[Opera Software] Opera Mini Next v7.10(32446) S60v3/S^1/S^3 Signed (Resmi Türkçe)

Sponsorlu Bağlantılar

ametdurmaz

Üye

PALA.

PALA.

Üye
resmi siteden de indirdim olmadi.uc calisiyor.internet ayarlarindan kaynakli da olabilir.cunku baska internette calismisti bi ara.ayrica burasi nasil bi site ya sordugum sorulara cevap geliyor saolun
Bu sitenin en iyi yanı bu, hatta bağımlılık yapabiliyor...
Mobil veri mi ? wifi mi? kullanırken sorun oluyor. Opera veya UC ikiside çalışmıyorsa ayarları yeniden yapılandırın...
Bu da olmadi.normal minide de olmuyor.bunlar yasakli sitelere girebiliyor ondan galiba.baska bi yontem var mi her siteye girebilen
Wifi mi ? mobil veri mi ? kullanıyorsun....

ametdurmaz

Üye
hem komsunun internetiyle deniyorum.hem de babamin mobilinden dagitarak deniyorum

PALA.

PALA.

Üye
hem komsunun internetiyle deniyorum.hem de babamin mobilinden dagitarak deniyorum
Yani mobil veri değilde, wi-fi ağı ile bağlantı kurmaya çalışıyorsunuz...
İnternet sağlayıcısı olarak kullandığın modem, telefon vs. ayaralarında b/g/n gibi standartlar seçili olmalı...
Daha önce bu şekilde bağlanırken sorun oluyor muydu ?

ametdurmaz

Üye
daha once sorun yoktu.bgn secili

ametdurmaz

Üye
yok yok sorunsuz baglaniyor.sadece minilerde sorun

Son düzenleme:
PALA.

PALA.

Üye
yok yok sorunsuz baglaniyor.sadece minilerde sorun.acaba yasakli sitelere girebiliyor ya ondan miniyi engelliyor mu acaba
Tamam, şimdi sorunun opera ile alakalı olduğu anlaşıldı.
Böyle bir kısıtlama yok mini de, opera mobile sürümünde durum nedir? onuda bir deneyin...
Öncelikle opera link açıksa kapatın, sonra şu ayarların doğruluğunu kontrol edin...
Operada ayarlar kısmından > gelişmiş > bağlantı > sistem ayarlarını kullan
Operada ayarlar kısmından > gelişmiş > iletişim kuralı >socket/http

ametdurmaz

Üye
opera mobilde sorun yok.ayarlar dediginiz gibi malesef.bence sorun internetin kaynagiyla alakali gibi geliyor ama

Üst Alt