Telefonu Kırcam Artık Lütfen Yardım Edin. (Çözüldü)

Sponsorlu Bağlantılar

bmw_m6

bmw_m6

Üye
Şuan esimin s6edge ile dendim calisiyor kod bu kod haricinde malesef yapilacak tek şey servise vermen . bence bi hata yapiyorsun sakin ol ve kodu tekrar tekrar dene.
suan cihaz ustunde hangi rom var ?

agoguzhan

agoguzhan

Üye
    Konu Sahibi
*#2663# yazdım olmadı #*2441* buda yazdgmda ters çıkan yazı romda smart switch ile kurdugum en son rom 7.0

bmw_m6

bmw_m6

Üye
bazi romlarda bu kod calismiyormus. s6 6.1 re donus varmi önce onu arastirip 6.1 e donup kodu yazip tekrar guncelleme yapabilirsin. yanliz tekrarlıyorum donus varmi once onu arastirin. bu kod aricinde tek seçeneğiniz servise vermek ve dokunmatik guncelemesini cihazla yapmalari kaliyor.

• Beğen
Tepkiler: agoguzhan
agoguzhan

agoguzhan

Üye
    Konu Sahibi
Yardımın için çok saol Allah razı olsun inş başka bi çözüm yolu olan söyler bende bu arada dönüş varmı onu arayım

Artreverans

Artreverans

Üye
Konuyla alakasız kardeşim belki kızacaksın bana ama kullandığın Launcher hangi uygulama? İconlar çok hoşuma gitti bende E5 var.

agoguzhan

agoguzhan

Üye
    Konu Sahibi
launcher deil orjınal hiç ellenmemiş stock 7.0

bmw_m6

bmw_m6

Üye
donus varmis.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: agoguzhan
bmw_m6

bmw_m6

Üye
alttaki siteden uyumlu romu indirip odin ile atiyorsun.

agoguzhan

agoguzhan

Üye
    Konu Sahibi
türkçesini bulmaya çalısıyım
uyumlu olup olmadıgını nasıl anlarım o siteden direk türkiye içim olanı indirsem oluyomu yani
sammobilede türkiye yok ama italya 6.1 olanını ındırıyorum suan

bmw_m6

bmw_m6

Üye
cihaz modeline gore arama yapiyorsun , mesela düz s6 ise SMG920f gibi cihaz hakinda yazar. ordan turkiye olan romu indirip kuracaksiniz.

agoguzhan

agoguzhan

Üye
    Konu Sahibi
cihazım SM-G920F yazdgmda türkiye için olanı yok

bmw_m6

bmw_m6

Üye
farkli ulke romunu yuklersen csc degisir tekrar turkiye csc ye donme cok eziyetli . csc degisirse volte gibi bazi turkiyedeki hizmetlerden yararlanamasin . google amcaya sor başka yerde varsa ordan indir . sindi forma link atmayayim ben.

agoguzhan

agoguzhan

Üye
    Konu Sahibi
haa tmmdr anladım hemen türkiye için indiriyorum
türkiye 6.1 stock rom indirdim ama odin ile yükleme yaptırmıyo starta basar basmaz fail veriyo bi önerisi olan varmı :S

bmw_m6

bmw_m6

Üye
port goruyormu. sansung suruculer guncelmi? doğru rom oldugundan eminmisin . 4 dosyali rom degilmi. farkli odin versyonlari ilede deneyin.

agoguzhan

agoguzhan

Üye
    Konu Sahibi
port goruyormu. sansung suruculer guncelmi? doğru rom oldugundan eminmisin . 4 dosyali rom degilmi. farkli odin versyonlari ilede deneyin.
port görüyor sürücüler güncel rom 4 deil tek dosyalı onuda odinden ap kısmını seçip start der demez fail yazıyo telefonumdada sw rev. check fail. device 5 binary 3 yazıyo

bmw_m6

bmw_m6

Üye
rom s6 turkiye

odin 3.12.5

alintidir

agoguzhan

agoguzhan

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim birde bunu deneyim sonucu yazarım çok saol

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
port görüyor sürücüler güncel rom 4 deil tek dosyalı onuda odinden ap kısmını seçip start der demez fail yazıyo telefonumdada sw rev. check fail. device 5 binary 3 yazıyo
Kardeşim daha fazla kurcalayıpta telefonu tamamen kullanılmaz hale getirme. Yarın götür servise yapsınlar adamlar.

agoguzhan

agoguzhan

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim daha fazla kurcalayıpta telefonu tamamen kullanılmaz hale getirme. Yarın götür servise yapsınlar adamlar.
götürcem mecbur ama şuan param yok yüksek bişey isterse diye

Üst Alt