Rom Attım Şebeke Gitti ACİL

Sponsorlu Bağlantılar

lordare

Üye
    Konu Sahibi
Rom Attım Şebeke Gitti ACİL
Arkadaşlar yıldız kareli şeyi yazıp İmei kontrol ettim imei gözüküyor. Ancak benim şebeke tamamen gitmiş vaziyette. Rom attıktan sonra ortaya çıktı
Telefonum Sony Xperia T2 Ultra ve Sony PC Companion ile orijinal yazılım yüklemesi yaptım. Sorun düzelmedi devam ediyor. ACİL Yardım Edinnnn

Bülent872

Bülent872

Üye
Attığın GAPS veya Kernelde sıkıntı olabilir üstüne sağlam başka Rom dene.

lordare

Üye
    Konu Sahibi
Sony Pc Companion ile Android orjinali sıfırdan yükledim onda kernel yok mu
Hat bir kere geldi. Yeniden başlatınca yine gitti defalarca yeniden başlatıyorum gelmiyor.
Tercih edilen şebeke seçimi takılı kaldı wcdma/gsm halinde duruyor sadece gsm sadece wcdma veya lte açamıyorum tıklayınca hemen eski haline dönüyor
*#*#4536#*#* diye bir komut varmış oradan da denedim yine eski haline dönüyor
Defalarca yeniden başlatıyorum şebeke yok

tayren

tayren

Üye
Kardes gecmıs olsn öncelikle o sorunun sebebi aynı ürünün başka kodlu olan romunu atmandan ben denedim z1 de 6902 bendeki 6903 romunu yükledim şebeke gıtti tam modelini yükle düzelir olmassa yine reset tuşuna basılı tut 10sn

lordare

Üye
    Konu Sahibi
Kardes gecmıs olsn öncelikle o sorunun sebebi aynı ürünün başka kodlu olan romunu atmandan ben denedim z1 de 6902 bendeki 6903 romunu yükledim şebeke gıtti tam modelini yükle düzelir olmassa yine reset tuşuna basılı tut 10sn
Öncelikle teşekkür ederim. Sony Pc Companion harici yine korsan kendi romunu mu yükleyim
Onu da denerim telefoncuya verdim birkaç saat o da uğraştı yapamadı. Rom çözer mi diyorsun
Baktım modem de yükleniyormuş falan herhalde. Ben konuya yabancıyım ama bilgim fazla yok

tayren

tayren

Üye
Rica ederim stock rom ile düzelir eger istersen YouTube gir izle nasıl yapılır yapamam diyorsan anlayan servise ver telefoncular genelde pc comp. Kullanıyor

lordare

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim stock rom ile düzelir eger istersen YouTube gir izle nasıl yapılır yapamam diyorsan anlayan servise ver telefoncular genelde pc comp. Kullanıyor
Kesinlikle. Telefoncuya verdim companion ile attı bir de büyük bir şey yapmış gibi yazılım yükledim düzelmiyor dedi. Stock rom ile düzelir diyorsan bir uğraşayım

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Notebook ve dede başıma geldi araştır nette modem zip adında 2dosua var terörden flasliyinca geliyor ben öyle yapmıştım yedek almayı unutmayin

lordare

Üye
    Konu Sahibi
Notebook ve dede başıma geldi araştır nette modem zip adında 2dosua var terörden flasliyinca geliyor ben öyle yapmıştım yedek almayı unutmayin
Bunu ben yapamadım çok denedim kuramadım

lordare

Üye
    Konu Sahibi
Telefon düzelmedi kendime yeni telefon aldım. Lenovo K6 Note. Aceleyle aldım artık ama telefon güzel bir şeye benziyor. Herkese iyi günler dilerim telefon gitti. Bu arada rom yüklememeye töbeliyim artık :bigstar:

tayren

tayren

Üye
Telefon düzelmedi kendime yeni telefon aldım. Lenovo K6 Note. Aceleyle aldım artık ama telefon güzel bir şeye benziyor. Herkese iyi günler dilerim telefon gitti. Bu arada rom yüklememeye töbeliyim artık :bigstar:
Yakın olsa yapardım :-) atma bari cihazı yapılır o

lordare

Üye
    Konu Sahibi

Misafir - 143605

Ayni sorun arkadasimda da var ne yapmali

Üst Alt