Kız Sesiyle Telefon ve Skype Şakaları

Sponsorlu Bağlantılar

furkanx18

Üye
    Konu Sahibi
Kız Sesiyle Telefon ve Skype Şakaları

Herkeze merhaba arkadaşlar. Kız sesiyle telefon ve skype şakası uygulamamız kısa süre önce çıktı. Uygulamamız ücretli fakat ben sizlerin denemesi maxicep ailesine ücretsiz promo kodları vermek istiyorum.Merak edip denemek isteyen arkadaşlarımız olursa bana özelden mesaj atsınlar promo kodlarını özelden sizlere vereyim deneyip yorumlarınızı atarsanız sevinirim. Aşağıda vereceğim linkten uygulamanın resimlerinede ulaşabilirsiniz.

DENEMENİZ İÇİN PROMO KODLARI İÇİN MESAJ ATINN :)

Uygulama linki :

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: lordword, afiliyb, MAERKEK ve 6 diğerleri

Buğra

Buğra

Admin
Paylaşım için :tşk: elinize emeğinize sağlık

• Beğen
Tepkiler: furkanx18
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye

• Beğen
  • Kahkaha
Tepkiler: fatihmenteş, MAERKEK, Jelly Beanci ve 2 diğerleri

Bahoz47

Üye
mümkün ise kod alabilirmiyim

veliahht01

Üye

Herkeze merhaba arkadaşlar. Kız sesiyle telefon ve skype şakası uygulamamız kısa süre önce çıktı. Uygulamamız ücretli fakat ben sizlerin denemesi maxicep ailesine ücretsiz promo kodları vermek istiyorum.Merak edip denemek isteyen arkadaşlarımız olursa bana özelden mesaj atsınlar promo kodlarını özelden sizlere vereyim deneyip yorumlarınızı atarsanız sevinirim. Aşağıda vereceğim linkten uygulamanın resimlerinede ulaşabilirsiniz.

DENEMENİZ İÇİN PROMO KODLARI İÇİN MESAJ ATINN :)

Uygulama linki :
merak ettim kod gönderirsen sevinirim

Solmaz67

Üye
Kod lütfen

viran06

viran06

Üye
Kod alabilirmiyim

snapdroid

snapdroid

Üye
Elinize sağlık kod alabilirmiyim? Biraz yurtdan arkadaşları kandıralım

eroero65

Üye
kod alabilir miyiz

hizan

hizan

Üye
Bende kod alabilirmiyim

sado_27

sado_27

Üye
Kardeş daha deneme fırsatı vermeden indirmeden hemen ücretli diyor bence insanlara 1 haftalik deneme suresi ver önce denesinler gorsünler sonra zaten isteyen herkez pro sürümünü alir saha mantiklı degilmi ? Tabi kendi görüsüm

• Beğen
Tepkiler: gezegen5271

veliahht01

Üye
arkadaş zaten ücretli olan sürümü ücretsiz bir şekilde kullanabilmen için kod veriyor geliştirilirse mükemmel hale de gelebilir...
Kardeş daha deneme fırsatı vermeden indirmeden hemen ücretli diyor bence insanlara 1 haftalik deneme suresi ver önce denesinler gorsünler sonra zaten isteyen herkez pro sürümünü alir saha mantiklı degilmi ? Tabi kendi görüsüm

furkanx18

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama üzerinde bi emek var haliyle bu emeği karşılığı bi ücret belirledim. Ben sizlerin denemesi için sizlere ücretsiz kodlara veriyorum bu konuyuda o yüzden açtım. Sizede bir tane promo kodu gönderdim özel mesajınızı kontrol edebilirsiniz nasıl kullanmanız gerektiğini anlattım. bu kod sayesinde uygulamayı ücretsiz satın almış gibi olursunuz. iyi eğlenceler :)
Bende kod alabilirmiyim
kodunuzu özelden gönderdim iyi eğlenceler :))

sado_27

sado_27

Üye
Uygulama üzerinde bi emek var haliyle bu emeği karşılığı bi ücret belirledim. Ben sizlerin denemesi için sizlere ücretsiz kodlara veriyorum bu konuyuda o yüzden açtım. Sizede bir tane promo kodu gönderdim özel mesajınızı kontrol edebilirsiniz nasıl kullanmanız gerektiğini anlattım. bu kod sayesinde uygulamayı ücretsiz satın almış gibi olursunuz. iyi eğlenceler :)

kodunuzu özelden gönderdim iyi eğlenceler :))
Yok şimdi sen beni yanliş anladin ben zaten emege saygida kusur etmem emegin var emek inkar edilmez karşılıksızda kalması olmaz . Ama benim demek istedigim buraya yani bize kod vermen veya vermemen önemli degil bu tur uygulamalar genellikle google play storede arandıgı icin insanlar uygulamayi denemeden almazlar önce bir 1 günluk veya 2 günlük onuda sen belirle deneme surümünü aktif etki insanlar baksınlar kullansınlar zaten gerisi kendi gelir

• Beğen
Tepkiler: PALA.

Üst Alt