Haber Windows Phone İçin WhatsApp Gelişmeleri (Son Güncelleme: 27/10/2017)

Sponsorlu Bağlantılar

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Şuan bende 2.17.261 sürümü yüklü betada

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Windows Phone kategorisi olduğundan aynı sürüm numarasına sahip olmayabilir uygulamalar..

habib_723

habib_723

Üye
Dediğiniz gibi olabilir haklısınız

Krnl386

Krnl386

Üye
BETA kısmına güncelleme geldi.

224.0 / 226.0

habib_723

habib_723

Üye
Bende 2.17.262 de

Krnl386

Krnl386

Üye
BETA Kısmı güncellendi..

226.0 / 228.0

habib_723

habib_723

Üye
Son bir ayda Android 7.0 kullandığımdan beri note 5 ile WhatsApp bazen donuyor sizlerde hiç oldu mu benzer sorun.. Telefon u yeniden başlattığımızda düzeliyor

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Son bir ayda Android 7.0 kullandığımdan beri note 5 ile WhatsApp bazen donuyor sizlerde hiç oldu mu benzer sorun.. Telefon u yeniden başlattığımızda düzeliyor

soruyu sorduğun yerin "Windows Phone" bölümü olduğunun farkındasın di mi? Çünkü burada kimse Android kullanmıyor ve her platformdaki WhatsApp sürümleri de bu yüzden farklılık göstermesi normal.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin, serinaga ve Krnl386
habib_723

habib_723

Üye
soruyu sorduğun yerin "Windows Phone" bölümü olduğunun farkındasın di mi? Çünkü burada kimse Android kullanmıyor ve her platformdaki WhatsApp sürümleri de bu yüzden farklılık göstermesi normal.
Ponçik dikkat etmemişim.. Karma olarak yazıldığını düşünmüştüm Tapatalk ta konu başlığına fazla dikkat edemedim

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Ponçik dikkat etmemişim.. Karma olarak yazıldığını düşünmüştüm Tapatalk ta konu başlığına fazla dikkat edemedim

sorun yok olur öyle vakalar ben sadece dikkatini toparlamanı sağladım :))

Krnl386

Krnl386

Üye
BETA 228.0 / 230.0' a güncellendi...

Krnl386

Krnl386

Üye
*Resim göndermede oluşan donma sorunu giderilmiş,
*Mesajların ve alınan tüm yedeklerin ne kadar alan kapladığı bilgisi gelmiş. (Ayarlar)

Gorebildiklerim bunlar...

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin, suyunsesi, bozkirdangelen ve 1 kişi daha
Krnl386

Krnl386

Üye
Yeni özellik olan, durum da yapılan metin gönderme (Kamerayı açmadan) acaba bizlere ne zaman gelecek? Sanırım İos ve Android' e geldi...

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Yeni özellik olan, durum da yapılan metin gönderme (Kamerayı açmadan) acaba bizlere ne zaman gelecek? Sanırım İos ve Android' e geldi...
diğer özellikler geldi de sanki bu eksik kaldı :)

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve Krnl386
Krnl386

Krnl386

Üye
diğer özellikler geldi de sanki bu eksik kaldı :)
O da doğru, ama Mağaza' ya baktığımızda en çok ve sürekli güncelleme alan program. Twitter, Instagram gibi uygulamalar en son ne zaman güncelleme aldılar hatırlamıyorum bile...

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
O da doğru, ama Mağaza' ya baktığımızda en çok ve sürekli güncelleme alan program. Twitter, Instagram gibi uygulamalar en son ne zaman güncelleme aldılar hatırlamıyorum bile...
aa öyle deme, Outlook, Excel, Word, Skype, OneNote ve hatta Hesap Makinesi. bunlar güncellemenin kralları :gul:

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin ve Krnl386
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Whatsapp 8.1'e bile güncelleme vermiş helal olsun

cewar

cewar

Üye
WhatsApp güncellendi
durum yazı yazma gelmiş

• Beğen