Windows Phone Telefonda Skype Açamama

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Windows Phone Telefonda Skype Açamama
Açsanız Bile Kasa Kasa Gider,Kasa Kasa Gitse Bile Sohbeti Sil Dersiniz 50 Saat Sonra Siler Öyle Acayip Bişey Yani :D
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Tabi Asıl Sorun Açılmaması Değil Gençler Yanlış Anlamayın.Bundan Önce 8.1 1020 Kullanıyordum Onda Tamamıyle Desteği Kesmişlerdi Hİç Açılmıyordu.Ulan Windows 10 a Geçtik Bundada Rezillik Diz Boyu.Hayır Açılıp Kastığınamı Yanarsınız Yoksa Açılmamasına Mı? Şimdi Çıkıp Sıfırla Diyenleriniz Olacak Onuda Yaptım Hatta Yapar Yapmaz Çektiğim Bir Video Bu. 2 Kez Sıfırladım Cihazi

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR ve PALA.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Microsoft telefon piyasasına girmemeli idi . Nokiayı kullandı yine beceremedi. Halen bu tip (S40,S60,Lumia,asha) cihazların telif hakkını elinde tutmalarına rağmen destek vermeyip üstüne üstlük bu telefonların yazılımların bir çoğunu kaldıran rezalet bir firma telefon konusunda . Sanki eski telefonlar rakip olabilirdi bunlara . Neyin kafasını yaşıyorlar anlamış değilim . Microsoft telefon ve telefon yazılımı konusunda cahil , rezil vs . benim gözümde.
Görüyorsunuz anlatmaya gerek yok . Daha kendi telefonunda kendi yazılımında kendi programını çalıştıramıyor.

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Microsoft telefon piyasasına girmemeli idi . Nokiayı kullandı yine beceremedi. Halen bu tip (S40,S60,Lumia,asha) cihazların telif hakkını elinde tutmalarına rağmen destek vermeyip üstüne üstlük bu telefonların yazılımların bir çoğunu kaldıran rezalet bir firma telefon konusunda . Sanki eski telefonlar rakip olabilirdi bunlara . Neyin kafasını yaşıyorlar anlamış değilim . Microsoft telefon ve telefon yazılımı konusunda cahil , rezil vs . benim gözümde.
Görüyorsunuz anlatmaya gerek yok . Daha kendi telefonunda kendi yazılımında kendi programını çalıştıramıyor.
Öyle Olsa Yine İyi. 8.1 Den 10 a Geçtim Halen Rezaletler Devam Ediyor.Birçok Hata Var Cep Telefonunda. :D Hatta 8.1 de Çocuk Odası Vardı Yada 8.0 da Son Gelen Güncelleme İle Kaldırmışlar :D Abi Adamlar Güncelleme İle Bişey Ekler Benim Bildiğim Bunlar İse Kaldırıyor :D asfghjk

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
PALA.

PALA.

Üye
Şimdi Çıkıp Sıfırla Diyenleriniz Olacak Onuda Yaptım Hatta Yapar Yapmaz Çektiğim Bir Video
Telefonu aç kapa :)
Normal tarayıcıdan microsoft hesabı ile oturum aç orada skype seçeneği olacak oradan bir dene bakalım :hmmm

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu aç kapa :)
Normal tarayıcıdan microsoft hesabı ile oturum aç orada skype seçeneği olacak oradan bir dene bakalım :hmmm
Bunu Her Zaman Yapamam.Tıkladığımda Açılmıyorsa Buradan Microsoftun Tüm Çalışanlarının Alayını Saygıyla Selamlıyorum :bigstar:

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Açsanız Bile Kasa Kasa Gider,Kasa Kasa Gitse Bile Sohbeti Sil Dersiniz 50 Saat Sonra Siler Öyle Acayip Bişey Yani :D
Tabi Asıl Sorun Açılmaması Değil Gençler Yanlış Anlamayın.Bundan Önce 8.1 1020 Kullanıyordum Onda Tamamıyle Desteği Kesmişlerdi Hİç Açılmıyordu.Ulan Windows 10 a Geçtik Bundada Rezillik Diz Boyu.Hayır Açılıp Kastığınamı Yanarsınız Yoksa Açılmamasına Mı? Şimdi Çıkıp Sıfırla Diyenleriniz Olacak Onuda Yaptım Hatta Yapar Yapmaz Çektiğim Bir Video Bu. 2 Kez Sıfırladım Cihazi
ooo Mağaza'ya bile girmiyor :S
Resmen rezillik. Yazık ettiler güzelim cihazları

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
ooo Mağaza'ya bile girmiyor :S
Resmen rezillik. Yazı ettiler güzelim cihazları
Skype Kitlendiği İçin Girmiyordu Mağazaya :D Aslında Normal Zamanlardada ÇoK Sağlıklı Çalıştığıda Söylenemezde Neyse :)

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR