[mod] aranma ve bildirim geldiğinde flashled ışıklı uyarı

Sponsorlu Bağlantılar

coskunsaglam

Üye

dostum flash yoksa nasıl ve ne yapacaksın? yani bu konuda flash ışığını yakıp söndüren bir mod var yani senin cihazla alakalı bir durum yok bu konuda

n8 de ne war peki hocam ? Fotoğraf çekerken ne patlıyo ?

manolyam63

manolyam63

Üye
o ısık led ısık...

paradoks6

paradoks6

Üye
c ye kopyalama yapamıyorum hata veriyor

huzurkentli

huzurkentli

Üye

bu mod ile aranma ve bildirim geldiğinde telefonunuzun flashı yanıp sönmeye başlar

uygulama: xplore ile zipten çıkan private isimli klasörü c kök dizine bırakın ve restart yapın

kendim c601 cihazımda denedim, modu yapan arkadaşta E6-00, 808 cihazlarda denemiş ve fp2 dede çalışabileceğini belirtmiş.

Tavsiyem sadece Aranma için olanı kullanmanız Çünkü mesaj geldiğinde siz telefonda herhangi bir tuşa basana kadar flash yanıp sönmeye devam ediyor

Aranma led dosyası: dfs7x92_torch.rul

bildirim led dosyası: dfs7x92_light_notification_control.rul

not: modu uygularken herhangi bir sorun yaşayabileceğinizi göz önünde bulundurmayı unutmayın :)
c ye atılmıyor???

paradoks6

paradoks6

Üye
aynen bi yardım etseniz

asigsasi

asigsasi

Üye
telefon hacklı ve rompachter yamaları aktif olmalıdır

huzurkentli

huzurkentli

Üye
şimdi oldu teşekürler :)

ümit 0202

ümit 0202

Üye
bu mod nokıa 700 fp2 hacklı telefonumda işe yaramadı çalışmadı başka bir şekilde yapacagımız alternatif bişey yokmu

Cadillac34

Üye
bu mod nokıa 700 fp2 hacklı telefonumda işe yaramadı çalışmadı başka bir şekilde yapacagımız alternatif bişey yokmu
Benim kullandığım flaşlı aranma uyarı uygulaması onu kullanabilirsin. Kurduktan sonra telefony yeniden başlat tamamdır.

Cadillac34

Üye
Bildirimler için niye süre ayarı yapmamış yapan arkadaş? :hmmm

Üst Alt