Faturasız / Faturalı Turkcell hesabım 4.5G Salla Kazan Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

vedat1966

vedat1966

Üye
Son durum.
[emoji16] [emoji16] [emoji16] [emoji16] [emoji16] [emoji16] [emoji16] [emoji16] [emoji16]

SM-N930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
1gb veriyor hep :(

vedat1966

vedat1966

Üye
Üzülme kardeşim ayın 24'ünde sözleşme sona eriyor ve başka operatöre gideceğim dediğim için veriyor. Değilse haftalık facebook yada 100 dk konuşma (hiç ihtiyacım olmaz) veriyordu. Ara sırada günlük 1 gb.

• Beğen
Tepkiler: Eren Değerli
Wandeta

Wandeta

Üye
Üzülme kardeşim ayın 24'ünde sözleşme sona eriyor ve başka operatöre gideceğim dediğim için veriyor. Değilse haftalık facebook yada 100 dk konuşma (hiç ihtiyacım olmaz) veriyordu. Ara sırada günlük 1 gb.

Şansa deyil tamamen kişinin durumuna göre muamele yapıyor turkcell bunu iyice anladık zaten ah turkcell ah
Numaran gözüküyor vedat hocam

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: vedat1966
vedat1966

vedat1966

Üye
Şansa deyil tamamen kişinin durumuna göre muamele yapıyor turkcell bunu iyice anladık zaten ah turkcell ah
Numaran gözüküyor vedat hocam
Teşekkürler hocam dikkatsizlik. Düzelttim.

Maalesef. Tüm operatörler müşterisini tutmak değil diğerinin kazanmak peşinde.

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
4 haftada 26 gb internet çıkardım

vedat1966

vedat1966

Üye
4 haftada 26 gb internet çıkardım
Çıkardım ?

Özel bir formülü varsa bilmek isteriz.
[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]

Wandeta

Wandeta

Üye
Turkcell komediye devam [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

S 7 Edge cihazımdan Tapatalk ile gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: R.BEDRAN

wrongroad

Üye
Bir kere de işime yaşayan bir şey çıksa.

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Banada Fizy verdi

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Bana genelde 1 GB veriyor o da nadiren onun dışında hep 100dk veriyor bir kez olsun 10gb vermedi

vedat1966

vedat1966

Üye
Sağlık olsun hocam bugün 22 TL'ye 1000+1000+4 GB TürkTelekom'a geçtim. (18-20 GB interneti kullanmadım bile. Bu Cuma'da haftalık 3 GB vermişti.)

Hp 8740w (RemixOs) bilgisayarımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
Turkcell komediye devam [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

S 7 Edge cihazımdan Tapatalk ile gönderildi.
bundan sık gelmeye başladı yaw bu nedir,adam gibi ihtiyaçlara cevap vermiyor
Sağlık olsun hocam bugün 22 TL'ye 1000+1000+4 GB TürkTelekom'a geçtim. (18-20 GB interneti kullanmadım bile. Bu Cuma'da haftalık 3 GB vermişti.)

Hp 8740w (RemixOs) bilgisayarımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
D.bakırda altyapısı en güçlü turkcell olduğu için diğer tarifeler pek güçlü değil,babam vodafone geçti bulunduğumuz konumda onun 3 benim 2 tık çekiyordu 4.5g , indirme denedim trcll fark attı,türk telekom zaten Allah'a emanet,normal şartlarda iyi olabilirler ama turkcell altyapısı hakketen çok iyi,ondan dolayı pahalı malesef

D.bakırda altyapısı en güçlü turkcell olduğu için diğer tarifeler pek güçlü değil,babam vodafone geçti bulunduğumuz konumda onun 3 benim 2 tık çekiyordu 4.5g , indirme denedim trcll fark attı,türk telekom zaten Allah'a emanet,normal şartlarda iyi olabilirler ama turkcell altyapısı hakketen çok iyi,ondan dolayı pahalı malesef
köyümüzde (kulp ilçesinin en ücra köyü dağların dorukların içinde) turkcell 4.5g bile çekiyor ,turkcell reklamını yapmıyorum yanlış anlaşılmasın,sadece yaşadığım durumlar böyle

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Tekrardan aylık 10 gb çıktı işin kötü yanı yarın hattım vodafone a geçiyor. 1 aydır hep 10 gb çıktı

• Beğen
Tepkiler: vedat1966 ve ___kaptan___
___kaptan___

___kaptan___

Üye
vedat1966

vedat1966

Üye

köyümüzde (kulp ilçesinin en ücra köyü dağların dorukların içinde) turkcell 4.5g bile çekiyor ,turkcell reklamını yapmıyorum yanlış anlaşılmasın,sadece yaşadığım durumlar böyle
Bulunduğumuz konum itibari ile Turkcell, Vodafone yada Turktelekom arasında bariz bir fark yok hocam. Elbette ihtiyaca göre pahalı bile olsa hangisi cevap veriyorsa onu seçmek lazım.

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Tekrardan aylık 10 gb çıktı işin kötü yanı yarın hattım vodafone a geçiyor. 1 aydır hep 10 gb çıktı
Gideceğinizi anlayınca gitmesin diye bol bol vermiş salla kazan çıktı çıkalı 10 gb vermedi

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
bana geçende 1000 dk verdi ya şaka gibi

vedat1966

vedat1966

Üye
Yaz Festivali 4 gb geçtim. (Turk Telekom)

1000 dk., 1000 SMS, 4GB internet

22 TL.

Artık hediye kaygım kalmadı.
[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt