Haber S40 Whatsapp Kullanım Süresi Uzatıldı (Resimli)

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
S40 Whatsapp Kullanım Süresi Uzatıldı (Resimli)
Daha dûn whatsapp bazı telefonlar icin tarih oluyor diye konu açmıştım. Bu sabah S40 telefonumdaki wp uygulamasının hakkında kısmına baktığımda whatsapp ' i şu tarihten sonra kullanamayacaksınız yazisi vardı fakat tarihi 2018/31/12 olarak güncellenmişler . Bu whatsapp s40 serisi telefonlarda uzun bir süre daha aktif olacağı anlamına geliyor. Diğer telefonlar icin durum ne ? Bunun cevabını üyelerimizden bekliyoruz .

[/URL]

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2619136 ve ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
O zaman hayırlı olsun :D

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2619136

Cadillac34

Üye
Resmen bizimle dalga geçiyor bu Whatsapp. :off:
Ama nedense Facebook messenger'ı kullanamıyorum.

• Beğen

Cadillac34

Üye
Whatsapp derdinde değilim ama Facebook Messenger çalışsa iyi olurdu.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2619136 ve Dark_65

muratbilgin123

Üye
arkadaşlar benim telefon nokia s60 malesef 30 haziran itibariyle kullanıma kapatılıyor. s40 uygulamasını indirip çalıştırmak istiyorum ama hata veriyor bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi

• Beğen

Cadillac34

Üye
arkadaşlar benim telefon nokia s60 malesef 30 haziran itibariyle kullanıma kapatılıyor. s40 uygulamasını indirip çalıştırmak istiyorum ama hata veriyor bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi
Şuan Whatsapp'ın açık mı?

• Beğen

muratbilgin123

Üye
evet whatsapp şu an itibariyle kullanılabiliyor

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Kendi yazında sorduğun soruya cevabını vermişsin zaten. S60 serisi telefona s40 serisi uygulama kurmaya çalışmak mantıklı mı sence? ;) s40 serisi bildiğim kadarı ile java olması lazım. S60 ise symbian os.

• Beğen

Üst Alt