İpucu Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

zarex

zarex

Üye
herkese merhaba
telefonumda Microsoft edge boyut olarak 571 mb telefonun dahili hafızası zaten bi gıdım . Geçmişi siliyorum fakat dğişiklik yok . Edge in bu kadar büyük boyutlu olması normal mi

kararlı surum w10 lumia 640

Son düzenleme:

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Arkadaşlar son bir hafta özellikle dokunmatik ekran işlevini yitiriyor L920 Sadece düğmeler çalışıyor ve reşit attım mı düzeliyor fakat bu sorunu devamlı bu şekilde çözüyorum neden olur acaba
2. Sorum ise telefonum kapatıp açtığımda sorun yok fakat yandaki düğmelerine reset attığımda tarih saat bozuluyor bu sorun neden oluyor cevaplayan olursa sevinirim

erhanercan

erhanercan

Üye
Arkadaşlar son bir hafta özellikle dokunmatik ekran işlevini yitiriyor L920 Sadece düğmeler çalışıyor ve reşit attım mı düzeliyor fakat bu sorunu devamlı bu şekilde çözüyorum neden olur acaba
2. Sorum ise telefonum kapatıp açtığımda sorun yok fakat yandaki düğmelerine reset attığımda tarih saat bozuluyor bu sorun neden oluyor cevaplayan olursa sevinirim

8.1 e geri dönerek testlerini yaptın mı

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
İnteroop tools uygulamasında unlock bölümüne giriyorum İnerop/Capunlock bölümünü On/Off seçeneği var onu bit türlü On yapamıyorum ne yapmam gerekiyor acaba

og1907

og1907

Üye
arkadaşlar ınstagram uygulamasında video paylaşımı yapabiliyormusunuz hikayede bile video paylaşamıyorum.

Son düzenleme:
Krnl386

Krnl386

Üye
arkadaşlar ınstagram uygulamasında video paylaşımı yapabiliyormusunuz hikayede bile video paylaşamıyorum.
Uygulama bende Facebook gibi oldu... Birnci girişte atıyor ikincide giriş yapabiliyorum. O sorun bende de var. Yabancı kaynaklarda uygulama için en az 2 GB RAM olması gerekiyormuş cihazda.

• Beğen
Tepkiler: og1907
og1907

og1907

Üye
Uygulama bende Facebook gibi oldu... Birnci girişte atıyor ikincide giriş yapabiliyorum. O sorun bende de var. Yabancı kaynaklarda uygulama için en az 2 GB RAM olması gerekiyormuş cihazda.
1 gb ram diyorsun 6tag uygulamasında video paylaşabiliyordum ancak windows 10 geçtikten sonra o uygulamada video yüklerken atma sorunu başladı garip bir durum.

• Beğen
Tepkiler: Krnl386
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Arkadaşlar, son güncellemelerin arkasında kişiler uygulamasında bazı kişiler görünmez oldu. Ayrıca hızlı aramalardan da kalkmışlar. Bazıları dururken bazıları kayıp. İşin ilginç tarafı, PC den live hesabıma bağlanıp kişilere baktığımda herkes var. Telefondan kişiler ayarlarına girip baktığımda hesaplarımın üzerinde "eşitleniyor" yazısı öylece bekliyor. Telefondaki eşitleniyor yazısı belirmiş hesabıma basılı beklediğimde "eşitle" düğmesi belirdi ve tekrar basınca sorun düzeldi.
Bilginiz olsun.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: serinaga, bozkirdangelen, Krnl386 ve 1 kişi daha
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Arkadaşlar, son güncellemelerin arkasında kişiler uygulamasında bazı kişiler görünmez oldu. Ayrıca hızlı aramalardan da kalkmışlar. Bazıları dururken bazıları kayıp. İşin ilginç tarafı, PC den live hesabıma bağlanıp kişilere baktığımda herkes var. Telefondan kişiler ayarlarına girip baktığımda hesaplarımın üzerinde "eşitleniyor" yazısı öylece bekliyor. Telefondaki eşitleniyor yazısı belirmiş hesabıma basılı beklediğimde "eşitle" düğmesi belirdi ve tekrar basınca sorun düzeldi.
Bilginiz olsun.

Bende de bazı kişilerin soyadları çıkmıyor. Ş ve Ç ile başlayan soyadlar aramada görünmüyor kişinin sadece ismi görünüyor.

• Beğen
Tepkiler: Krnl386
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Arkadaşlar biz neden konuşarak arama yapamıyoruz? Android'de yazmadan çok rahat konuşarak arama yapılıyor bize bu özellik gelmeyecekmi acaba?

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Son zamanlarda batarya %20-30'a düşünce telefon kapanıyor. Sebebi ne olabilir fikri olan varmı?

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Son zamanlarda batarya %20-30'a düşünce telefon kapanıyor. Sebebi ne olabilir fikri olan varmı?
Aynı durum bende de var. Bence son güncellemeden sonra oldu bu. Ya bir sonraki güncellemeyi bekleyeceğiz. Ya da insider'dan çıkıp resmi sürüme döneceğiz.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Aynı durum bende de var. Bence son güncellemeden sonra oldu bu. Ya bir sonraki güncellemeyi bekleyeceğiz. Ya da insider'dan çıkıp resmi sürüme döneceğiz.

Benimki normal resmi sürüm zaten.

teknognc

teknognc

Üye
Genellikle batarya bozulmuş olabilir ya da telefon hep tam şarj olmadan çekilince birden bire seviyesi düşüp kapanabilir, en iyisi telefonunuzu eskiden ortalama 2 buçuk saatte şarj oluyorsa, 100% dese bile 2 buçuk 3 saat şarja takın sonraları hep tam şarj edin düzene girecektir muhtemelen

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Genellikle batarya bozulmuş olabilir ya da telefon hep tam şarj olmadan çekilince birden bire seviyesi düşüp kapanabilir, en iyisi telefonunuzu eskiden ortalama 2 buçuk saatte şarj oluyorsa, 100% dese bile 2 buçuk 3 saat şarja takın sonraları hep tam şarj edin düzene girecektir muhtemelen
Hocam benim telefon çoğunlukla akşamdan sabaha kadar şarja takılı kalır :)
Öyle düzeleceğini sanmıyorum. Yazılımsal olduğunu düşünüyorum ben. Son bir güncelleme aldı telefonlar. O güncellemeden sonra başladı. Hatta numaraları karşılaştıralım, bendeki sürüm: 10.0.15254.527

Üst Alt