Phoenix V.2012.50.001.49220 + Türkçe Yama + Resimli Kullanım

Sponsorlu Bağlantılar

xxsavasxx2

Üye
Hocam resimler gözükmüyor ilk defa kullanıcam programı

MOONWALKE

MOONWALKE

Üye
ustam ben nokıa n8 cıhaza yazılım atarken pc mavı ekran oluyor ve su hata yazıyor KERNEL SECURITY FAILED hangı yazılımı denedıysem aynısını yaptı phoenıx baska kurdum oda aynı oldu bunun cozumu nedır buna acıl yazılım atmam lazım yardım edın lutfen

mkrts

mkrts

Üye
beyler symbian hala hayatta mı ya ?
aslında androidden daha iyi bi sistem ama destek vermiyorlar

PALA.

PALA.

Üye
@MOONWALKE
Bruce Willis usta senin durum genelde birkaç sebepden kaynaklanır.
- Windows güvenlik duvarı engelleyebilir,
- Windowsun kendi antivirüs yazılımı MSE engelleyebilir veya başka kullandığın antivirüs,
- UAC kullanıcı denetimi üst seviye olduğundan engelleyebilir,
- Windows SmartScreen güvenlik sistemine takılıyor olabilir,
- Yazılımın yönetici olarak çalıştırılması gerekebilir...
Sen en iyisi temiz kurulum yapılmış bir sistemde dene w10 da güvenlik sistemi biraz hassas sorun çıkartabiliyor.
beyler symbian hala hayatta mı ya ?
Var olmaz mı :)

delibey99

Üye
merhaba baya geçmiş ama win10 64 bit pc de kurmaya çalıştığım sırada tam flaşlama başlayacakken mavi ekran hatası verip pc kapanıyor

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
merhaba baya geçmiş ama win10 64 bit pc de kurmaya çalıştığım sırada tam flaşlama başlayacakken mavi ekran hatası verip pc kapanıyor
Yazılım çok eski olduğu için Windows 10 ile uyumsuz. Sanal PC ye windows Xp kurup programı öyle kullan. Ben öyle yapmıştım.

armandddd

armandddd

Üye
Kurulumu yaparken antivirüs ve windows 10'un virüs ve tehdit korumasını kapat. Kullanırken de kapalı olsun ve yönetici olarak çalıştır.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Eski programların çoğu 10 ile uyumsuz.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
uyumluluk modunda phoenix sıkıntısız çalışıyor. Ben dün flaş attım Nokia'ya. Windows 11'i bilmiyorum ama.
Denesin arkadaş belki çalışır. Ama çoğu program uyumsuz maalesef.

• Beğen
Tepkiler: armandddd

Üst Alt