bu tv alınırmı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
reis_istt

reis_istt

Üye
    Konu Sahibi
bu tv alınırmı
merhaba arkadaşlar philips 43PUS6412 bu tv yi almayı düşünüyorum hakkında bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Vestel Al Yerli Malı Yurdun Malı.Panelleri Kaliteli Garantisi Filanda 3 Yıl Tavsiee Ederim

• Beğen
Tepkiler: bmw_m6
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Özelliklerine baktım da gayet iyi hatta harika . Çerceve tasarımı da hoşuma gitti . Birçok inceleme mevcut philipsin sitesinde okumanızı öneririm . Bence alınır . Fiyatı da o kadar yüksek değil . 2300 lira dolar fazla uçmadan elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederim .
Bizde Samsung F7000 var . 2012 senesinin ürünü . Özellikleri şimdi ki tvlerle yarışmaz tabi ki de . Bir onda var sanıyordum ince metal çerçeve.
Philipsin bu dediğiniz modelinin tasarımını beğendim yani . Ayrıca yazılımı size hoş geliyor mu ? Yazılım hakkında bir bilgim yok .

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
TV de nasıl bilmiyorum ama Buzdolabı almıştık 1 yıl içinde 10 kere servis geldi değişmeyen parça kalmadı meğerse beyni hasarlıymış önce para istediler kavga ettik yeni dolap getirdiler yeri dolaptada aynı sorun çıktı 2 3 yıl işkence gibi geçti en son onu attık arçelik aldık o zamandan beri Vestel e yaklaşmıyorum yaklaşmayı da düşünmüyorum... Umarım firma olarak kendini geliştirirde teknolojide dışa bağımlılığımız azalır

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
TV de nasıl bilmiyorum ama Buzdolabı almıştık 1 yıl içinde 10 kere servis geldi değişmeyen parça kalmadı meğerse beyni hasarlıymış önce para istediler kavga ettik yeni dolap getirdiler yeri dolaptada aynı sorun çıktı 2 3 yıl işkence gibi geçti en son onu attık arçelik aldık o zamandan beri Vestel e yaklaşmıyorum yaklaşmayı da düşünmüyorum... Umarım firma olarak kendini geliştirirde teknolojide dışa bağımlılığımız azalır
İlle Vestel Olacak Değil Arçelik Filanda Yerli.Buradaki Olay Sözde Yerli dahi Olsa Yerli Ürünlere Yönelmektir.Bizde 42" 3D Tvsi Var 7 ıl Garantisi Var Kafamda Rahat. Kuzene Samsung Aldık Ekranda Lekeler Başladı Gittikçede Yayılıyor.Vestel Hem Ucuz Hemde Kaliteli.Kesinlikle Evi Baştan Aşağiya Vestel Dizerim Gözüm Kapalı.Her Elektronik Cihazda Sorun Olabilir Şans İşi Birazda.Hatta Regal Filanda Kullandık 10 Yıllık Dolabı Filan Daş Gibi

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare. ve bmw_m6
PALA.

PALA.

Üye
Grundig alırsanız yabancı, Arçelik alırsanız yerli mi oluyor...
Türkçe ismi olan herşeyi yerli sanmakta üzerimize yok :gul:

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA ve Gofrettin115
Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Vestel mi külüstür uyduruk şeye kaç pere Veriyor millet birisi almış gördüm Vestel 2bin TL hiçbir özellik yok 500 lira edeceği enfazka 1000

£

bmw_m6

bmw_m6

Üye
İlle Vestel Olacak Değil Arçelik Filanda Yerli.Buradaki Olay Sözde Yerli dahi Olsa Yerli Ürünlere Yönelmektir.Bizde 42" 3D Tvsi Var 7 ıl Garantisi Var Kafamda Rahat. Kuzene Samsung Aldık Ekranda Lekeler Başladı Gittikçede Yayılıyor.Vestel Hem Ucuz Hemde Kaliteli.Kesinlikle Evi Baştan Aşağiya Vestel Dizerim Gözüm Kapalı.Her Elektronik Cihazda Sorun Olabilir Şans İşi Birazda.Hatta Regal Filanda Kullandık 10 Yıllık Dolabı Filan Daş Gibi
ramazdan sonra sifirdan evimi döşüyorum , tum elektirik ve elektronik vestel alma karari aldim. yabanci kazanacagina yerili firmalar kazansin.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
  • Beğen
Tepkiler: bmw_m6
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Konunun başındaki soruyu saptırmayalım , lütfen.

• Beğen
Tepkiler: PALA.
Symbianist

Symbianist

Üye
Philips güzel televizyon. Özellikle görüntü kalitesi çok iyi ama android olunca yavaş oluyor. Belki yeni nesillerde duzeltmislerdir.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
reis_istt

reis_istt

Üye
    Konu Sahibi
LG43UJ630V bu modelde karar verdik yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
LG Önermiyorum.Ayarları Çok Karışık Bir TV + Android Filan Olanları Kasılıyor Yazılımsal Sorunları Var.Çok TV Sini Kullandım Kesinlikle Önermem.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Konu sahibi isteğiyle konu kapatılmıştır.
Hayırlı olsun diyelim :)

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut ve TheNightMare.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt