Galaxy Note 4 EKRAN YER PAYLAŞIMI TESPİT EDİLDİ (her yolu denedim hala aynı YARDIM!)

Sponsorlu Bağlantılar

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
EKRAN YER PAYLAŞIMI TESPİT EDİLDİ (her yolu denedim hala aynı YARDIM!)
KRAN YER PAYLAŞIMI TESPİT EDİLDİ (her yolu denedim hala aynı YARDIM!) Acaba bu hatayı gidermek için flashlama yapabilirmiyiz ?

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
KRAN YER PAYLAŞIMI TESPİT EDİLDİ (her yolu denedim hala aynı YARDIM!) Acaba bu hatayı gidermek için flashlama yapabilirmiyiz ?
Sorunu Tam olarak Aciklayan bir Resim vb. Seylerde Ekleyiniz...

Son düzenleme:
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Ekran yer paylaşımı tespit edildi hatasının çözümü nedir?

Android akıllı telefonlarda özellikle Android 6 olan cihazlarda Ekran yer paylaşımı tespit edildi hatası alınabiliyor. Ekran yer paylaşımı tespit edildi hatasının sebebi aktif olarak o an çalışan ekranı kullanan bir uygulamanın olması. Bu uygulama ekranın ışığını yükseltiyor veya alçaltıyor olabilir.

Ekran yer paylaşımı tespit edildi hatasının çözümü için:

1. Ekran yer paylaşımı tespit edildi penceresinde Ayarları açın.
  2. Tüm uygulamalara sırası ile dokunup izinleri kapatın.
  3. Çalışan tüm uygulamaları sonlandırın.
Aynı zamanda kullandığınız Messenger, Ekran parlaklığı kapatma, ekran filtresi gibi uygulamalar yine Ekran yer paylaşımı tespit edildi hatası almanıza sebep olur. Bu programları sonlandırdığınızda Ekran yer paylaşımı tespit edildi hatası almazsınız.

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi

Android akıllı telefonlarda özellikle Android 6 olan cihazlarda Ekran yer paylaşımı tespit edildi hatası alınabiliyor. Ekran yer paylaşımı tespit edildi hatasının sebebi aktif olarak o an çalışan ekranı kullanan bir uygulamanın olması. Bu uygulama ekranın ışığını yükseltiyor veya alçaltıyor olabilir.

Aynı zamanda kullandığınız Messenger, Ekran parlaklığı kapatma, ekran filtresi gibi uygulamalar yine Ekran yer paylaşımı tespit edildi hatası almanıza sebep olur. Bu programları sonlandırdığınızda Ekran yer paylaşımı tespit edildi hatası almazsınız.
Şimdi aktifleştirdim

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Yazdıklarımı bir Deneyin :oke:

• Beğen
Tepkiler: Darqos
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi

Düzelmiyor bir türlü , zaten yeni ROM yükledim o yüzden program falan yok telefonda ona benzer
@Mesut Aktaş hocam siz çok bilgilisiniz lütfen yardım edermisiniz ?

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Nubia z11 de aynı sorun vardı ama düzeldi nasıl oldu bilmiyorum baya yordu beni

NX531J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hassan27

hassan27

Üye
Bende de bu sorun olmuştu, ve geçmiş gün sanırım, adımsayarın widged uzantısını masaüstüne getirmiştim, kapattım ve kaldırdım düzeldi. Bir deneyin bence

hiphaprockcani1

hiphaprockcani1

Üye
Arkadaşım ayarları ac de hepsini kapat düzelir

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Benim xpreia z2 dede aynı sorun vardı arkadaşların dediği gibi ayarlardan bütün izinleri kapattım sonra telefonu kapatıp açtım duzeldu

vaterfa

vaterfa

Üye
herhangi bir ekran filtresi varsa onu kapatirsan duzelir

v30xy

v30xy

Üye
Dosya Yöneticisi Varsa Sil O Türde Uygulamalar Sayesinde Çok Oluyor. Bender Eş Dosya Vardı Aynı hatayı Veriyordu Es İ sildim Düzeldi Dene Istersen

• Beğen
Tepkiler: ibrahim bulak
ibrother

ibrother

Üye
Aynen Es dosya yöneticisi bu hatayı yapar . Eğer yüklü değilse yüklediğin programları sil sonra baştan tek tek yükle hataya sebeb olanı bulursun.
Dosya Yöneticisi Varsa Sil O Türde Uygulamalar Sayesinde Çok Oluyor. Bender Eş Dosya Vardı Aynı hatayı Veriyordu Es İ sildim Düzeldi Dene Istersen

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Es silmeden düzeldi ara sıra yapıyor tamamen kökten çözüm halen yok

NX531J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Trabz10lee

Trabz10lee

Üye
bende facebookun messenger programı açıkken yapıyordu onu durdurmaya zorlayınca düzelmişti
ve bi zaman da clean master yüzünden bu hatayı almıstım silince düzelmişti yine
bu ikisinden başka o hataya rastlamadım

ibrother

ibrother

Üye
Çakışan uygulama sorunu vardır o zaman ve bu Android 6 da olan birşey galiba.Umarım Android 6 ya kimse mecbur kalmaz.Can sıkıcı birşey ama.Yine de es varsa silip hata veren uygulamayı çalıştırın. Sonra Es ı yeniden yükleyin bir daha yapmaz.

Geronimo71

Üye
Çakışan uygulama sorunu vardır o zaman ve bu Android 6 da olan birşey galiba.Umarım Android 6 ya kimse mecbur kalmaz.Can sıkıcı birşey ama.Yine de es varsa silip hata veren uygulamayı çalıştırın. Sonra Es ı yeniden yükleyin bir daha yapmaz.
Ekran yer paylaşımı deyip sizi bir ayara yönlendiriyor. Sonra o ayarlardan tüm aktif uygulamaları pasif hale getirip sadece yuklediginiz uygulamayı aktif hale getirin sorun çözülür.

SM-A810F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt