Macera The Adventures of Tintin HD Nasıl Yüklenir?[ÇÖZÜLDÜ]

Sponsorlu Bağlantılar

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
    Konu Sahibi
The Adventures of Tintin HD Nasıl Yüklenir?[ÇÖZÜLDÜ]
Bu oyunu Nokia N8 e nasıl yükleyebilirim? Metin belgesinde Gameloft ve Private dosyalarını E hafızasına atın diyor. Daha önce yükleyen biri varsa lütfen söyleyebilirmi?

Son düzenleme:

sailfish

sailfish

Üye
Tam emin olmayarak yazıyorum, ilk önce sis paketini C veya E ye yükle, sonra hangi hafızaya yüklediysen o hafızanın 'Private' klasörünü aç ve indirdiğin 'Private' klasörünün içinde rakamlarla adlandırılmış klasörü telefonuna kopyala, aynı işlemi Gameloft klasörü içinde yap ama Gameloft klasörünün içinde ne var onu yazarsan daha kesin sonuca ulaşabiliriz.

• Beğen
Tepkiler: Eren Değerli
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
N8 te bozuk çalışıyor boşuna uğraşma. Bende de n8 vardı. Oyun hem bozuk hem de takılıyordu. Daha iyi bir telefon lazım o oyun için. 808 purewiew gibi. Oyunu yükleyip çalıştırsan bile dediğim gibi oynayamazsın. Ben kendi n8 imde oynamaya çalıştım loading ekranında takılıyor orayı geçip oyuna girsen bile takılıyor kasıyor. Ve son olarak bir iki bölüm sonrası çalışmıyor.

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
    Konu Sahibi
Tam emin olmayarak yazıyorum, ilk önce sis paketini C veya E ye yükle, sonra hangi hafızaya yüklediysen o hafızanın 'Private' klasörünü aç ve indirdiğin 'Private' klasörünün içinde rakamlarla adlandırılmış klasörü telefonuna kopyala, aynı işlemi Gameloft klasörü içinde yap ama Gameloft klasörünün içinde ne var onu yazarsan daha kesin sonuca ulaşabiliriz.
oyunu yükledim yinede saol :oke:
N8 te bozuk çalışıyor boşuna uğraşma. Bende de n8 vardı. Oyun hem bozuk hem de takılıyordu. Daha iyi bir telefon lazım o oyun için. 808 purewiew gibi. Oyunu yükleyip çalıştırsan bile dediğim gibi oynayamazsın. Ben kendi n8 imde oynamaya çalıştım loading ekranında takılıyor orayı geçip oyuna girsen bile takılıyor kasıyor. Ve son olarak bir iki bölüm sonrası çalışmıyor.
birinci bölüm bitirilmiyor :(

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
O oyun N8 gibi düşük donanımlı cihazlar için yapılmadı zaten. Dediğim gibi o oyun için purewiew lazım. Nokia 808. Ya da eski model bir android telefon. Zamanında ben çok uğraştım çalıştırmak için oynanmıyor.

v30xy

v30xy

Üye
Bu Dosyaları İndirdiğim Linki Atarmisin

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Beyler bu oyun düşük donanımlı cihazlarda çalışmıyor. Boşuna heveslenmeyin. Zamanında N8'de çok denedim ama hem bozuk hem de oynanmıyordu.