nokia c6-01 dokunmatik ekran sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

PALA.

PALA.

Üye
Telefonun ekranı iyice kafayı yedi. Bir de telefonu kapatırken ekran beyaz renkte açık kalıyor. Bataryayı çıkarıp öyle kapatıyorum. Bu sorun nasıl giderilir?
c6-01 kronik sorunu genelde aşrı ısınma ve kendi tarayıcısını kullanınca olur. Evols yükleyeli pek denk gelmedim mümkünse fazla uygulama yüklemeyin genelde uygulama yüklemelerinden kaynaklanıyor

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34 ve Jan

Jan

Jan

Üye
tamirciye 20 30 tl bayılcaksın veya telefonu yenıleyeceksın letgo dan aldm c6 01 90tl ye tertemiz ilk cıkmıs adam almıs kullanmamıs sans ıste buldum aldım ilk gunki gıbı :)

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34
PALA.

PALA.

Üye
tamirciye 20 30 tl bayılcaksın veya telefonu yenıleyeceksın letgo dan aldm c6 01 90tl ye tertemiz ilk cıkmıs adam almıs kullanmamıs sans ıste buldum aldım ilk gunki gıbı :)
Mutlaka kılıf ve ekran jelatin ile kullanılması gereken bir cihaz, bendeki 5-6 yıldır aktif çalışıyor ilk günki gibi maaşallah :)

Cadillac34

Üye
c6-01 kronik sorunu genelde aşrı ısınma ve kendi tarayıcısını kullanınca olur. Evols yükleyeli pek denk gelmedim mümkünse fazla uygulama yüklemeyin genelde uygulama yüklemelerinden kaynaklanıyor
Evet, telefonda evols yüklü. Ya arkaplan uygulamaları sonlandıran uygulamalar etki yapıyor ya da Ev Ekranı Widgetleri sorun yapıyor.

Yapacak tamirci olsa keşke. Olan tamirciler bile uğraşmaz zaten.

• Beğen
Tepkiler: Jan
PALA.

PALA.

Üye
Evet, telefonda evols yüklü
Hocam temiz kurulumdan sonra hiçbir uygulama yokken sorunlarınız devam ediyorsa donanımda sorun vardır muhtemelen
yüklenen uygulamalardan kaynaklanma ihtimali yüksek

Cadillac34

Üye
Format atsam da bir şey değişmeyecek. Bazı uygulamaları sildim ama düzelir gibi oldu tekrar sorun yaptı. Yani değişen bir şey yok.

PALA.

PALA.

Üye
acaba evolsdan mı kaynaklanıyor? önceden veya ilk evols yüklediğinizde var mıydı böyle sorun. Evolsu yüklerken talimatlara tam uydunuzmu mesala hafıza kartını yüklemeden önce ve sonra biçimlendirmek gerekiyor yavaşlığa sebep oluyormuş, muhtemelen eski yazılımın kalıntısı kalmasın diye söylemiştir hakan hoca

Üst Alt