Lumia 925 Açılmıyor ?

Sponsorlu Bağlantılar

kmlxxbb

kmlxxbb

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 925 Açılmıyor ?
Beyler Ben Windows 8.1 Romu Atarken Uygulama hata verdi sonra ekran kırmızı nokia ekranında kaldı bende araştırırken karşıma ;
Ses Kısma + Güç Tuşu + Kamera Tuşu'na basınca hard reset oluyomuş galiba ,
Bende bilmeden denedim onu kırmızı nokia ekranında telefon kapandı bidahada hiçbir şekilde açılmadı ama bilgisayara takınca ses geliyo bilgisayardan ama telefon hiçbir şekilde açılmıyor beyler bilen varsa yardım etsin ?

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
@kmlxxbb
1- En son işlemi yaparken tahmini olarak Pil şarj durumu %60 üzerinde miydi?
Eğer pili azalmış ise tekrar şarj etmenizde fayda var.

2- Sorun pilde değilde hatalı bir uygulama nedeniyle oldu ise...
WDRT(Windows Device Recovery Tool) uygulamasını bilgisayara kurunuz ve ardından da uygulamayı çalıştırınız. Sizden telefonu bilgisayara bağlanmasını isteyecektir. ve uygulama sizi yönlendiriyor.
Bu uygulama telefonunuza windows Phone 8.0 yükler.

kmlxxbb

kmlxxbb

Üye
    Konu Sahibi
En Son işlemi yaparken şarj %24'teydi
Kesinlikle uygulama romu indirdi ama telefona kurmadı hata verdi ve telefon kırmız nokia ekranından çıkmadı bende hard reset denedim birdahada hiçbirtürlü açılmadı telefon

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Telefonun şarjı % 24 iken hiç bir surette sistem kurulumu yapılmamalı..
En uygunu ise %40 ve üzeri denilmesine rağmen en az % 60 ve üzeri olmasını öneriyorum.

kmlxxbb

kmlxxbb

Üye
    Konu Sahibi
Telefon nasıl açılacak kapandı birdaha açılmıyor ?

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Telefonu şarjda bırakın ve uzun süre bekleyin, belki sistem kendi kendini kurtarabilir.

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı

e-militarist

Üye
Bu araçla kur

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Telefon nasıl açılacak kapandı birdaha açılmıyor ?
Tahminime göre telefonun şarjı bitti ve kapandı.
Şarja takın ve uzun süre bekleyin, kendiliğinden açılıp işleme devam etmez ise bir kez de Ses Kısma + Güç tuşuna uzun süre basın ve parmaklarınıza titreme gelene kadar devam edin..

Bu durumda da kurtaramaz iseniz, WDRT ile 8.0 yükleyebilirsiniz.. Tabiki şarj durumu yüksek iken..

kmlxxbb

kmlxxbb

Üye
    Konu Sahibi
Tahminime göre telefonun şarjı bitti ve kapandı.
Şarja takın ve uzun süre bekleyin, kendiliğinden açılıp işleme devam etmez ise bir kez de Ses Kısma + Güç tuşuna uzun süre basın ve parmaklarınıza titreme gelene kadar devam edin..

Bu durumda da kurtaramaz iseniz, WDRT ile 8.0 yükleyebilirsiniz.. Tabiki şarj durumu yüksek iken..
Eyvallah kardeşim iyi diyon hoş diyonda telefon hiçbir tepki vermiyor ?

kmlxxbb

kmlxxbb

Üye
    Konu Sahibi
Sadece 1 saatligine bıraktım birşey olmadı

kmlxxbb

kmlxxbb

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu pcye bagladıgımda alttaki windows yerinin ışıgı yanıyor sadece ve öyle kaldı WDRT maalesef telefonu algılamıyor ?

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Telefonu pcye bagladıgımda alttaki windows yerinin ışıgı yanıyor sadece ve öyle kaldı WDRT maalesef telefonu algılamıyor ?
İşte o anda Ses Kısma + GÜÇ tuşuna uzun süre basılı tutacaksınız..
Zaten Telefon algılanmadı diye mesaj verdiği anda size ne yapmanız gerektiğiyle ilgili açıklama da yapıyor..

kmlxxbb

kmlxxbb

Üye
    Konu Sahibi
İşte o anda Ses Kısma + GÜÇ tuşuna uzun süre basılı tutacaksınız..
Zaten Telefon algılanmadı diye mesaj verdiği anda size ne yapmanız gerektiğiyle ilgili açıklama da yapıyor..
Valla şuan Alt windows tuşu yanıp sönmeye başladı bekliyorum merakla ne olacagını İnşAllah açılır ya
Valla burda bekliyorum şimdi windows ışıgı yanıp sönüyor İnşALLAH olmuştur .

Yesss Bee Açıldıı Sonunda bozkirdangelen Kardeşim Allah senden razı olsun ne muradın varsa versin sen olmasan yapamazdım sen adamsın bee kardeşim Allah'ına Kurbaaaan :salincak::tşk:

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen, serinaga ve Esendağlı
serinaga

serinaga

Üye
Mutlu son ...

• Beğen
Tepkiler: kmlxxbb

Üst Alt