Desteklenmeyen Lumialara Windows 10 Mobile Kurulumu

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
Neyse yedeğe ihtiyacım kalmadı artık.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hackercabbar

Üye
Merhaba kurulum dosyaları linkini zahmet olmazsa paylaşmanız mümkün mü ? Yardımcı olursanız sevinirim.

og1907

og1907

Üye
Merhaba kurulum dosyaları linkini zahmet olmazsa paylaşmanız mümkün mü ? Yardımcı olursanız sevinirim.
İlk sayfadaki videoyu linkini aç kurulum dosyaları orda videoda anlatılanları dikkatli bir şekilde yaparsan işlem tamamdır.

• Beğen
Tepkiler: hackercabbar

hackercabbar

Üye
Merhaba varsayılan uygulama konumu telefonun ayar kısmında bulamadım yardımcı olursanız

0MG90

0MG90

Üye
Arkadaşlar malum artık 1520 önemli güncelleştirmeleri almıyor. 1320'yi 950XL olarak göstermek için aşağıdakileri değiştirsem yeter mi? Birde ne yazmam lazım onlar yerine?

PhoneSOCVersion
PhoneMobileOperatorName
PhoneManufactorModelName
PhoneModelName

og1907

og1907

Üye
Arkadaşlar malum artık 1520 önemli güncelleştirmeleri almıyor. 1320'yi 950XL olarak göstermek için aşağıdakileri değiştirsem yeter mi? Birde ne yazmam lazım onlar yerine?

PhoneSOCVersion
PhoneMobileOperatorName
PhoneManufactorModelName
PhoneModelName

PhoneHardwareVariant (RM-1085 yapın)
◦PhoneManufacturer (MicrosoftMDG yapın)
◦PhoneManufacturerModelName (RM-1085_11302 yapın)
◦PhoneModelName (Lumia 950 XL yapın)

• Beğen
Tepkiler: ceza87
0MG90

0MG90

Üye
PhoneHardwareVariant (RM-1085 yapın)
◦PhoneManufacturer (MicrosoftMDG yapın)
◦PhoneManufacturerModelName (RM-1085_11302 yapın)
◦PhoneModelName (Lumia 950 XL yapın)
Preview for Developers'a mağazada bakınca telefonda yüklü diyor ama yüklü değil. Ne yapmam lazım?

og1907

og1907

Üye
Bu yöntemi kullanarak telefonun kayıt defterini değiştirip windows 10 yuklemiştim ve guncellemeleri almaya devam ediyorum geçenlerde bir tanıdığın 1320 8.1 yüklü telefonunu bu yöntemle değiştirip windows 10 yükleyim dedim olmadı hangi yöntemle 8.1'den 10 yukseltebiliriz..

Onur K.

Onur K.

Üye
Bu yöntemi kullanarak telefonun kayıt defterini değiştirip windows 10 yuklemiştim ve guncellemeleri almaya devam ediyorum geçenlerde bir tanıdığın 1320 8.1 yüklü telefonunu bu yöntemle değiştirip windows 10 yükleyim dedim olmadı hangi yöntemle 8.1'den 10 yukseltebiliriz..
Ben de bu yöntem ile güncellemiştim, bazı sorunlar yüzünden sıfırlamak zorunda kaldım cihazı ve 8.1 e döndüm. Sonradan fark ettim ki geçişler kapanmış artık. Bir kaç yerde de okumuştum bu yöntemin çöpe çıktığını.

ncinar

Üye
Bu yol gösterme için teşekkür ederim, wp internals kullanarak denedim başaramadım, böylesi daha kolay, emeği geçenlere teşekkürler

utt2

utt2

Üye
Arkadaşlar bu yöntem hala geçerlimi

abcderhan

Üye
Teşekkürler. Lumia 820 başarılı şu an güncelleme alıyor.

kmlxxbb

kmlxxbb

Üye
Kardeş sd kart hata veriyor uygulamaya modifiye yaptırmıyor :?

asqk

Üye
geçen hafta yaptım oldu bu hafta teli sıfırladım güncelleme var diyor ama telefon güncellemeye gelince birşey çıkmıyor neden

kadirg27

Üye
Aynısı bende de oldu herşeyi uyguladım hiçbir sorun çıkmadı. Son aşamada telefon güncellemelerine giriyorum güncel diyor yok mu bir çözüm?

Üst Alt