Galaxy S8 Style by HaSaNd.

Sponsorlu Bağlantılar

Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S8 Style by HaSaNd.
Arkadaşlar herkese merhaba...Galaxy S8 style temasını carbide.ui ile yaptım.Tema Nokia C7-00,n500 & n603 denenmiştir.Sorun yada düşüncelerinizi yazın güncellerim...Saygılarımla

√√√ Dream UX S8 icon pack kullanıldı
√√ Galaxy s8 stock walpear kullanıldı
Daha birçok özellik...
Not:Sorun ya da düşüncelerinizi yazın konuyu güncellerim...Bir beğen butonuna tıklamak çok zor olmasa gerek tabi ki gerçekten beğendiyseniz!!!
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Galaxy S8 avkon by HaSaNd.

Not:Avkon için joshlog mod şarttır...resource apps ve restart
Google Search widget fake lcd clock mod by HaSaNd.

Not:Tek yapmanız gereken uygulamayı yükleyin ...
Topbar Taskman mod NissaN_Ahmed

Not:Bu uygulama ile Üstbarı gorev yöneticisi yapabilirsiniz (android gibi)

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Tek Bilgin, exp_l0it, PALA. ve 2 diğerleri

Cadillac34

Üye
C6-01 telefonumda top bar çalışmıyor zaten. Dokunmatik sorunu var telefonun. Paylaşım için sağol.

TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
Teşekkürler.

TURKCELL MaxiPRO5 ile uygulamasından gönderildi.

Son düzenleme:
Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
C6-01 telefonumda top bar çalışmıyor zaten. Dokunmatik sorunu var telefonun. Paylaşım için sağol.
rica ederim
Teşekkürler.

TURKCELL MaxiPRO5 ile uygulamasından gönderildi.
rica ederim
Temayı SIstore indirebilirsiniz SIstore link : SIStore 2.0.5 (Mağaza) by Juampy CarLegui & Brian.B

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: @Safak ve Cadillac34
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
ios teması yapabilirmisin? Bazı ios temaları var ama hiç güzel ve gerçekçi değiller.

Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
ios teması yapabilirmisin? Bazı ios temaları var ama hiç güzel ve gerçekçi değiller.
İcon pack konusunda iosa pek yakın ikonlar yok eğer bana bildiğin ios icon pack (Apk olanı) bulursan yapabilirim nasip olursa

Cadillac34

Üye
Temada hata yapmışsın. Geri tuşunu sağa, seçenek tuşunu da sola almışsın. Düzeltebilir misin?

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
İcon pack konusunda iosa pek yakın ikonlar yok eğer bana bildiğin ios icon pack (Apk olanı) bulursan yapabilirim nasip olursa
bulmaya çalışıcam. bu arada tamamen ios a benzemesi için menüyü kaldırıp ekrana koyabiliyormusun? Yani herşey ekranda olacak menü olmayacak
bu uygun mudur?

yada bu

PALA.

PALA.

Üye
Hasan bey elinize emeğinize sağlık. Google search widgeti android telefonlardaki gibi sesli arama yapıyor mu?
Diğer bir sorumda c6-01 de yanda kaydırmalı tuş var ekranı açıp-kapatan ben o tuşun görevini home(menü) tuşuna atamak istiyorum. Üşengeçlikten felan değil
Normalde home+kilit aç 2 işlem gerekiyor.
malesef saat çıkıyor bende neden fake clock yazıyor :) diyordum. googlede arama yapmıyor sadece görsellik galiba

Son düzenleme:
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Hasan bey elinize emeğinize sağlık. Google search widgeti android telefonlardaki gibi sesli arama yapıyor mu?
Diğer bir sorumda c6-01 de yanda kaydırmalı tuş var ekranı açıp-kapatan ben o tuşun görevini home(menü) tuşuna atamak istiyorum. Üşengeçlikten felan değil
malesef saat çıkıyor bende neden fake clock yazıyor :) diyordum. googlede arama yapmıyor sadece görsellik galiba
bendede öyle

Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
Temada hata yapmışsın. Geri tuşunu sağa, seçenek tuşunu da sola almışsın. Düzeltebilir misin?
Ben hata görmüyorum S8 dede aynı navibar var kanıtı

Aynen sadece görsellik
bulmaya çalışıcam. bu arada tamamen ios a benzemesi için menüyü kaldırıp ekrana koyabiliyormusun? Yani herşey ekranda olacak menü olmayacak
bu uygun mudur?

yada bu

Sadece bu bir tema menü kaldıramazsın ancak ios7 launcher biraz düzenlerseniz olabilir...

Ekli dosyalar

PALA.

PALA.

Üye
Diğer sorumu cevaplamadınız,
c6-01 de yanda kaydırmalı(sürgülü) tuş var ekranı açıp-kapatan ben o tuşun görevini home(menü) tuşuna atamak istiyorum. Üşengeçlikten felan değil
Yada kilit aç ekranını kaldırabilirmiyiz, Menü tuşu ile doğrudan ev ekranı açılsın istiyorum. Cevap için teşekkürler

Son düzenleme:
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator

Aynen sadece görsellik

Sadece bu bir tema menü kaldıramazsın ancak ios7 launcher biraz düzenlerseniz olabilir...
temayı yapabilecekmisin icon pack uygun mu?

Cadillac34

Üye

Aynen sadece görsellik

Ya arkadaşım, C6-01'lerde geri tuşu hangi tarafta? Samsung ile Nokia bir mi?

• Beğen
Tepkiler: Hasand.
Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
Ya arkadaşım, C6-01'lerde geri tuşu hangi tarafta? Samsung ile Nokia bir mi?
Bu temayı ben yaptım görünümün ne olursa olsun sonuçta benim isteğimle yaptım eğer isterseniz bu konudan yararlanılarak kendiniz yapabilirsiniz link: istediğiniz temayı siscontent ile düzenleyin Resimli Anlatım by yaren_dede [uygulama uıd kodları]
temayı yapabilecekmisin icon pack uygun mu?
Uygunda ama müsait bir zamanda yapabilirim

Cadillac34

Üye
Bu temayı ben yaptım görünümün ne olursa olsun sonuçta benim isteğimle yaptım eğer isterseniz bu konudan yararlanılarak kendiniz yapabilirsiniz link: istediğiniz temayı siscontent ile düzenleyin Resimli Anlatım by yaren_dede [uygulama uıd kodları]

Uygunda ama müsait bir zamanda yapabilirim
Arkadaşım emeğine saygı duyuyoruz. O konuda sıkıntı etme. Senin telefonun geri tuşu hangi tarafta ama C6-01'lerde sol tarafta. Diğer yaptığın yaptığın temalarda görünüm böyle değil.

• Beğen
Tepkiler: Hasand.
Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım emeğine saygı duyuyoruz. O konuda sıkıntı etme. Senin telefonun geri tuşu hangi tarafta ama C6-01'lerde sol tarafta. Diğer yaptığın yaptığın temalarda görünüm böyle değil.
Konunun linkini verdim isteyen değiştirebilir
Diğer sorumu cevaplamadınız,
c6-01 de yanda kaydırmalı(sürgülü) tuş var ekranı açıp-kapatan ben o tuşun görevini home(menü) tuşuna atamak istiyorum. Üşengeçlikten felan değil
Yada kilit aç ekranını kaldırabilirmiyiz, Menü tuşu ile doğrudan ev ekranı açılsın istiyorum. Cevap için teşekkürler
Pek bilmiyorum sürgülü tuşu kullanmadan menü tuşu ile açabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34
PALA.

PALA.

Üye
zaten öyle açıyorum. Menü+kilit aç tıklıyorum. Ben direk açsın istiyorum yani kilit aç simgesine tıklamadan
neyse konu amacının dışına çıkmayalım

Cadillac34

Üye
Temayı düzenliyorum ama ikonlar gözükmüyor. Bilgisayara indiriyorum ama ikonlar gözükmüyor yine.