Ezan Vakti Pro 5.4.153-Düzenlenmiş (Reklamsız)

Sponsorlu Bağlantılar

6600ozcan

6600ozcan

Üye
Allah raziolsun

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Eyv

duha01

duha01

Üye
Paylasimin icin Allah razi olsun....

celilcemre

celilcemre

Üye
Vakitler yanlış

mustafaaa35

mustafaaa35

Üye
en iyisi bu

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi

pennzoil

Üye
Arkadaşlar bu uygulama fetonun uygulamasıdır.Lütfen kullanmayalım

• Beğen
Tepkiler: mustafaaa35
uqurykn

uqurykn

Üye
Uygulama cok guzel ama parasiyla kullanin yada ucretsizide var biraz katkiniz olsun

mutlu772

mutlu772

Üye
Telif hakları nedeniyle bu bir haram progam dir böyle progamı paylasmak ölseniz bile günah in bedelini ödersiniz brn tövbe etim sizde ediniz inşallah

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
Telif hakları nedeniyle bu bir haram progam dir böyle progamı paylasmak ölseniz bile günah in bedelini ödersiniz brn tövbe etim sizde ediniz inşallah
düzenlenme yapıldı adamlar reklam koymuş bende kaldırdım madem hayır yapıyorlar ezan okunuyor altında çıplak kadın reklamı vb. reklamlar geliyor.Bedava yapsınlar o zaman... Linkler en kısa sürede yenilenecektir...
link yenilendi..

• Beğen
Tepkiler: vedat1966, PALA. ve Bab-ı Umut
vedat1966

vedat1966

Üye
Haram ve helal boyutu çok berrak değil. Dini içerikli bir uygulamanın da reklamları içeriğe uygun olmalı.

SM-N910G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: PALA.
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Öyle reklam koyacaklarına, uygulama içinde Bağış yap gibi bir seçenek koyabilirlerdir. ve dileyen tıklayıp, bağış yapmak istediği tutarı girerek işlemi tamamlasaydı, bu daha mantıklı olurdu bence. Zira bu işlem uygulamanın kalitesini de artırırdı.

Ama kişisel düşüncemi belirtmem gekerirse eğer, Semerkand takvimi uygulamasını yükledikten sonra tüm fikrim değişti. Çünkü hem çok kaliteli, hemde widget seçenekleri var, namaz vakitleri, kıble pusulası, kuranı kerim, dini gün ve geceler içinde var. isteyen deneyebilir.

• Beğen
Tepkiler: konyalimehmet ve PALA.
konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
Öyle reklam koyacaklarına, uygulama içinde Bağış yap gibi bir seçenek koyabilirlerdir. ve dileyen tıklayıp, bağış yapmak istediği tutarı girerek işlemi tamamlasaydı, bu daha mantıklı olurdu bence. Zira bu işlem uygulamanın kalitesini de artırırdı.

Ama kişisel düşüncemi belirtmem gekerirse eğer, Semerkand takvimi uygulamasını yükledikten sonra tüm fikrim değişti. Çünkü hem çok kaliteli, hemde widget seçenekleri var, namaz vakitleri, kıble pusulası, kuranı kerim, dini gün ve geceler içinde var. isteyen deneyebilir.
semerkantta dikey göstermiyor ben yazdım firmaya adamlar niye 1 yıldız verdin mail atmışlar.Belki ilerde düzelir

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
musleysa

musleysa

Üye
Haram ve helal boyutu çok berrak değil. Dini içerikli bir uygulamanın da reklamları içeriğe uygun olmalı.

reklamlar google amcanın tasarrufunda değilmi?

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
yok adamlar ücretli sürümü ayrıca veriyor.Onunda tek farkı reklamsız bunlar varya din istismarcısı uygulama yap para kap hayırda para olmaz..

vedat1966

vedat1966

Üye
Kimin tasarrufunda bilmiyorum ama reklam eğer uygunsuz ve seçme hakkın yoksa (ki tahminen seçme hakkınız vardır diye düşünüyorum) reklam almazsın. Ayet varken yarı çıplak bir resim beliriyorsa suçu google atmak doğru olmaz.

musleysa

musleysa

Üye
Kimin tasarrufunda bilmiyorum ama reklam eğer uygunsuz ve seçme hakkın yoksa (ki tahminen seçme hakkınız vardır diye düşünüyorum) reklam almazsın. Ayet varken yarı çıplak bir resim beliriyorsa suçu google atmak doğru olmaz.

reklamlar google tasarrufundadır....bunda şüphe yok

Üst Alt