Strateji Knight Age Online Versiyon 1.6.2 [HALA AKTİF!]

Sponsorlu Bağlantılar

TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
    Konu Sahibi
Knight Age Online Versiyon 1.6.2 [HALA AKTİF!]
Merhaba arkadaşlar KnightAge Online hala aktif ve Tüm Platformlarda oynanabilen bir oyun olarak devam ediyor. Aslında bu oyunun konusu 2016'da paylaşılmış. Hala online olduğu için paylaşmak istedim. Oynayan arkadaşlar varsa yorum yazsın beraber girebiliriz :D

Oyunun sitesi:

Direk indirme linki:

2016'da açılmış olan konu:
2016'da Açılan Konu

• Beğen
Tepkiler: bveo1990, MAERKEK ve jazera42

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Belki görmek isteyenler için kalabilir ama tekrar olmasın bu şekilde, o konuya yazarak ön plana getirmiş olabillrsin aktif olan bir durumu. :tşk:

• Beğen
Tepkiler: TheStRoNg
TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
    Konu Sahibi
Belki görmek isteyenler için kalabilir ama tekrar olmasın bu şekilde, o konuya yazarak ön plana getirmiş olabillrsin aktif olan bir durumu. :tşk:
Tekrar olmasın diye diger konunun linkini verdim ama bir daha tekrar yapmam :D
Oynayan kalmadı galiba :|

• Beğen
Tepkiler: jazera42

jazera42

Üye
Beyler 1 yıldır oynuyorum süper bir oyun 106 84 75 39 lvl hesaplarım var bana ulaşın oyunu anlatırım yardım ederim oyun içi
Beyler 1 yıldır oynuyorum süper bir oyun 106 84 75 39 lvl hesaplarım var bana ulaşın oyunu anlatırım yardım ederim oyun içi
Facebooktan laşabilirsiniz ya da oyunu bilen varsa rankingden guildlerden top gem veya top strongda FGG klanında Bl4ckaries666 106lvl bana yazabilirsiniz çoğu zaman aktifim
1 yıl içinde yaşça büyük küçük çok kişiyle tanışıp oynadım türklerde max 90lara gelip bırakıyorlar bir tek ben kaldım bir iki tür var düşük lvl sayıca fazla olursak süper zevkli bir oyun
Bana ulaşın beraber oyanayalım

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Ben java versiyonunu yükledim . Bir kaç mevzuyu hallettim de bu dil olayını 6 aya kalmaz çözeceğim.

jazera42

Üye
İnşallah :D

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
@eren3271 google çeviriden bakmadan direkt beyin çözsün diye o kadar fazla mesela dong geri demek

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
    Konu Sahibi
Ben java versiyonunu yükledim . Bir kaç mevzuyu hallettim de bu dil olayını 6 aya kalmaz çözeceğim.
Belki biliyorsundur Oyun içerisinde seçeneklerden Global Serveri seçersen oyun dili ingilizce oluyor. Belki o şekilde daha rahat çevirebilirsin :)

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

jazera42

Üye
Belki biliyorsundur Oyun içerisinde seçeneklerden Global Serveri seçersen oyun dili ingilizce oluyor. Belki o şekilde daha rahat çevirebilirsin :)
Sen oynuyor musun kaç lvl hiç yazdığın yok 106lvl

BozKurt0102

BozKurt0102

Üye
Bende androide indirdim başlayacam oynayalım beraber
knight oynar gibi assas kastım meğersem burada farklıymış yeniden kasıyorum hesabı ne güzel 15 olmuştum

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
  • Beğen
Tepkiler: BozKurt0102

jazera42

Üye
Oyun içinden ya da buradan bana ulaşın oyunu düzgünce öğrenip kalıcı olmak istiyorsanız 108lvl FGG guild rankingde top gem veya top strongdan klana ulaşabilirsiniz adım bl4ckaries666 ya da adınızı söyleyip Facebookdan istek atın

jazera42

Üye
Bugün sabah Türkün biri bana Sa yazmış gördüğümde oyundan çıkmış beni açık görürse yine yazsın FGG guild top gem ya da strong bl4ckaries666

BozKurt0102

BozKurt0102

Üye
Ben yazdıydım :) şarjım 5 kaldı diye çıktım telefonu şarja taktım. Nick Reisim Catli 2 ama oyunda reisimcatli2 diye gözüküyor.

jazera42

Üye
Ay
Ben yazdıydım :) şarjım 5 kaldı diye çıktım telefonu şarja taktım. Nick Reisim Catli 2 ama oyunda reisimcatli2 diye gözüküyor.
Aynen yazan sensin ozaman yine denk gelirsen ekle yaz oyundan her girişte bana bak açıksam yaz