Telefon Hatsızda Kaldı

Sponsorlu Bağlantılar

v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Hatsızda Kaldı
Merhaba.
Ben Bu Perşembe Hastaneye Gittim.
Birisi Beni Aradi. Konuştuktan Sonra Hemen Şarjı Bitti. Eve Geldiğimde Telefon Hatsızda Kalmıştı Ve Genel Veya Sessiz E Aldığımızda Dönüyor Batarya Çıkarıyor dum. Bunu Çaresi Yokmu. Sim Kart Tam Yerinde Oynama Yok. Dişleri Sağlam Gerekirse Foto Atarım.
Telefon Nokia C6-01 Teşekkürler.
Pek Yanıt Veremeyeceğim İsim Var.

By_Casparov

By_Casparov

Üye
Sorununu daha anlaşılır anlatırsan yardımcı olabiliriz.

v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Bildiğin Böyle Genele alınca dönüyor

Daha Ayrıntılı İstersen
Böyle Tıkandı Telefon Sürekli Hatsızda
Genele veya sessize aldığım zaman donuyor

v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
beyler hiç mi bilen yok nedenini @Hasand. @haqanguven @asigsasi @Dogus Pertez @bilisimler

haqanguven

haqanguven

Üye
denemek istemiyorum çünkü telefona format atmadan öncede öuyle olmuştu format attım düzelmedi

başka çare yokmuu

birde format yerine zaten cfw atacam uygun zman bekliyorum
cfw ile düzelirmi
@ANIL abi bi sen bak yaa
Denemeden bilemezsin. Denemelisin. Donanımsal bir problem yok ise yazılımsaldır. Sıfırla sorun çözülürse sistem hata vermiştir. Çözülmez ise donanımsaldır.

• Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş ve PALA.
By_Casparov

By_Casparov

Üye
Cfw ile düzelme ihtimali yüksek görünüyor. Sim girişinde kırılma zorlama olmadıysa düzelir yeni rom ile

v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
Denemeden bilemezsin. Denemelisin. Donanımsal bir problem yok ise yazılımsaldır. Sıfırla sorun çözülürse sistem hata vermiştir. Çözülmez ise donanımsaldır.
Peki bir zaman deniyeceğim :)
Cfw ile düzelme ihtimali yüksek görünüyor. Sim girişinde kırılma zorlama olmadıysa düzelir yeni rom ile
herhangi bir donanımsal hasar yok zaten inşaAllah düzelir :)
нαℓα cєναρ вєкℓιуσяυм...

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Öncelikle denilen CFW işini yapıp deneyin olmazsa ona göre tekrar bir öneri verilecektir.

v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle denilen CFW işini yapıp deneyin olmazsa ona göre tekrar bir öneri verilecektir.
Beyler Cfw Attım Ve Sonuç İyi. DÜZELDİ.

Cfw için De Hakan A Teşekkürler.

Bu atada cfw nin güvenlik kodu ne bulamadım
Sorun Düzelmiştir CFW Attım Düzeldi.

Evols Attım @haqanguven E Teşekkürler.
Fakat Güvenlik Kodu Ne Bir Türlü Bulamadın.

Sorun Düzelmiştir CFW Attım Düzeldi.

Evols Attım @haqanguven E Teşekkürler.
Fakat Güvenlik Kodu Ne Bir Türlü Bulamadım.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Öyle şey olmaz, CFW ile herşey sıfırlanır ve güvenlik koduda orijinale döner. Ama aklıma gelen 0000 var birde.

v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
Öyle şey olmaz, CFW ile herşey sıfırlanır ve güvenlik koduda orijinale döner. Ama aklıma gelen 0000 var birde.
Hayır Gine Olmadı. Acaba CFW Atarken Bişe Mi Oldu. Ben CFW Atarken Dosyaları Gömme Kısmında 90 Da Tıkandı İptal Etti. Telefonu Açtığımda CFW Yüklüydü.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Evet eksik işlem yapmışsın tekrar atmak gerekir.

v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
Evet eksik işlem yapmışsın tekrar atmak gerekir.
Off. Bidaha Atmayı Düşünmüyorum. Çünkü Bu Olay 3 Kere Oldu. 4. Dede Olunca Dedim Bişe Olmaz. Güvenlik Kodu Nu Sistem Açığından Bulamaz Mıyım.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Off. Bidaha Atmayı Düşünmüyorum. Çünkü Bu Olay 3 Kere Oldu. 4. Dede Olunca Dedim Bişe Olmaz. Güvenlik Kodu Nu Sistem Açığından Bulamaz Mıyım.
Sen bilirsin ama sıfırlamak için tekrar yükleme yapman gerekir.

• Beğen
Tepkiler: PALA.