tv ye goruntu aktarma

Sponsorlu Bağlantılar

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
bendeki nokia n8 de dlna ile wifi üzerinden tv ye bağlanabiliyorum

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
bendeki nokia n8 de dlna ile wifi üzerinden tv ye bağlanabiliyorum

Sözünü ettiğin özellik Nokia C7'de de var, ama konu o değil zaten. :)

Not: DLNA ile sadece medya oynatırsın.
TV çıkışıyla ise telefon ekranını olduğu gibi televizyona veya projeksiyona yansıtır ve istediğini yapabilirsin.Mesela TV çıkışı ile televizyona bağlıyken, OTG üzerinden de bir takarsın ve kablosuz mouse, klavyeyle oturduğun yerden büyük ekranda webde gezersin, mesajlaşırsın vs. Tabi günümüzde bunların pek önemi kalmadı ama 2012 yılında çok değerliydi.

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Sözünü ettiğin özellik Nokia C7'de de var, ama konu o değil zaten. :)

Not: DLNA ile sadece medya oynatırsın.
TV çıkışıyla ise telefon ekranını olduğu gibi televizyona veya projeksiyona yansıtır ve istediğini yapabilirsin.Mesela TV çıkışı ile televizyona bağlıyken, OTG üzerinden de bir takarsın ve kablosuz mouse, klavyeyle oturduğun yerden büyük ekranda webde gezersin, mesajlaşırsın vs. Tabi günümüzde bunların pek önemi kalmadı ama 2012 yılında çok değerliydi.
pardon telefon ekranından bahsediyormuşsunuz :)

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
PALA.

PALA.

Üye
  • Beğen
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Düşündüğümüz gibi sıradan bir kablo, arada devre yokmuş :)
5 liralık kabloya 50 lira istiyecekler :)

Sadece ''NOKIA'' logosuna o parayı verdik demek ki :) Bir ara, o kutunun içinde sinyal güçlendirici (Line amplifier) veya yüksek Nokia mühendislerinin tasarladığı converter gibi bir şey mi var diye açmayı düşünüyordum.
Ah Nokia ah bizi ne hallere soktun. :gul:

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Sadece ''NOKIA'' logosuna o parayı verdik demek ki :) Bir ara, o kutunun içinde sinyal güçlendirici (Line amplifier) veya yüksek Nokia mühendislerinin tasarladığı converter gibi bir şey mi var diye açmayı düşünüyordum.
Ah Nokia ah bizi ne hallere soktun. :gul:
Bende öyle düşündüm ilkten :)
Ama biraz düşününce kulaklıktan böyle yapamayacağı anlaşılıyor zaten...
Boş kutuyu yutturdu millete, nokıa helal olsun sana :) Birde arayıpta bulmak zor :)

• Beğen

Üst Alt