Telefon Tavsiyesi 1000 tl yeni bir telefon almayı düşünüyorum

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
P9 Lite marketlerde 1200 falan tanıdık bi telefoncu falan varsa 1000 1100 civarına bulabilirsin bence. Geçen gün 2016 ve 2017 modelini inceledim mediamarkt ta 2017 nin kasası daha güzel ama 2016 daha iyi gibi geldi fotoğraf çekme olsun uygulama geçişlerinde daha akıcı gibi geldi bana. 2017 zaten 1400 tl ona bakmazsın.
100 150 TL farka değer bence Huawei zaten kendini çok geliştirdi. Alabilecegin cihazları belirle gidip markette bi incele orda karar verirsin eline alınca kasa kalitesi arayüz kamera aklına takılan ne varsa görürsün hangi cihazın sana uygun olduğunu. Gm hiç tavsiye etmem ama alırsan da beyaz alma gizli çerceve aşırı göze batıyor [emoji4]
Öneri için cok tesekkur ederim vaktim olursa bakmayı düşünüyorum

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: dragonmhmt

dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
Öneri için cok tesekkur ederim vaktim olursa bakmayı düşünüyorum

Rica ederim sende aqua vardı sanırım.
Bende z3 compact olmasa P9 Lite a yönelmeyi düşünürdüm baya hoşuma gitti ama aşağı yukarı aynı telefon için bi dünya fark vermeye değmez. Bu beni 1 sene daha dağılmadan götürürse p11 çıkınca p10 a falan bakarım artık [emoji4]

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Bi dünya telefon var piyasada insan hangisini alacak bilinmez karar vermekte zor aslında

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim sende aqua vardı sanırım.
Bende z3 compact olmasa P9 Lite a yönelmeyi düşünürdüm baya hoşuma gitti ama aşağı yukarı aynı telefon için bi dünya fark vermeye değmez. Bu beni 1 sene daha dağılmadan götürürse p11 çıkınca p10 a falan bakarım artık [emoji4]
Aynen M4 var ama tek sıkıntım hafıza kart tam araştırma fırsatım olmadan almıştım ozamana askerdim

• Beğen
Tepkiler: dragonmhmt
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Bi dünya telefon var piyasada insan hangisini alacak bilinmez karar vermekte zor aslında
Cok da zor degil aslında bir kaç özellik belirlersin kendine guzel benim 3. Model var aklımda onları karşılaştıracam gibi hangisi uygun okursa alırım

Üst Alt