Susuzlukmu ? Açlıkmı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Tık yok

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

vedat1966

vedat1966

Üye
6 gün sonra kan şekeri problemimden dolayı pes ettim..
Şeker hastası mısınız? Geçmiş olsun. Kanşekeriniz kaç? 3 aylık ortalamanız nedir? İnsilün mü hap mı kullanıyorsunuz?

Bende şeker hastasıyım. İlaç (hap) kullanıyorum. Şu ana kadar çok şükür bir sıkıntı yaşamadım.

• Beğen
Tepkiler: Baydırman ve PALA.
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
@DarkredBlue61 akşam yemeği biraz yicen, sahurda da aç isen karnın doyuncaya kadar ye.
Yada iftar ve sahurda ne yenmesi gerekiyosa ona göre yersin..
Akşam 4 sahurda 4 bardak su iç 2 litre ortalama yapıyo.
Ondan sonra gündüz oruçlu iken, tık yok dersin :)

• Beğen
Tepkiler: Baydırman ve DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
@DarkredBlue61 akşam yemeği biraz yicen, sahurda da aç isen karnın doyuncaya kadar ye.
Yada iftar ve sahurda ne yenmesi gerekiyosa ona göre yersin..
Akşam 4 sahurda 4 bardak su iç 2 litre ortalama yapıyo.
Ondan sonra gündüz oruçlu iken, tık yok dersin :)
İftarda Zaten 1 Tabak Yiyiorum.Ya Pilav Üstü yada Çorba Vs Daha Yemiyorum.Üzerine Çay Abur Cubur Şeyler :) Sahurdada Karnım Yayık Gibi Oluyor :) Daha Çok Ağzın Kuruyor Sanırım Şekeri Fazla Kaçırıyorum

• Beğen
Tepkiler: Baydırman ve Muhammed CR7
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
çok susadım

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
Susadım

Symbianist

Symbianist

Üye
Ankara sıcak bugün. Lakin gölgeler yine de serin. Parklarda yatan yatana

• Beğen
Symbianist

Symbianist

Üye
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Gerci yer yer değişiyor doğru. Çankaya'ya pek uğramıyor. Dışkapi hastanesinin yanındaki parkta her ağaç altinda uyuyan vardı :D
Yok Onlar Keyiftendir.Ne Zaman Dişari Çıksam Şey Gibi Yiyorlar.Eskiden Müslümanların 1 Numaralı Düşmanı Yahudiler Bile Saygı Yapar Yemek Yemezlerde Ramazanda Dişarida Ama Bizim Sözde Müslümanlarımız Ellerinde Çikolatalar Püskevitler Getiriyorlar.Sonrada Benim Kalbim Temiz :D Neyse Konuyu Dağıtmayın Sonra Tak Tik Maktik Yok Bam Bam Bam Yapar Yöneticiler :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve Symbianist
Symbianist

Symbianist

Üye

Yok Onlar Keyiftendir.Ne Zaman Dişari Çıksam Şey Gibi Yiyorlar.Eskiden Müslümanların 1 Numaralı Düşmanı Yahudiler Bile Saygı Yapar Yemek Yemezlerde Ramazanda Dişarida Ama Bizim Sözde Müslümanlarımız Ellerinde Çikolatalar Püskevitler Getiriyorlar.Sonrada Benim Kalbim Temiz :D Neyse Konuyu Dağıtmayın Sonra Tak Tik Maktik Yok Bam Bam Bam Yapar Yöneticiler :tebessüm:

Doğru. Eskiden anadoluda ramazan aylarında açık olan lokantalar oruç tutanların canlari çekmesin diye gündüzleri camlarını gazete kağıdı ile kapatırlardı.

Konu dağılmasın o zaman sonuç olarak acıktık susadık.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
epson81

epson81

Üye
susuzluk tabiki

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
Pis susadım

• Beğen
Tepkiler: Symbianist
Symbianist

Symbianist

Üye
Bu ramazan da geçti. Ömürden gitti onlarca yıl. 80 yaşında birine sorsak, Dünya hayatı çok kısa der muhtemelen.

Acısıyla tatlısıyla çok hızlı geçiyor zaman.

• Beğen
Tepkiler: Baydırman, PALA. ve Murat Alper

Üst Alt