Zarar Vermeden Android'e DOS & Windows 3.1 Kurma (Resimli Anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

zerko

Üye
s.a arkadaşlar ne yaptımsa olmadı komutları düzgün yazıyorum ama illegal command diyor ne yapmamlazım hafıza kartına doswin klasorü yapıp içine indirdiğim dosyayı zipten çıkararak atttım sonrada verilen komutları aynen yazıyorum ama nafile ne olabilir yapanlar açıklarsa sevinirim bu arada (doswin\setup.exe) ben sadece bu komutu veriyorum yanlışmı saygılar

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
benim telefon gio dediğiniz bütün şeyleri yaptım ama adosbos a kodları yazıyorum birşey olmuyor

Mutlaka bir yerde hata yapıyorsundur.

doswin\setup.exe bölümünde hata yaşayan arkadaşlar, %90 ihtimalle doswinden sonraki "\" işaretini ters yapıyorlar yani "\" yerine "/" yapıyorlar. Geciktim ama konuya yeni bakanlara yardımım olsun dedim.

aynen öyle.. biraz fazla geciktin belki ama yinede :tşk:

- - - Eklendi - - -

o uygulama ile kurulum oldumu geir dönme şansı varmı

Home tuşuna bastığında geri dönüyorsun :oke:

dos box programına komutları yazında illegal command: doswinsetup.exe. hatası veriyor ne yapmalıyım?

\ işaretini kullanmamışsındır. yada \ yerine / kullanmışsındır.

ben telefona adosbox yükledim ama yüklemeyi başlatmak için
'''

cls (ekranı temizlemesi için) ardından <ENTER>
doswin\setup.exe (sdcard'ı c: sürücüsü olarak tanıyacaktır.) ardından tekrar <ENTER>
''''
yazamıyorum nasıl yzılacak bilgi verirseniz çok iyi olur :hmmm

\ işaretini kullanmamışsındır. yada \ yerine / kullanmışsındır.

abicim mouse dokunmatik ekran mı gerçek mouse mu acil cevaplarsan iyi olur

- - - Eklendi - - -

aynen

Dokunmatik ekranın laptoplardaki trackpad'lerle benzer bir görev görecek.

benim tel vf 945 olur mu telefona ekrani olculeri diger markalardan farkli tam ekrana oturur mu

Bilmem, dene :) denemeye değer..

punkumit

Üye
500 dosya çıkıcak dediniz 1 tane dosya çıktı link kötü kaldırın konuyu

scatman808

Üye
ellerine saglık kardeşim şimdi kurulum başlattım s3 mini telefonum deneyecem merak ettim

scatman808

Üye
Kardeşim ellerine sağlık s3 mini de çalışıyor denedim dedigin gibi mause biraz bekleyince çalışıyor peki kardeş Program falan filan çalıştırıyor mu neler yapabiliriz bu Windows ile

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim ellerine sağlık s3 mini de çalışıyor denedim dedigin gibi mause biraz bekleyince çalışıyor peki kardeş Program falan filan çalıştırıyor mu neler yapabiliriz bu Windows ile

ms-dos üzerinde çalışan her programı çalıştırabilirsin :) eski dos oyunları ara internette

- - - Eklendi - - -

500 dosya çıkıcak dediniz 1 tane dosya çıktı link kötü kaldırın konuyu

sen beceremediysen biz neden konuyu kaldıralım :zzz:

TheMadness

TheMadness

Üye
:tşk: dosboxun biraz daha geliştirilmesi lazım android için s3te xp 10 dakikada açılıyor...

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi

ahmetsuha525000

Üye
Bende c.img oluşmuyor ERROR:Aborted yazıyor
Pardon yanlış konunun altına yazmışım

m33rz4

m33rz4

Üye
Merhaba öncelikle konu için teşekkür ederim üstad
Aynı şekilde win 7 yada 8 kurabilir miyiz
D855 var bende 3 gb yeterli olmaz mı

Ayrıca ikisi arasında (Android ve Windows) geçiş yapabilecek miyim

burakokan15

Üye
androide zarar vermiyor = androidini her zaman kullanmaya devam edeceksin ayrıyeten win 3.1 olacak. hem nostaljikte oluyor; bence kurmanın sakıncası yok fakat son cümledede belirttiğim gibi win 98 üzerinde çalışıyorum yakında onuda ekleyecem :)
Daha once s3 kullanirken 95 kullanmistim ama xp baya zorluyo masaustunu gormem 15 dakika xp de telefonun fokurdamasida cabasi [emoji1] [emoji1] bu arada boeffla kernel ile cpu'yu 1400den 1700 yapmistim o halde 15 dakika

SM-N9000Q cihazımdan gönderildi

yamaha1100yzf

Üye
Ustaa linkler uçmuş :(

Üst Alt