superonline arıza kaydı

Sponsorlu Bağlantılar

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
    Konu Sahibi
superonline arıza kaydı
1 yıllık superonline kullanıcısı olarak 25 gündür 1 mbiti görmeye internet hızımla ilgili müşteri temsilcisini defalarca aradım; her seferinde gayet dikkatlice ve nazikçe dinleyip ellerinden geleni(yapabilecekleri şeyleri öğrenecek kadar çok aradım aramızda muhabbet oluştu resmen :D ) yaptılar.
hızınız düşükse ne yaparlar? arıza kaydı kim bakar? TTnet (ölüm fermanı gibi değil mi :D )
ttnet görevlileri güya kontrol ettiler ama 25 gündür hızı bi gıdım bile artmadı, modem değiştirdik yine artmadı. en son arayışımda müşteri temsilcisi hanımefendiyle bu konuda muhabbet bile ettik; elimizden geleni yapıyoruz diyor, siz de eğer hızınız yeterli seviyeye gelmezse peşini bırakmayın diyor :D (tüketicinin yanında :D )
uzun hikayenin kısası turkcell yetkilileri ellerinden geleni yapmasına karşın ttnetten bi hareket görmedim (benden şikayeti-arıza raporu talebini aldıklarında hareket çektilerse o başka :D )
çözüm önerisi olan var mı?; hız-bağlantı sorunu yaşayan ve nette biraz gezen arkadaşlar farketmiştir; ttnetin gönü kalındır; iyie dürtmeden işlemez; adeta müşteri kayırırlar. ne yapayım çözüm önerisi olan var mı.
elektirikçi çağırıp direkleri ben mi kontrol edeyim (utan ttnet utan )
yoksa en yakın şubeye gitsem bişey yaparlar mı.

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA

huzurkentli

huzurkentli

Üye
Turkcell.in altyapısının oldugu bi bölgede degilsin anlaşılan. O yuzden işin zor :)

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
müşteri temsilcisini defalarca aradım

arıza kaydı kim bakar? TTnet (ölüm fermanı gibi değil mi :D )

ttnet görevlileri güya kontrol ettiler ama 25 gündür hızı bi gıdım bile artmadı,

siz de eğer hızınız yeterli seviyeye gelmezse peşini bırakmayın diyor :D (tüketicinin yanında :D )

ttnetin gönü kalındır; iyie dürtmeden işlemez; adeta müşteri kayırırlar.

elektirikçi çağırıp direkleri ben mi kontrol edeyim

Tam bir durum komedisi. :gul: (cevabını kendin vermişsin zaten, bunlarla uğraşılmaz)

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
    Konu Sahibi
Tam bir durum komedisi. :gul: (cevabını kendin vermişsin zaten, bunlarla uğraşılmaz)
e uğraşmassam 0.10 mbit hızla uğraşacam :D
turkcell bi kıyak yapsa da hızı sorunlu müşterilerin adsl hizmetini 4g şebekesi üzerinden verse; geçende test yaptım hiç gerilemeden 14 mbit hıza çıktı indirme hızım rüya gibiydi :D upload hızıda 10a çıksam mı yoksa dursam mı diye düşünüyordu :D

PALA.

PALA.

Üye
Para karşılığında hizmet alıyoruz, kimse babasının hayrına çalışmıyor müşteriyi her zaman memnun etmeleri gerekir...

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
    Konu Sahibi
Para karşılığında hizmet alıyoruz, kimse babasının hayrına çalışmıyor müşteriyi her zaman memnun etmeleri gerekir...
tabi canım
verdiğin paranın hakkını alacaksın ve son bir aya kadar gayet memnundum turkcellden, işi batıran turk telekom
devletin bile illallah dediği şirket

Üst Alt