf eklemişsin harbi emeğine sağlık hackleme işini çözene kadar yeni telefon almazsam hepsini telefon çökene kadar yüklerim :D :D
Çökmez Merak Etme :) Oyunlar Bişey Yapmazdı Diğer Uygulamalardan Bazıları Açılışta Çalıştığı İçin Cihazi Ağırlaştırabilir O Kadar :) Ayrıca Resim Konusunda Kulandığım Uygulamaları Resimlemedim Onlarıda Resimleseymişim Daha Faydalı Olabilirmiş Aslında

maddock

Üye
:tşk::biggrin:

• Beğen
Bloxx00102

Bloxx00102

Üye
:tşk:

• Beğen
furkansensen

furkansensen

Üye
Yıl olmuş 2016 geçen günlerde sınıfta cut the rope oynuyordum. Birkaç kişi toplandı etrafıma başladılar izlemeye. Elimden aldılar n8'i Vayy Nokia mı bu? Yeni mi çıktı? kamerası 12mp mi? gibi sorularla karşılaştım. Gururum okşandı. Oyunlar için çok teşekkürler :D

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA ve DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Yıl olmuş 2016 geçen günlerde sınıfta cut the rope oynuyordum. Birkaç kişi toplandı etrafıma başladılar izlemeye. Elimden aldılar n8'i Vayy Nokia mı bu? Yeni mi çıktı? kamerası 12mp mi? gibi sorularla karşılaştım. Gururum okşandı. Oyunlar için çok teşekkürler :D
Deme Ya :) Siz Giderken Biz Geliyoduk Deseydin :)

anlgms06

anlgms06

Üye
Yıl olmuş 2018 heves edip gidip n8 aldım Allah razı olsun çok yararlı bi konu olmuş teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA ve Karacaahmet1993
Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
Son düzenleme:
Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
Telefonun hackli mi.Hackliyse bir ekran görüntüsü alma programı yükleyebilirsin.Ondan sonra alabilirsin.

anlgms06

anlgms06

Üye

Hallettim upload işini söyle göstereyim

Üst Alt