nokia c6-01 dokunmatik ekran sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Cadillac34

Üye
home(menü) tuşuna basınca ekran kilitini açmak için tıklamak gerekiyor kapatmaktan ziyade açmak için iki işlem yapıyoruz. Home tuşunu yapılandırabilsek güzel olur. Tek dokunuşta açmak pratik olur
ekran koruyucu uygulamalarda saçmalıyor bazen qoosaver kullanırken ekran donabiliyor. Az uygulama iyidir
Home tuşu değil de ekran çift tıklayıp kilidi açan uygulama olsaydı iyi olurdu.

Ekran koruyucu kullanmıyorum. Ekranı ve telefonu yavaşlatmaktan başka işe yaramaz. Widgetler de telefonu yavaşlatıyor.

Şu an ekran çok hızlı ve hızlı kayıyor. :D Araç çubuğu perdesi bile hızlı açılıp hızlı kapanıyor. O derece hızlı yani ekran şimdi. :D Sende uygulayabilirsin dediklerimi.

PALA.

PALA.

Üye
Home tuşu değil de ekran çift tıklayıp kilidi açan uygulama olsaydı iyi olurdu.

Ekran koruyucu kullanmıyorum. Ekranı ve telefonu yavaşlatmaktan başka işe yaramaz. Widgetler de telefonu yavaşlatıyor.

Şu an ekran çok hızlı ve hızlı kayıyor. :D Araç çubuğu perdesi bile hızlı açılıp hızlı kapanıyor. O derece hızlı yani ekran şimdi. :D Sende uygulayabilirsin dediklerimi.
Teşekkürler.hız konusunda sorunum yok şükür. Sürgülü tuşun işlevini menü tuşuna atasam yeter.

Cadillac34

Üye
Ekran yine aynı sorunu verdi. :( Nasıl düzelteceğim ben bunu ya?

PALA.

PALA.

Üye
yaz ayında telefonun ekranı cebimizde terden etkilenebiliyor. Ekran koruyucu yoksa ter stabiliteyi bozar. Birde ekran döndürme açıksa kapat yeniden başlat.

Cadillac34

Üye
Masanın üstünde duruyor sürekli. O dediğin döndürmeyi çok yaptım. Ama fayda etmiyor.

PALA.

PALA.

Üye
bir ihtimal. Bende güç tasarrufunda iken video izlerken ekranı çevirmek gerekiyor, dik olunca izlenmiyor kullanmıyorum güç tasarrufunu

Cadillac34

Üye
Tamirciye versem adamlar bana gülerler. Her tamirciye de güvenemiyorum. İçinden parça falan alırlar. Acaba ev ekranı sorunu olabilir mi?

PALA.

PALA.

Üye
uğraşmazlar, her sene yeni telefon alıp yabancı ülkeleri zengin edene gülsünler. Nokıa servisi ile konuş tamir yaparlar muhtemelen
parça alacaklarını sanmam

Cadillac34

Üye
Bizim burda Club Nokia ve K.V.K kapandı. Teleservice desen o hiç yok.

PALA.

PALA.

Üye
yapılırsa kargo ile gönderebilirsin ama masraflı olabilir bu durumda yeni cihazlara yönelmek daha mantıklı yarın yine arza yapar.

Cadillac34

Üye
Bende bilmiyorum artık. Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım.

Jan

Jan

Üye
Bir sanal alışveriş sitesi aracılığı ile nokia c6 01 bulup aldım adamın dediği şu patronum bana hediye etmişti kaldırmıştım ilana verdim sen aradın geldin aldın :) velhasılı kelam teli açtım tarih 2011 i gösteriyor yani anlayacağınız sıfır gibi cihaz aldım ama ne hikmetse ekranda bir kaç nokta var ki hiiiiiç bir sıkıntısı olmayan cihazda dokunmatik problem mevcut :) kırık yok çizik yok hiç birşey yok örnek olarak söylüyorum Dungeon Hunter 2 oynuyorum ama online oynayamıyorum tıklayamıyorum o noktaya birde pes2011 oynar iken press bazen takılı kalıyor yön tuşları duruyor .. anlamadım gitti , bir arkadaş böyle sorunlar için flash at diye yazmıştı bir yerde ama ne alaka olduğunu çözemedim sizce bu sorun neden kaynaklı???

PALA.

PALA.

Üye
Hayırlı olsun.
Formatın önerilmesinin bir çok sebebi vardır. Hafıza kartı yokken takılma oluyormu ?
o tarih cihaza yüklenen yazılımın tarihi.ben evols cfw yükledim 2013 tarihle açıldı.

Cadillac34

Üye
Hayırlı olsun.
Formatın önerilmesinin bir çok sebebi vardır. Hafıza kartı yokken takılma oluyormu ?
o tarih cihaza yüklenen yazılımın tarihi.ben evols cfw yükledim 2013 tarihle açıldı.
Zaten o tarihlerden sonra CFW yazılımı yok ki.

Jan

Jan

Üye
Yok bunda ilk çıktığı zaman ki herşey yüklü eksiği yok fazlası var hatta işe yaramayan çok şey var kaldırmak istediğim fakat flash atmadan kaldırmak istiyorum ama bu mümkün değil dimi :(
Anna yüklü yani belle değil..

PALA.

PALA.

Üye
ayarlar>yüklemeler>yüklü uygulamalar> oradan kaldırmak istediğini kaldır.
Yeni cihazda takılma neden olur ki? Hayret
bellede böyle

• Beğen
Tepkiler: Jan
Jan

Jan

Üye
Kaldırmak istediğimi kaldıramıyorum mesela watsap var ama yüklü uygulamalar blümünde yok :D görünmüyor zannedersem gömülü ve daha görünmeyen 5 10 tane daha uygulama var acaba x-plore ile mi kaldırmam gerekiyor :/

PALA.

PALA.

Üye
malesef ofw ler böyle gömülü yazılımlarla geliyor. Bellede kaldırmak istediğin uygulamanın üzerine 2 saniye basılı tutunca kaldırma-silme seçeneği sunuyor öyle dene

Son düzenleme:

Cadillac34

Üye
Telefonun ekranı iyice kafayı yedi. Bir de telefonu kapatırken ekran beyaz renkte açık kalıyor. Bataryayı çıkarıp öyle kapatıyorum. Bu sorun nasıl giderilir?

Üst Alt