Büşra..

Sponsorlu Bağlantılar

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Büşra..
5 yıl önceki kız arkadaşımsomuru:

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Ruh halimi bitirip beni bıraktı gerzek gibi:off: Bu yüzden ben sevginin beş para etmediğini düşünüyorum:sinir Şu hayattaki dünyevi olan her zevk gibi:vur Aslında her şey gibi sevgi de gerçek değil:grrr: Gerçek nefret :destere: ve şeytan der ki "nefrete sevgiden daha fazla önem veririm çünkü nefretin sahtesi olmaz.":seytan6:

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
Ruh halimi bitirip beni bıraktı gerzek gibi:off: Bu yüzden ben sevginin beş para etmediğini düşünüyorum:sinir Şu hayattaki dünyevi olan her zevk gibi:vur Aslında her şey gibi sevgi de gerçek değil:grrr: Gerçek nefret :destere: ve şeytan der ki "nefrete sevgiden daha fazla önem veririm çünkü nefretin sahtesi olmaz.":seytan6:
Sahte nefret gizli aşk :kro2:

• Beğen
Tepkiler: Gulu Gulu
Baydırman

Baydırman

Moderator
En büyük aşklar kavgayla başlarmış. Harun abiye haber salıyorum şimdi. Kahvede kim varsa toplayıp gelecek seni döveceğiz. Ve mutlu son. Büşrayla nikahınızı harun abi kıyacak.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Sevdiğin bir insanın üstüne toprak attın mı hiç ? O ölüm varya tüm duygularını hislerini silip atıyor işte . Aşıksan aşkını bile bırakmıyor sende . O yüzden salıver gitsin .

• Beğen
Tepkiler: PALA., Gulu Gulu ve Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
Tutmayın küçük enişteyi

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
En büyük aşklar kavgayla başlarmış. Harun abiye haber salıyorum şimdi. Kahvede kim varsa toplayıp gelecek seni döveceğiz. Ve mutlu son. Büşrayla nikahınızı harun abi kıyacak.
o kızın adını ağzına alma yoksa seni:nono:yoksa seni..?:allalla: 10 years later.. yoksa seni banlatırım:bottom:
Sevdiğin bir insanın üstüne toprak attın mı hiç ? O ölüm varya tüm duygularını hislerini silip atıyor işte . Aşıksan aşkını bile bırakmıyor sende . O yüzden salıver gitsin .
Tabii herkesin acısı ve derdi vardır..

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
Mortella

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
şimdi 6 yıl olmuşi

Baydırman

Baydırman