HTC One Htc One M7 AT&T Lolipop güncelleme yok

Sponsorlu Bağlantılar

faiq_axadov

faiq_axadov

Üye
    Konu Sahibi
Htc One M7 AT&T Lolipop güncelleme yok
Meraba arkadaslar, bende Htc one m7 AT&T modeli 4.1.2 de Lolipop güncellemesi gelmiyor bu sorunu nasil çöze bilirim? Her kese tesekkur ediyorum simdiden. Bakuden selamlar.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Güncellemenin geldiği bir ülkeye ait ROM yükleyebilirsin.

• Beğen
Tepkiler: faiq_axadov
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
m7 ye göre bir radio bulup flashlarsın çok kolay bir işlem ama senin tele uyanı bulmazsan kabul etmez
kendi teline uyanı bulamazsan supercid yapabilirsin bunu yapınca bütün m7 yazılımları senin tele uyar

• Beğen
Tepkiler: faiq_axadov
faiq_axadov

faiq_axadov

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar bana yardim edin buna bir cozum buluyum, Cok acil rica ederim. Bendeki telin radio kodu budur 4A.17.3250.20

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Arkadaslar bana yardim edin buna bir cozum buluyum, Cok acil rica ederim. Bendeki telin radio kodu budur 4A.17.3250.20
senin radio ya güncelleme gelmemiş sanırım super cid yapıp güncelleme gelen herhangi bir m7 radio'yu indir
senin radio ya güncelleme gelmemiş sanırım super cid yapıp güncelleme gelen herhangi bir m7 radio'yu indir
başında ul olmasını öneririm senin tel sanırım avrupa model ve başında ul olanlar da avrupa model

burdan bak L50 yazanlar lolipop android 5.0 oluyor

faiq_axadov

faiq_axadov

Üye
    Konu Sahibi
Abi ben super cidi nasil yapa bilirim? Bu telin Bootladeri Locked kapali yani S ON

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Abi ben super cidi nasil yapa bilirim? Bu telin Bootladeri Locked kapali yani S ON
diğer forum sitelerinde çok güzel anlatımları mevcut reklam olmasın diye burdan atmıyorum ama htc one m7 soff ve super cid yapma şeklinde araştırırsan bulabilirsin yapman çok uzun sürmez

faiq_axadov

faiq_axadov

Üye
    Konu Sahibi
Benim ingiliscem yok abi bi tek azeri-turk dilini biliyorum onlari tercumede etdikdi iyi anlasilmiyo. Senden ricam benim bilgisayarima girip Team Viewer ile yapa bilirmisin

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Benim ingiliscem yok abi bi tek azeri-turk dilini biliyorum onlari tercumede etdikdi iyi anlasilmiyo. Senden ricam benim bilgisayarima girip Team Viewer ile yapa bilirmisin
uzun iş dostum bir de türkçe forumlarda anlatımı var aslında ve teamlık iş değil s off filan yaparken cihazdan da birsürü kontrol yapman lazım

faiq_axadov

faiq_axadov

Üye
    Konu Sahibi
Ozele bak kardesim

Üst Alt