Spor Symbian^3 PES 2016 Süper Lig ve Ptt 1. Lig Yaması[İptal Edildi]

Sponsorlu Bağlantılar

Jan

Jan

Üye
Ne zaman paylaşacaksınız ?

Dark_65

Dark_65

Üye
tam olarak ne zaman çıkar

Dark_65

Dark_65

Üye
teşekkürler çıkarsa güzel bişeye bebziyor

• Beğen
Tepkiler: TheStRoNg ve Jan
ümit 0202

ümit 0202

Üye
türkçe spiker ve türkçe menü yamasınıda yapamazmısın

Jan

Jan

Üye
Çıkarın artık daa ..

• Beğen
Tepkiler: R.BEDRAN
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
    Konu Sahibi
Yama iptal edilmiştir, nedeni ise bazı takımların oyuncularının eksik olması ve takımların bulunamamasıdır. Yamayı eksik şekilde paylaşamayacağımız için iptal edildi. Ama süper lig yeni sezon gelecektir.

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
Yama iptal edilmiştir, nedeni ise bazı takımların oyuncularının eksik olması ve takımların bulunamamasıdır. Yamayı eksik şekilde paylaşamayacağımız için iptal edildi. Ama süper lig yeni sezon gelecektir.
Amed spor eksik değilse yamayı eksik kabul ediyorum ☺

Jan

Jan

Üye
Vay be arkadaş bekle bekle iptal edilsin .. Bari özel istek yapın arkadaşlar tuttuğumuz takımda bir futbolcuya kendi adımızı ve soyadımızı yazdıraydık en azından bunun mümkün olduğunu söyleyin. Nasıl yapabileceğimi bilmiyorum bilsem kendim yapardım :/

• Beğen
Tepkiler: R.BEDRAN
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
    Konu Sahibi
Vay be arkadaş bekle bekle iptal edilsin .. Bari özel istek yapın arkadaşlar tuttuğumuz takımda bir futbolcuya kendi adımızı ve soyadımızı yazdıraydık en azından bunun mümkün olduğunu söyleyin. Nasıl yapabileceğimi bilmiyorum bilsem kendim yapardım :/
tamam söyle yazalım

• Beğen
Tepkiler: Jan
Jan

Jan

Üye
Harbi mi :) Ferhat Yigit Bjk de 10 numara olsun uzun saç bağlı beyaz krampon bileklik yaş 19 :) sol ayak tmm dır güçleri de hız teknik atak 95 filan ayarlarsın artık :) harbi yapacak mısın yaa bak bekliyorum hee kanka

Jan

Jan

Üye
?

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
    Konu Sahibi
Konu Güncellenmiştir...

Cadillac34

Üye
Android telefonda PES 11 yok.