SX1.C2F+.v2b.by.Nadiren Winswup Firmware (05.02.2008)

Sponsorlu Bağlantılar

drmatrix

Üye
elinbe sağlık güzel çalışma gerçektenç...

muminp

Üye
benim sx1 update moduna geçmiyor, zor da olsa bi x55 kablo buldum, egold core sorunsuz attım. Ama yine de joystik+no ile açmaya çalışırken bzzz yapıp update moduna geçmiyo. tavsiyesi olan varmı???????

nadiren

Konu Sahibi
benim sx1 update moduna geçmiyor, zor da olsa bi x55 kablo buldum, egold core sorunsuz attım. Ama yine de joystik+no ile açmaya çalışırken bzzz yapıp update moduna geçmiyo. tavsiyesi olan varmı???????
senin telin derdi e-gold değil, büyük bir ihtimalle te soğuk lehime geçmiş, işini bilen bir ustaya ısıl işlem+flux uygulatmalısın ama ondan da iyisi yeni bir mmi board bulup takmak...

muminp

Üye
senin telin derdi e-gold değil, büyük bir ihtimalle te soğuk lehime geçmiş, işini bilen bir ustaya ısıl işlem+flux uygulatmalısın ama ondan da iyisi yeni bir mmi board bulup takmak...

peki izmir de bu işi yapabilcek biri varmıdır acaba??? Diyelimki bulamadım ve servise verdim, bana ne kadar hesap çıkartırlar??

nadiren

Konu Sahibi
peki izmir de bu işi yapabilcek biri varmıdır acaba??? Diyelimki bulamadım ve servise verdim, bana ne kadar hesap çıkartırlar??
açıkçası izmir konusunda bir bilgim yok ama kendin de bir mmi board alıp yapabilirsin, çok kolay bir işlem aslında...

muminp

Üye
Tşk ederim cevaplar için.. Vizeler bitsin hemen bu işe el atacam.
peki mmi board çin malı falan bulunurmu acaba, orjinalini bulmak zor olsa gerek?

nadiren

Konu Sahibi
Tşk ederim cevaplar için.. Vizeler bitsin hemen bu işe el atacam.
peki mmi board çin malı falan bulunurmu acaba, orjinalini bulmak zor olsa gerek?
çıkma bulacaksın, çin'e falan gitemene gerek yok! :ehe

berkant10

berkant10

Üye
sx1 le hala uğraşan birilerini görmek ne kadar güzel

nadiren

Konu Sahibi
sx1 le hala uğraşan birilerini görmek ne kadar güzel
eywallah berkant10, bu biraz da benim sx1'le geç tanışmamdan kaynaklandı aslında; sx1'le tanışıklığım 1 yılı bulmadı daha; o yüzden fw'dir, temadır uğraştım bir şeyler ortaya koymaya çalıştım... 3-4 yıllık olsaydım sanıırm ben de çoktan hevesimi almış olurdum :)

abdurrahmanz

abdurrahmanz

Üye
eline saglık güzel paylaşım

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
nadiren telefona senin fwyi attıktan sonra biraz çalıştı sonra kafayı yedi kaç kez hard format attım x işareti çıktı sonra satıcınızla görüşün falan yazdı nasıl yapacağız şarj olurkende aynı yazı şarj olsa orhinal fw atıcağım ama olmuyor x55 kablo bulsam yapabilirmiyim acaba sx1im ölmesin yardımcı olursan sevinirim ok

nadiren

Konu Sahibi
nadiren telefona senin fwyi attıktan sonra biraz çalıştı sonra kafayı yedi kaç kez hard format attım x işareti çıktı sonra satıcınızla görüşün falan yazdı nasıl yapacağız şarj olurkende aynı yazı şarj olsa orhinal fw atıcağım ama olmuyor x55 kablo bulsam yapabilirmiyim acaba sx1im ölmesin yardımcı olursan sevinirim ok
şarj olurken aynı yazı öıkması problem değil, o yazı çıksa bile şarj olur batarya merak etme, sadece 2-3 saat şarjda tut yeter!...

o dediğin hatayı fw "uygun bir hafıza kartı" yoksa verebiliyor, başlangıçta yedek dosyalarını h.k.'ına yönlendirdiğim için fw ilk açılışta h.k.'ını okuyamazsa o hatayı veriyor. başka bir kart takarak hard format at, problemsiz açılacaktır telefon daha sonra ilk kartını takıp problemsiz kullanabilirsin...

muminp

Üye
sx1 le çok uğraştım sonuç alamadım, sonunda Teleservice denilen servise çekinerek de olsa verdim.Diğer servisler siemenslere artık bakmıyor sanırım. Bakalım sonuç ne olacak...

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
şarj olurken aynı yazı öıkması problem değil, o yazı çıksa bile şarj olur batarya merak etme, sadece 2-3 saat şarjda tut yeter!...

o dediğin hatayı fw "uygun bir hafıza kartı" yoksa verebiliyor, başlangıçta yedek dosyalarını h.k.'ına yönlendirdiğim için fw ilk açılışta h.k.'ını okuyamazsa o hatayı veriyor. başka bir kart takarak hard format at, problemsiz açılacaktır telefon daha sonra ilk kartını takıp problemsiz kullanabilirsin...

deniyeceğim kardeş bakalım olacakmı yoksa m.m.ı yı mı değiştireceğiz bakalım ne olacak haber veririm gelişmelerden

mesut74

Üye
tşekkürler nadiren deneyeceğim

mesut74

Üye
nadiren fw yi bütün çekincelerime rağmen kurdum daha önce başka fwleri defalarca kullanan ama beğenmeyip kaldıran biri olarak söylüyorum sen bu işi gerçekten başarmışsın helal olsun menü görünümleri, eklediğin programlar vs dört dörtlük birbirini tamamlamış. sx1 i geçenlerde ikinci el bir telefon satıcısına götürdüğümde kaç liraya alırsın dediğimde gözümün içine baka baka 15 veririm para etmez bunlar lafını işiten biri olarak diyorum özellikleri itibariyle 1 senede aldığım paranın 20 de birine ancak zar zor satmanın keyfine gülen biri olarak bende şu modern malum telefonları alanlara gülüyorum. inanın radyo ve mp3 kalitesi en modern cep telefonları ile karşılaştırılabilir hatta şimdilerde 350-400 dolayına satılan populer bir telefonun hala bir işletim sistemine sahip olmayarak java ile tüketicilerin beğeninisine sunmasını üstelik bunda da başarı sağlamasını neye borçludur dersiniz. nadiren baş döndürücü teknolojinin ortasında hep yeni yeni diye sürekli cebimizden para aşırmalarına neden dur demiyoruz.

nadiren

Konu Sahibi
nadiren fw yi bütün çekincelerime rağmen kurdum daha önce başka fwleri defalarca kullanan ama beğenmeyip kaldıran biri olarak söylüyorum sen bu işi gerçekten başarmışsın helal olsun menü görünümleri, eklediğin programlar vs dört dörtlük birbirini tamamlamış. sx1 i geçenlerde ikinci el bir telefon satıcısına götürdüğümde kaç liraya alırsın dediğimde gözümün içine baka baka 15 veririm para etmez bunlar lafını işiten biri olarak diyorum özellikleri itibariyle 1 senede aldığım paranın 20 de birine ancak zar zor satmanın keyfine gülen biri olarak bende şu modern malum telefonları alanlara gülüyorum. inanın radyo ve mp3 kalitesi en modern cep telefonları ile karşılaştırılabilir hatta şimdilerde 350-400 dolayına satılan populer bir telefonun hala bir işletim sistemine sahip olmayarak java ile tüketicilerin beğeninisine sunmasını üstelik bunda da başarı sağlamasını neye borçludur dersiniz. nadiren baş döndürücü teknolojinin ortasında hep yeni yeni diye sürekli cebimizden para aşırmalarına neden dur demiyoruz.
övgülerin için teşekkürler mesut... evet sx1 konusunda çok haklısın, kameranın önemsenmediği her durumda bu telefonun üstüne telefon tanımam kesinlikle...

6500

6500

Üye
teşekkürler paylaşım için

mesut74

Üye
nadiren fwye galiba bir tek uçak modunu koymamışsın. neyse system tools programını kurduktan benim makinede garip şeyler oldu operatörle olan bağlantı kesildi. simkardsız telefon bütün orjinal görünümüyle çalışmaya başladı. malum uçuş modunda mp3 çalmazdı ama ne hikmetse mp3 vs hepsi çalışıyordu tek kusuru müziği kulaklıktan dinleyememekti. çok heyecanlandıran bu garip durumu sevmekle beraber makinaya nadiren fwyi yeniden kurdum.
birde diğer kullanıcılara işlemci hızını artıran uygulamayı denememelerini tavsiye etmek zorundayım.

--------------- Ekleme ---------------

nadiren fw de ilk defa gördüğüm ve kullandığım fm tuner radyo programı çok ilgimi çekmişti. eskiden kulaklık olmadan hiç açılmayan radyo programı bu programı açtğımda kanal bulmamasına rağmen dışarı ses veriyordu . bunun üzerine belki daha önce bulan var mı bilmiyorum metalik bir kabloyu anten şekilnde yaparak kulaklık girişine soktuğumda bütün güzelliğiyle radyo dinlemeye başladım artık bütün gün kulaklık olmadan dışarıya ses veren bir siemens sx1 im oldu teşekkürler

Üst Alt