Lütfen yardım samsung s6 edge g925fQ 7 sürümüne root atma

Sponsorlu Bağlantılar

bysylar

Üye
    Konu Sahibi
Lütfen yardım samsung s6 edge g925fQ 7 sürümüne root atma
Lütfen yardım samsung s6 edge g925fQ 7 sürümüne root atmak istiyorum ama bir türlü bulamadım yardımcı olursanız çok memnun olurum

Buğra

Buğra

Admin
tıklayın ve root dosyasını indirip bir deneyin.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

yada benim Galaxy S6 Edge - Galaxy S6 Edge G925F Root Yapma

konuma baktınız mı ?

Bu işlemleri yaparken yanlış bir adımda veya eksiklikte cihazınız soft brick olabilir.

bysylar

Üye
    Konu Sahibi
Konunuza baktım ama android 6.0.1 sürümü için geçerlidir yazıyor benimki 7 sürümü
ping pong diye bir apk indirip yükledim ama olmadı

Buğra

Buğra

Admin
Konunuza baktım ama android 6.0.1 sürümü için geçerlidir yazıyor benimki 7 sürümü
ping pong diye bir apk indirip yükledim ama olmadı
Her cihazda ne yazık ki her sürümde Root yapılamıyor. Bunun için sürüm düşürmeniz gerekebiliyor. Bu sebeple hazır rootlanmış romları kullanmanız lazım yada sürüm düşürerek root yapmanız lazım.

bysylar

Üye
    Konu Sahibi
hazır root yada sürüm düşürme nasıl yapabilirim avaba.
birde root atmak istememim sebebi cihaza 2. bir yönetici kullanıcı oluşturabilmek bunun için önce root atmak gerekiyormuş

Buğra

Buğra

Admin
hazır root yada sürüm düşürme nasıl yapabilirim avaba.
birde root atmak istememim sebebi cihaza 2. bir yönetici kullanıcı oluşturabilmek bunun için önce root atmak gerekiyormuş
Hazır root dediğim. Root yetkisi bulunan Android 7 rom atabilirsiniz. Ama cihaz garanti dışı kalır. Ayrıca ilk defa bu işlemleri yapacaksanız cihazınız soft brick olabilir yani açılmayabilir bir daha ( düzeltene kadar )
Sürüm düşürme konusunda bilgim yok ne yazık ki. Bilgili arkadaşlar 1-2 gün içinde konuyu görünce cevap verecektir eminim :oke:

• Beğen
Tepkiler: bysylar

bysylar

Üye
    Konu Sahibi
zaten bugün birşeyler yükledi arkadaşım şuanda samsung accound süresi doldu hatası veriyor
yinede çok tşk ederim ilginiz için

• Beğen
Tepkiler: Buğra

Üst Alt