Haber Windows Phone İçin WhatsApp Gelişmeleri (Son Güncelleme: 27/10/2017)

Sponsorlu Bağlantılar

cewar

cewar

Üye
daha önceden varmıydı dikkat etmedim sohbetlerin yanına tarih gelmiş birde yazıştığımız yerdeki son yazışmaları sildikmi üste duruyordu listenin gerisine atıyor

cewar

cewar

Üye
WhatsApp msjı sil özelliği gelmiş

• Beğen
Tepkiler: Krnl386
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
WhatsApp msjı sil özelliği gelmiş
güncellemeler arası çok kısa olunca hiç yeni yenilik beklememiştim, görüntülü aramadaki hatayı düzelttiler sanmıştım sadece -ki düzeltmişler- meğer silmeyi de getirmişler :)

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Yazılan mesajı 7 dakika içerisinde silince, karşı tarafın ekranında da silinme özelliği henüz gelmemiş, Android İOS'a gelmiş, denedik ve silindi.
2 Kasım da(Bugün), Whatsapp Beta versiyonuna da gönderilen mesajı karşı taraftan da silme özelliği geldi.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin ve Krnl386
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Yazılan mesajı 7 dakika içerisinde silince, karşı tarafın ekranında da silinme özelliği henüz gelmemiş, Android İOS'a gelmiş, denedik ve silindi.
2 Kasım da(Bugün), Whatsapp Beta versiyonuna da gönderilen mesajı karşı taraftan da silme özelliği geldi.
internette 7dk diye mi geçiyo hiç denk gelmedim ama ben denediğimde 8dk önce attığım mesajı silebildim, ancak 9dk önce gönderdiğimi silemedim. yani süre 8dk.

bir de bi bilgi daha vereyim. siz mesajı silseniz de karşıdakinin whatsappı güncellenmemişse mesajı görmeye devam ediyormuş hala :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: cewar ve bozkirdangelen
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
internette 7dk diye mi geçiyo hiç denk gelmedim ama ben denediğimde 8dk önce attığım mesajı silebildim, ancak 9dk önce gönderdiğimi silemedim. yani süre 8dk.

bir de bi bilgi daha vereyim. siz mesajı silseniz de karşıdakinin whatsappı güncellenmemişse mesajı görmeye devam ediyormuş hala :)
Konuyla ilgili haberlerde 7 dakika olarak okumuştum.
Anlaşılan o ki gereksiz bir mesaj yazıldığında silmek için elimizi çabuk tutmamız lazım.

• Beğen
Tepkiler: cewar
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Konuyla ilgili haberlerde 7 dakika olarak okumuştum.
Anlaşılan o ki gereksiz bir mesaj yazıldığında silmek için elimizi çabuk tutmamız lazım.
ben alışamadım hala "pardon yanlış oldu" yazıyorum, ulan silsene işte! 8dk geçtikten sonra jeton düşüyor geç kalıyorum :D

• Beğen
Tepkiler: cewar, bozkirdangelen ve suyunsesi
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Mesajın silinmesiyle ilgili imkan tanınması çok iyi olmuş.
Tabi özellikle hatalı mesajı gönderir göndermez fark edip silenler için.

• Beğen
Tepkiler: cewar
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Mesajın silinmesiyle ilgili imkan tanınması çok iyi olmuş.
Tabi özellikle hatalı mesajı gönderir göndermez fark edip silenler için.
gerçi bu sefer de karşı taraf "ne yazdın da sildin lan he kime ne yazıyordun da benim görmemem gereken bişeyi bana yazdın, çabuk söyle" gibi sözlere maruz kalıyoruz karşı cinslerden özellikle :D

• Beğen
Tepkiler: Krnl386, OzgurSMO ve maydinmaydin
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
gerçi bu sefer de karşı taraf "ne yazdın da sildin lan he kime ne yazıyordun da benim görmemem gereken bişeyi bana yazdın, çabuk söyle" gibi sözlere maruz kalıyoruz karşı cinslerden özellikle :D
Yazılanı görmesin de Ne yazdın diye merak edip kızsın ondan daha iyidir :))

• Beğen
Tepkiler: ponçikEnişte ve Krnl386
cewar

cewar

Üye
normal surum
Yazılan mesajı 7 dakika içerisinde silince, karşı tarafın ekranında da silinme özelliği henüz gelmemiş,
güncellemeler arası çok kısa olunca hiç yeni yenilik beklememiştim, görüntülü aramadaki hatayı düzelttiler sanmıştım sadece -ki düzeltmişler- meğer silmeyi de getirmişler :)
normal sürüm kullanıyorum 31 Ekimde silme özelliği gelmiş ti

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
WhatsApp business Windows 10 mobile 10 için geliyor yakında

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, serinaga, maydinmaydin ve 1 kişi daha
serinaga

serinaga

Üye
Ehh tek başına Whatsapp ve birkaç uygulama yetiyor zaten, bunlar devam ettiği sürece sıkıntı yok ...

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Instagram gittiğine göre, diğerlerinin de gitmesi uzun sürmez. MAL bunlar yemin ediyorum. Beceremeyecektiniz madem, Windows Mobil telefonların sadık kullanıcılarından bir kaçını işe alıp yönetimi onlara devretseydiniz :) Yeminle işi hiç bilmeyen ama telefonunu seven biri bile bunlardan daha iyi duruma getirirdi sistemi.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic, serinaga, bozkirdangelen ve 2 diğerleri
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Instagram gittiğine göre, diğerlerinin de gitmesi uzun sürmez. MAL bunlar yemin ediyorum. Beceremeyecektiniz madem, Windows Mobil telefonların sadık kullanıcılarından bir kaçını işe alıp yönetimi onlara devretseydiniz :) Yeminle işi hiç bilmeyen ama telefonunu seven biri bile bunlardan daha iyi duruma getirirdi sistemi.

Zaten adamlar kendileri iPhone kullanmıyor muydu? Neydi o Nokia zamanında uzun saçlı tipsiz bi ceomuz vardı. Biz onca eksikliğe rağmen Lumialara katlanırken adam tatilde iPhone ile görülmüştü. Aslında başımıza bunların geleceğini o gün anlamalıydık.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, serinaga ve bozkirdangelen
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
yeni bir whatsapp uwp çalışmalarına başlanmış galiba windows 10 için
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

@Sensation linkteki haberi biraz çevirirmisin

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
yeni bir whatsapp uwp çalışmalarına başlanmış galiba windows 10 için
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

@Sensation linkteki haberi biraz çevirirmisin
Microsoft sonunda kapalı kutu olmaktan çıkmaya karar vermiş . İyi bir haber .

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin

Üst Alt